Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak ludowcy walczą na ortografię

Utworzony przez jaro, 27 stycznia 2009 r. o 19:44 Powrót do artykułu
Historia "polski", takich błędów nie popełniają nawet pierwszoklasiści. Żenada. A sposób obrony właściwy temu Panu. Nie wie kto mu to umieścił na stronie internetowej. O wiedzy historycznej, czy raczej jej braku, nie warto nawet pisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z kmiota pana nie zrobisz!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja nie wdając się w niewiele wartą przepychankę erudycyjną chciabym poznać peny tekst przeprosin, jakie ma opublikować Orgasiński.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Orgasińki Lucjan to naprawdę szczęśliwy lubelak, zasłużony aparatczyk partyjny, jaki wypasiony (czyżby z Rady Nadzorczej Zamojskich Zakładów Zbożowych). W pogoni za piniędzmi mam wrażenie że wyleciało panu za dużo włosów, a przy blasku słońca pan naprawdę razi wyborców - do senatu nie wybrano pana bo się na panu POZNANO. Niedoszły senatorze, okazłeś się za słaby.....................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak to było z tym odznaczeniem dawno zmarłego człowieka?Kto chciał go wskrzesić i odznaczyć ? A kto nie potrafi się wysłowić po polsku tylko mówi:bedo,zrobio,kupio,pójdo,wezno,.....etc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TE ZIELONE SZMATY WALCZA TYLKO O KORYTO I STOLKI ZENZDA KOGO DAJA DO PRACY NP ARMIR DNO OBUDZMY SIE I NIGDY NIE DAJMY IM SZNS W WYBORACH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podkański nie chciał odznaczac a tylko zjeśc kolację z dawno zmarłym Czapskim (moze to jeszcze nastąpi na tamtym świecie o ile Podkański nie trafi do piekła). Co do jego "mówio, bedo, wezmo"- to jest to wymowa wiekszości tych, którzy odbywali bardzo długie szkolenia w ZSRR i przez długi czas musieli rozmawia ze swoimi przełozonymi w polszczyzno-rosyjskim narzeczu. Zdzisio jak widac do dzisiaj wpatrzony jest w 'kulturę" - ale radziecką!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki elektorat, tacy poslowie! Po co komentowac chamstwo i ignorancje? Obaj Panowie sa siebie warci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.