Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak mieszkańcy miasta wyobrażają sobie Lublin za 100 lat?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 października 2017 r. o 15:13 Powrót do artykułu
będzie przypominać wielką metropolię z olbrzymimi korkami (dzięki buspasom - pustym przeważnie oraz fatalnie zorganizowaną sygnalizacją świetlną), albo ugorem gdzie nikt nie chce mieszkać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie lepiej jak Żuk nie będzie rządził.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miasto będzie własnością banków które przejmą je za obligacje i akcje wyemitowane 100 lat wcześniej przez Ratusz, w celu skutecznego zadłużenia, jako wkład własny przy okazji realizacji projektów współfinansowanych z UE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin wolny od PiS-u!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin za 100 lat to 50 tysięcy mieszkańców, z czego 45 tyś. to urzędnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk oby rządził jak najdłużej. Każdy widzi jakiego kopa dał Lublinowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prezydent Żuk to chyba najlepsza rzecz jaka mogła spotkać Lublin, który jeszcze niedawno pogrążony był w marazmie a teraz jest w ścisłej czołówce najszybciej rozwijających się miast...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nagrywali to taka badziewną kamerką za 500zł? Za 100 lat na TV 8K pomyślą, że tu ludzi nawet na smartfony nie było stać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wieżyczki minaretów i nawoływania muezinów oraz publiczne egzekucje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motor dalej w 3 lidze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze więcej galerii będzie :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wiem gdzie wszyscy będziemy na 100% za sto lat. Na cmentarzu hehe :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem, jak to będzie za 100 lat, bo ja już wtedy będę sobie gnił pod ziemią, o ile się nie nastąpi zeszkieletowanie do tego czasu. A nawet, jakbym miał dożyć, to w 2117 miałbym 140 lat;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poprawka: Nie wiem, jak to będzie za 100 lat, bo ja już wtedy będę sobie gnił pod ziemią, o ile wcześniej nie nastąpi zeszkieletowanie do tego czasu. A nawet, jakbym miał dożyć, to w 2117 miałbym już 140 lat;) Ale pewnie, znając naszą UE, to raczej nikt już nie uświadczy w latarniach lamp wyładowczych, typu sodowe, czy metalohalogenkowe, o rtęciowych już nie wspomnę;) Pewnie we wszystkich: biurach, instytucjach użyteczności publicznej itp. będzie TYLKO i WYŁĄCZNIE oświetlenie zimno-białe LED, a w domach prywatnych - ciepło-białe LED, ale zwykłej żarówki z żarnikiem już nikt raczej nie uświadczy, chyba..., że kolekcjonerzy starego oświetlenia ;) :) A I i II wojna światowa oraz komunizm z XX w. będą dla ludzi żyjących w XXII w. tym samym, co dla nas 3 zabory, Powstanie Kościuszkowskie, Powstanie Styczniowe i Powstanie Śląskie - bardzo odległą historią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy przyjdzie nam w Lublinie głosować w Referendum o Budowie METRA, kolejki podziemnej, to wszyscy jednocześnie głosujemy na "TAK". Absolutnie! W ten sposób dokonamy skoku ewolucyjnego, ominiemy rozcinanie tkanki miejskiej torowiskami, koleją czy tramwajami, a wejdziemy od razu w ten piękny etap nowoczesności komunikacji, w którym swoją drugą nitkę buduje już Warszawa. Stacje Metra sa niczym muzea sztuki, oby były tak piękne jak te w Sztokholmie, albo chociaż kultowe jak te w Berlinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ważne żeby rządził ktoś podobny do Żuka to wiem, że nic złego nie czeka przyszłych pokoleń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ja sobie wyobrażam Lublin za 100 lat ? Na Placu Litewskim na konika Piłsudskiego z inicjatywy Bramy Grodzkiej wsadzą Żuka. W miejscu gdzie stoi Pomnik Unii Lubelskiej zobaczą obelisk widzącego z Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy komentarz z tego forum; Motor wciaz w 3-ciej lidze- Super!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miastem będą rządzili wyłącznie deweloperzy a wszystkie miejskie nieruchomości będą w ich rękach. Nie trzeba będzie sprawdzać czyj jest grunt. Umowy najmu będą podpisane na 100 lat do przodu, w tym na najem Ratusza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świat będzie po wojnie atomowej, a zgliszcza Lublina zamieszkiwać będą tylko żuki i inne insekty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...