Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak nie stopa to ząb. Sąd wciąż czeka na córkę byłej posłanki

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 lutego 2017 r. o 08:15 Powrót do artykułu
niech wraca do zdrowia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wymiar sprawiedliwości się po prostu ośmiesza i tyle! Dla normalnego człowieka jest to kompromitacja sądu. A tak ten klan się opiera przed zmianami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni jej komisyjnie wyrwać te pozostałości zębów i wstawić sztuczne zęby, a swoją drogą prawnik i nie dba o uzębienie , wstyd chuchać na klientów odorem zepsutych pniaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiś palant chyba na stanowisku z sekty co rządziła Polską napisał do Sundu paszkwil, że mój samochód potrącił Jego samochód. Nikt mnie nie zatrzymał, nie badał krwi na zawartość alkoholu czy narkotyków a nasi sund zaocznie, zusznie skazał mnie. Firma ubezpieczeniowa wypłaciła paszkwilantowi odszkodowanie i ok. Czyli nie nasi nasi sund karze po stalinowsku. Wszak prokurator Stalina Wyszyński gadał dziadziowi : " daj mi człowieka a ja na niego znajdę paragraf". Czyli ta lipa co trwa w kurduplowym lubelskim sądzie z tym sędzią co Go złapano jak miał kraksę po pijaku i druga z Panią radczynią obrazują chodakowość i kurdupliżm nasiego lubelskiego wymiaru sprawiedliwości. Ludzie ze wsi nawet jak skończą prawo to zawsze w Ich świadomości sprawiedliwość to : lonica i orczyk a paragrafy dla picu. Janusiek 50 mb od wiecu Jarka Kaczora zrobił spęd " Jarek podróbka" to nasi prokurator zamiast brać za d.... Januśka to wyszukał dziurawego chodaka i prowadził 2 lata dochodzenie kto chciał zgładzić POkrakę. A spęd był ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wypatroszyć sukę i po sprawie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do celi i z celi od razu do sądu. Jak sąd nie ma czasu to niech siedzi rok lub dłużej, aż sąd znajdzie dla mendy czas. Proste, a jakże skutecznee
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandal i kpina. Teoretyczne państwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedys to byla z niej nieazla d u pa..... jak krecila sie kolo LEPERA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgłośić do ziobry, bo inaczej napewnosprawa nie ruszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie przywłaszczeie, jak nie oddaje tzn. zapieprzyła, tyle to i ja bym wzieła, 350 tys. i po wuj miałabym pracować ok. 15-17 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodź trudno mi to przyznać, ale Ziobro ma rację że tą sędziowską „kastę” trzeba pogonić – jak by chodziło o zwykłą Kowalską dawno by „pierdziała w pasiaki”, a nie siedziała w domciu i wymyślała że coś ją boli!!!     
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...