Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak oszukują nas sklepy? Są wyniki kontroli Inspekcji Handlowej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 lutego 2018 r. o 18:47 Powrót do artykułu
złodzieje-handlowcy w Stokrotce na ul.Popiełuszki oszukują jak się da. Np.twaróg "krasnostawski" pakowany w mleczarni w papier i grubą folię o wadze 1 kg netto gdy poprosiłem o 1/2 kg odkrojono mi połowę i razem z tym papierem nasączonym serwatką i grubą folią opakowano w woreczek i zważono powtórnie w wadze BRUTTO za co zapłaciłem. W innych sklepach przynajmniej folię zdejmują bo jak uczyli w szkole za opakowanie towaru się nie płaci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to gorzej niż gdyby w cukierni zważyli ci ciasto z blachą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uuuu... to ciebie złodzieje na 2 grosze zrobili. Skandal!!! A ty ile za tę folię zapłacić chciałeś? Nic? No i kto tu jest złodziejem ;) Wedlug mnie powinieneś za tę folię min 1 złotowkę zaplacić, byś poczuł się Europejczykiem ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W E leclerc na Turystycznej nagminnie oszukują inna cena na hali inna w kasie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
W E leclerc na Turystycznej nagminnie  oszukują inna cena na hali inna w kasie
 To ich stały numer. Do tego 30 stanowisk kasowych a pracują 4-5.Wynika że robią łaskę ze nam sprzedają.Ja już u tych ukraińców nie kupuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie sklepy oszukują tylko pispaństwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w biedronkach to codzienność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W takim FRESH MARKET na Narutowicza/Pl. Wolności warto przeczytać paragon zanim odejdzie się od kasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To też news... A Stokrotkach często przeterminowany nabiał lub śmierdzące mięso... Do tego w prawie każdym sklepie zgniłe i zielone, niejadalne, ziemniaki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Uuuu... to ciebie złodzieje na 2 grosze zrobili. Skandal!!! A ty ile za tę folię zapłacić chciałeś? Nic? No i kto tu jest złodziejem ;) Wedlug mnie powinieneś za tę folię min 1 złotowkę zaplacić, byś poczuł się Europejczykiem ;p
 nie jestem pewny czy warto z tobą dyskutować - czy wiesz że ta gruba folia i nasączony papier to opakowanie kostki twarogu i jest to tara a towar sprzedaje się wg wagi netto. W mleczarni tą kostkę zważono bez opakowania i na naklejce wydrukowano wagę NETTO. Z wędlin odcina się sznurki i końcówki. A nawet 2 grosze razy kilka tysięcy klientów dziennie to po roku takiego oszukiwania jest na auto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni surowo karać sprzedawców za lizanie palców przy wyjmowaniu woreczka z opakowania np. na stoisku z wędliną czy serem. To jest tak obrzydliwe, a pojawia się nagminnie, zwłaszcza w Stokrotce przy Turystycznej i Top Markecie w Turce (jest taka jedna pani).  I sądzę, że nie tylko tam. A Leclerc na Turystycznej aż prosi się o to, aby dokładnie kontrolować ceny na paragonie. Praktycznie co drugie robienie zakupów kończy się zwrotem w punkcie obsługi klienta. Ja sprawdzam - a ile osób nie zauważy? Bojkotujmy nieuczciwych i brudasów. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo ciekawy artykuł :). wiele innych urzędów może skontrolować przedsiębiorce :), dla zainteresowanych tematem kontroli działalności gospodarczej polecam ten o to artykuł - ***ksiegowy.gliwice.pl/jakie-urzedy-moga-skontrolowac-przedsiebiorce/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...