Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak PiS uchodźcami przykrywał polexit. W tle nazwisko profesora z UMCS

Utworzony przez Janusz_Paliwas, 13 stycznia 2022 r. o 19:03 Powrót do artykułu
Ciekawe co przed nami ukrywa Nowym Łagrem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Elektorat PiS jest łatwy do sterowania. Niski poziom wykształcenia, brak orientacji na samodzielność, brak kreatywności oraz zaściankowość i brak kontaktu ze światem pozwalają sterować milionami ludzi za pomocą kilku kanałów TVP. Elementy są te same: oblężona twierdza, wróg wewnętrzny i  zewnętrzny, nieustający atak na rodzinę i wartości kościółkowe. To się miksuje, dodaje detale typu: uchodźca, tęczowi, lewak, ruski gaz, Bruksela, ekologia, kultura, Tokarczuk. Okrasza się wątkiem historycznym - Inka, Bury Pilecki, Chrobry, Lech. Potem ubiera się we wstążki w kolorach narodowych, matkę Boską, Jezusa, Krzyż i Orzeł (najlepiej razem) i piszcza się to suwerenowi jakieś 16 razy na dobę. Sieczka z mózgu jaka powstaje po takim "ćwiczeniu" robi z takiego osobnika  zombie zdolne tylko do przekazywania urywków przekazu. Tak urobiony wyborca nie zareaguje nawet w chwili kiedy będzie konał z głodu bo zapowiadana tarcza Mateusza szybciej go przygniecie niż wykarmi. PiS z wami "świadomi" wyborcy.
 Brawo! Rozwijasz się! Coraz lepiej wychodzi ci pisanie wytycznych z brejzlandii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poker już zameldowany. A gdzie reszta trolli? Monisia? TECZOWY_ZSL? kees22? Przyszły już instrukcje z przekazami dnia od centrali? Brać się do roboty pisowskie szczekaczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Profesor Waldemar. Onegdaj tak blisko prezesa Kaczyńskiego.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O co kaman? Nikt normalny nie chce u nas dzikich nachodźców., którzy z czasem stawiali by meczety i wysadzali trolejbusy w powietrze. Wieczorem kobiety z obawy o życie siedziałby w domach 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poker już zameldowany. A gdzie reszta trolli? Monisia? TECZOWY_ZSL? kees22? Przyszły już instrukcje z przekazami dnia od centrali? Brać się do roboty pisowskie szczekaczki. POmyśl zanim coś napiszesz. Lepiej pisać rzadziej ale trafniej ze zrozumieniem tematu.  Ale takiej umiejętnosci tobie i większości uczestniom tego forum natura poskąpiła. Dla nich po 100 razy wklejne  idiotyczne i identyczne posty paliwasa ,brednie plującego jadem Trolla są zrozumiałe i godne POklasku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chociaż nie jestem autorem to przekazuję pewien post dla m.in, dla Uwaga na trolle pisowskie celem POmyślenia Panie,Panowie,obywatelki,obywatele,towarzyszki,towarzysze,lewaczki,lewacy oraz pozostałe 55 płci! Czy chcecie partii ,która Wam przywróci wiek emerytalny od 67 lat? Czy chcecie partii ,która zabierze 500+? Czy chcecie partii ,która zabierze wyprawki szkolne? Czy chcecie partii ,która zabierze emerytom 13 i 14 emeryturę? Czy chcecie partii,która przywróci podatek dochodowy dla osób poniżej 26 roku życia? Czy chcecie partii,która wyprzeda resztki Sreber Rodowych za “czapkę śliwek”? Czy chcecie partii,która będzie jeździć po dyrektywy za Odrę lub Smoleńsk? Czy chcecie partii,która finansuje portal szkalujący ,oczerniający,szydzący z ludzi,kobiet,katolików,wiary rozpowszechnia fake newsy o nich oraz politykach tylko jednej opcji ? Czy chcecie partii,która chce żeby duże koncerny medialne nie płaciły podatków w kraju ich działalności? Czy chcecie partii ,która zalegalizuje małżeństwa hom...? Czy chcecie partii,gdzie główny hasłem jest ********? Czy chcecie partii,która OPIŁUJE Polaków,katolików z wiary I patriotyzmu? Czy chceci partii,która zamknie około 800 szpitali zostawiając jedynie 150? Czy chcecie partii ,która ściągalność Vat i podatków przywróci do poziomu 2014 roku? Czy chcecie partii,która w politycznym amoku chce zlikwidować TVP I TVP INFO ? Czy chcecie partii ,w której aborcja dzieci nienarodzonych jest głównym postulatem wyborczym? Czy chcecie partii,polityka w,której pryncypał rzekł,że Polskość to nienormalność? Czy chcecie partii,która nie chce środków finansowy dla Polski z UE w ten sposób chce wyprowadzić Polskę z UE? Czy chcecie takich partii i polityków,którzy wspomagają reżim Mińska i Moskwy ,gdzie w wojnie hybrydowej owe reżimy kolbami wpychają w granice Polski i Unii nielegalnych migrantów? Czy chcecie koalicji efemerydy typu “Wsie Partie Hop do Kupki” tylko po to ,żeby dorwać się do koryta? Czy chcecie partii,która nie ma programu dla Polek,Polaków,Polski,gospodarki jedynym programem jest „totalne veto” wobec rządu i partii rządzącej? Czy chcecie Prezydenta ,który w orędziach będzie beczał,szczepił na Covid-19 bez kolejki lub kleił taśmą drzwi?? Jeżeli tak to bardzo proszę! Szanowny wyborco totalny ! Zawsze rano podczas makijażu czy też golenia spójrz śmiało w lustro i odpowiedz sobie: Czy ja dobrze robię,zrobiłem popierając totalnych? Czy to co powiedziała pewna pani komisarz w Brukseli o Polakach dotyczyło też mnie? Czy ciągłe donoszenia na Polskę i Polaków do Brukseli lub za Odrę służy mnie i Polsce? Czy w Polsce było mniej korupcji przy tym wyborze? Czy zapadały sprawiedliwe wyroki sądowe? Czy powodziło mi się lepiej i więcej zarabiałem? Czy wtedy oddychałem całymi płucami i nie było mi duszno? Czy wtedy emigranci wracali i podejmowali pracę w Polsce? Czy w tym czasie dzieci dostawały 500+? Czy w tym czasie emeryci dostawali 13 i 14 emeryturę? Czy partia,którą popieram rozliczyła się z afer czy zamiotła je pod dywan? Czy partia którą popieram spełniła obietnice wyborcze? Czy popieranie partii,która OPIŁUJE Polaków,katolików z wiary I patriotyzmu? Czy popieranie partii,która nie chce środków finansowy dla Polski z UE w ten sposób chce wyprowadzić Polskę z UE? Czy popieranie takich partii i polityków,którzy wspomagają reżim Mińska i Moskwy ,gdzie w wojnie hybrydowej owe reżimy kolbami wpychają w granice Polski i Unii nielegalnych migrantów? Czy popieranie partii,która nie ma programu dla Polek,Polaków,Polski,gospodarki jedynym programem jest „totalne veto” wobec rządu i partii rządzącej? Czy aborcja nienarodzonych dzieci główny punkt programowy tej partii jest moim wyborem? Pamiętaj odpowiadasz przed samym sobą a więc bądź szczery! Jak zobaczysz roześmiane oblicze to zrobiłeś dobrze! Jak zobaczysz ponurą, posępną twarz zastanów się dlaczego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Good day, Our company is here to help you, we grant loans to both individuals and companies, regardless of the amount or delay. We also offer bitcoin investments for those who are interested in investing to earn fast and easy money. Contact us via: Email: hopkinsonloan@hotmail.com Whatsapp: +1 978-792-4582 Thank you.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyciekły maile i jest afera. Przypominam, że jak ruda sepleniąca melepeta była płemiełem to zarówno on jak i całe otoczenie świetnie się bawili za państwową kasę z tym, że facio miał co robić bo łopatą zamiatał afery POd dywan w swojej kancelarii... Która partia by nie rządziła to jedno jest niezmienne - napychają sobie kieszenie i mają z Polaków pożywkę byleby tylko ich wybrali na kolejną kadencję. I tyle. Nic nowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chociaż nie jestem autorem to przekazuję pewien post dla m.in, dla Uwaga  na trolle pisowskie  celem POmyślenia Panie,Panowie,obywatelki,obywatele,towarzyszki,towarzysze,lewaczki,lewacy oraz pozostałe 55 płci! Czy chcecie partii ,która Wam przywróci wiek emerytalny od 67 lat? Czy chcecie partii ,która zabierze 500+? Czy chcecie partii ,która zabierze wyprawki szkolne? Czy chcecie partii ,która zabierze emerytom 13 i 14 emeryturę? Czy chcecie partii,która przywróci podatek dochodowy dla osób poniżej 26 roku życia? Czy chcecie partii,która wyprzeda resztki Sreber Rodowych za “czapkę śliwek”? Czy chcecie partii,która będzie jeździć po dyrektywy za Odrę lub Smoleńsk? Czy chcecie partii,która finansuje portal szkalujący ,oczerniający,szydzący z ludzi,kobiet,katolików,wiary rozpowszechnia fake newsy o nich oraz politykach tylko jednej opcji ? Czy chcecie partii,która chce żeby duże koncerny medialne nie płaciły podatków w kraju ich działalności? Czy chcecie partii ,która zalegalizuje małżeństwa hom...? Czy chcecie partii,gdzie główny hasłem jest ********? Czy chcecie partii,która OPIŁUJE Polaków,katolików z wiary I patriotyzmu? Czy chceci partii,która zamknie około 800 szpitali zostawiając jedynie 150? Czy chcecie partii ,która ściągalność Vat i podatków przywróci do poziomu 2014 roku? Czy chcecie partii,która w politycznym amoku chce zlikwidować TVP I TVP INFO ? Czy chcecie partii ,w której aborcja dzieci nienarodzonych jest głównym postulatem wyborczym? Czy chcecie partii,polityka w,której pryncypał rzekł,że Polskość to nienormalność? Czy chcecie partii,która nie chce środków finansowy dla Polski z UE w ten sposób chce wyprowadzić Polskę z UE? Czy chcecie takich partii i polityków,którzy wspomagają reżim Mińska i Moskwy ,gdzie w wojnie hybrydowej owe reżimy kolbami wpychają w granice Polski i Unii nielegalnych migrantów? Czy chcecie koalicji efemerydy typu “Wsie Partie Hop do Kupki” tylko po to ,żeby dorwać się do koryta? Czy chcecie partii,która nie ma programu dla Polek,Polaków,Polski,gospodarki jedynym programem jest „totalne veto” wobec rządu i partii rządzącej? Czy chcecie Prezydenta ,który w orędziach będzie beczał,szczepił na Covid-19 bez kolejki lub kleił taśmą drzwi?? Jeżeli tak to bardzo proszę! Szanowny wyborco totalny ! Zawsze rano podczas makijażu czy też golenia spójrz śmiało w lustro i odpowiedz sobie: Czy ja dobrze robię,zrobiłem popierając totalnych? Czy to co powiedziała pewna pani komisarz w Brukseli o Polakach dotyczyło też mnie? Czy ciągłe donoszenia na Polskę i Polaków do Brukseli lub za Odrę służy mnie i Polsce? Czy w Polsce było mniej korupcji przy tym wyborze? Czy zapadały sprawiedliwe wyroki sądowe? Czy powodziło mi się lepiej i więcej zarabiałem? Czy wtedy oddychałem całymi płucami i nie było mi duszno? Czy wtedy emigranci wracali i podejmowali pracę w Polsce? Czy w tym czasie dzieci dostawały 500+? Czy w tym czasie emeryci dostawali 13 i 14 emeryturę? Czy partia,którą popieram rozliczyła się z afer czy zamiotła je pod dywan? Czy partia którą popieram spełniła obietnice wyborcze? Czy popieranie partii,która OPIŁUJE Polaków,katolików z wiary I patriotyzmu? Czy popieranie partii,która nie chce środków finansowy dla Polski z UE w ten sposób chce wyprowadzić Polskę z UE? Czy popieranie takich partii i polityków,którzy wspomagają reżim Mińska i Moskwy ,gdzie w wojnie hybrydowej owe reżimy kolbami wpychają w granice Polski i Unii nielegalnych migrantów? Czy popieranie partii,która nie ma programu dla Polek,Polaków,Polski,gospodarki jedynym programem jest „totalne veto” wobec rządu i partii rządzącej? Czy aborcja nienarodzonych dzieci główny punkt programowy tej partii jest moim wyborem? Pamiętaj odpowiadasz przed samym sobą a więc bądź szczery! Jak zobaczysz roześmiane oblicze to zrobiłeś dobrze! Jak zobaczysz ponurą, posępną twarz zastanów się dlaczego?
Co za debilny wpis w PiSowskim stylu. PiS wiecznie tylko wszystkich wszystkim straszy i kreuje się na wybawiciela, zbawcę wręcz. Widać wyraźnie, jak wybawili nas już z pieniędzy za prąd, gaz, paliwa i żywność. Ja nie chcę, żeby PiSowski rząd coś mi "dawał", bo "daje" mi z tego, co mi wcześniej zabierze i to na wiele sposobów. PiS nie "daje" swoich pieniędzy. To nasza kasa, a oni zajęli się tylko redystrybucją pobierając sobie przy tym sporo dla siebie. Nie inwestują, nie rozwijają kraju. Psują pieniądz. Tak, chcę każdej innej partii, choćby miało się skończyć 500+, 300+ i wszystkie te niby dobroci obecnego (nie)rządu. Bo rozumiem, jak działa gospodarka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak się spytam, PO ile były te ośmiorniczki ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Profesor Waldemar. Onegdaj tak blisko prezesa Kaczyńskiego.....
 Czy posądzanie Waldemara i Jarosława o gojostwo nie jest ordynarnym pomówieniem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Elektorat PiS jest łatwy do sterowania. Niski poziom wykształcenia, brak orientacji na samodzielność, brak kreatywności oraz zaściankowość i brak kontaktu ze światem pozwalają sterować milionami ludzi za pomocą kilku kanałów TVP. Elementy są te same: oblężona twierdza, wróg wewnętrzny i  zewnętrzny, nieustający atak na rodzinę i wartości kościółkowe. To się miksuje, dodaje detale typu: uchodźca, tęczowi, lewak, ruski gaz, Bruksela, ekologia, kultura, Tokarczuk. Okrasza się wątkiem historycznym - Inka, Bury Pilecki, Chrobry, Lech. Potem ubiera się we wstążki w kolorach narodowych, matkę Boską, Jezusa, Krzyż i Orzeł (najlepiej razem) i piszcza się to suwerenowi jakieś 16 razy na dobę. Sieczka z mózgu jaka powstaje po takim "ćwiczeniu" robi z takiego osobnika  zombie zdolne tylko do przekazywania urywków przekazu. Tak urobiony wyborca nie zareaguje nawet w chwili kiedy będzie konał z głodu bo zapowiadana tarcza Mateusza szybciej go przygniecie niż wykarmi. PiS z wami "świadomi" wyborcy.
Brawo! Rozwijasz się! Coraz lepiej wychodzi ci pisanie wytycznych z brejzlandii.
Dla ciebie PAN. Wódki z tobą nie piłem. Kumpli szukas że się przymilasz? Tu nie znajdziesz.
 :):):) Pan? :):):) Oj, bardzo byś chciał, ale za wyskokie progi. Ciebie chyba za młodu ojciec cepem po łbie walił, skoro mój wpis odczytujesz jako chęć przymilania się. Pozostaje tylko współczuć ci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polexit to kolejna bajka propagandowa wymyślona przez PO, podobnie jak hasło "Polska w ruinie". Tusk już zęby zjadł z wysiłku, żeby co tydzień coś wymyślić, żeby media miały pożywkę, a głupki z dołów partyjnych łykają to jak pelikany. Ale cóż? Głupkom trudno rozeznać prawdę, bo są głupkami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polexit to kolejna bajka propagandowa wymyślona przez PO, podobnie jak hasło "Polska w ruinie". Tusk już zęby zjadł z wysiłku, żeby co tydzień coś wymyślić, żeby media miały pożywkę, a głupki z dołów partyjnych łykają to jak pelikany. Ale cóż? Głupkom trudno rozeznać prawdę, bo są głupkami...
Pozwolę sobie przypomnieć ci nieśmiało, że "Polskę w ruinie" wymyślił PiS. Szkoda tylko, że tę akurat obietnicę wyborczą realizuje... :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Profesor Waldemar musiał odstawić jakiś numer że  go odstawili od korytka? Taki strateg, a sam stał się "uchodźcą" tyle że politycznym. Kto ogniem wojuje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polexit to kolejna bajka propagandowa wymyślona przez PO, podobnie jak hasło "Polska w ruinie". Tusk już zęby zjadł z wysiłku, żeby co tydzień coś wymyślić, żeby media miały pożywkę, a głupki z dołów partyjnych łykają to jak pelikany. Ale cóż? Głupkom trudno rozeznać prawdę, bo są głupkami...
Pozwolę sobie przypomnieć ci nieśmiało, że "Polskę w ruinie" wymyślił PiS. Szkoda tylko, że tę akurat obietnicę wyborczą realizuje... :-(
 Rozumiem i doceniam twoją nieśmiałość spowodowaną albo niewiedzą, albo wstydem, że powielasz kłamstwo, do którego PO się przyznała:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polexit to kolejna bajka propagandowa wymyślona przez PO, podobnie jak hasło "Polska w ruinie". Tusk już zęby zjadł z wysiłku, żeby co tydzień coś wymyślić, żeby media miały pożywkę, a głupki z dołów partyjnych łykają to jak pelikany. Ale cóż? Głupkom trudno rozeznać prawdę, bo są głupkami...
Pozwolę sobie przypomnieć ci nieśmiało, że "Polskę w ruinie" wymyślił PiS. Szkoda tylko, że tę akurat obietnicę wyborczą realizuje... :-(
 A ja ci przypominam ,że za Peło kazano nam wierzyć w zieloną wyspę, że TW Bolek jest bohaterem narodowym i że rudy jest jedynym remedium na wszysko co złe w POlsce. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisowcy podniecają się ,że w aferze podsłuchowej były spożywane ośmiorniczki,które w innych krajach są jednym z najtańszym daniem rybnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...