Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Za mało betonu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ogołocicie plac z wielu starych zdrowych drzew to taka krytyka ze strony lublinian władze spotka że nawet ta przepiękna fontanna która ma być na tym placu władz miasta nie uratuje. Ludzie w lecie siadali na ławkach w cieniu za drzewami a tu wyraźnie widać że będą ławki na słońcu i z tego co widać to wszystkie świerki mają zostać wycięte! Najpierw pisano że zostanie wycięte 46 drzew dzisiaj już ponad 80.W prasie pisano że na placu jest około 200 drzew a tymczasem ja naliczyłam sie 2 razy mniej. Ktoś o tej liczbie drzew celowo kręci aby ich jak najwięcej wyciąć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcemy więcej betonu!!!!! Po co drzewa, jak przyjdę z dziećmi odpocząć, posiedzieć na ławce od razu bezpłatne solarium będę mieć bo nie będzie cienia.... I proponuje jeszcze zamknąć dla ruchu dalszą część miasta aż do Saskiego parku zrobić deptak, a autobusy niech fruwaja. A z resztą po co autobusy. Przecież w tym naszym mieście robi sie wszystko żeby je bardziej zakorkowac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za mało betonu!
  Racja. To ma być park czy las, a nie PLAC !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
więcej miejsca do spania i kąpieli dla żuli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeju az przykro patrzec jak czlowiek wszystko zmienia/przeksztalca niby wszystko ladnie ale goni sie za czyms co jest niepotrzebne zamiast pomoc biednym wydaje sie miliony na rzeczy bez ktorych mozna byloby się obyc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie dla wycinki drzew!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu oprawy Philipsa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie będzie cienia w lecie :( :( :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ogołocicie plac z wielu starych zdrowych drzew to taka krytyka ze strony lublinian władze spotka że nawet ta przepiękna fontanna która ma być na tym placu władz miasta nie uratuje. Ludzie w lecie siadali na ławkach w cieniu za drzewami a tu wyraźnie widać że będą ławki na słońcu i z tego co widać to wszystkie świerki mają zostać wycięte! Najpierw pisano że zostanie wycięte 46 drzew dzisiaj już ponad 80.W prasie pisano że na placu jest około 200 drzew a tymczasem ja naliczyłam sie 2 razy mniej. Ktoś o tej liczbie drzew celowo kręci aby ich jak najwięcej wyciąć
manipulacja ! na zdjęciu z drona można sobie policzyć drzewa . ja 200 szt. nie widziałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To na to idzie podatek "Janosikowy" ? chyba czas na jego likwidację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawidłowo i tak tam strasznie ciasno jest , i pieszym cieżko sie poruszać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przyjemnie będzie sobie posiedzieć na ławeczce , w pełnym słońcu , przy 36 st. będą tłumy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wciąż nie widzę sensu, na co składa się ta kosmiczna kwota remontu 50 mln zł ?! !! Za trochę kostki, betonu, drzewko, ławka, światełka, wodotrysk? Była okazja zrobić parking podziemny pod placem, jeszcze by zarabiał na siebie. Ludzie, przecież teraz to my, mieszkańcy będziemy spłacać 50 000 000 zł! A co z tego pozostanie? fontanna, która będzie czynna przez 4-5 miesiące w roku? Kawałek pustego deptaka/placu z ławką?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy jestem co powiedzą panie przechadzając się w szpileczkach po tej nowej kostce ułożonej na placu. Z zapowiedzi wynika że ma być granitowa czyli nierówna. A może wyznaczyć dla nich specjalne alejki ? i postawić znak "Uwaga: dla wszystkich pań w szpileczkach" Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie będzie usunięty kikut sokory której już nic nie pomoże poza pilą. Ktoś straci źródło dochodu za opiekę nad tym drzewem które umiera stojąc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby się zgadać większą grupą mieszkańców to jeszcze można zablokować to co chcą zrobić. Apel do do kodowców: zamiast szkalować legalnie wybranych władz rozejrzycie się i zobaczcie ile rzeczy trzeba wokół ponaprawiać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze będzie :) A kiedy PKS ???????????? to jest mega wstyd dla miasta...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Syf za 48 mln, a może to Aguapark bis?Też przynoszący strarty. Lublin to bogata wiocha, ale z wodotryskiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od początku jestem przeciwny tej inwestycji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...