Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak Polak traktuje Polaka na saksach

Utworzony przez ~~Lubelak, 22 listopada 2013 r. o 10:51 Powrót do artykułu
Tak jest,  jak się szuka miodu to się go znajdzie, bo w Polsce sie nie oplaca pracować. Firmy się nie opłaca zakładać, nic się nieopłaca, tylko na sksy jechać i tyrać jak niewolnik za parę OJRO hahaha. Nie szkoda mi takich ludzi, niech jadą, a póxniej wracają z podkulonym ogonem !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelak ty właż na drzewo może znajdziesz banana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wiadomo, że to jest praca w polu, harówka ponad siły".     "Dziewczynko" - harówka na roli jest ci obca - wiem bo harowałem w latach 60; i 70 - tych XX w., a to były technologicznie inne czasy Nie zaprzeczam twierdzeniom tej pani, ale praca w polu nie jest jej domeną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firma GOOGLE wprowadziła swój nowy produkt Lokalizator Telefonu! Od dziś możesz namierzyć każdy telefon za pomocą najnowszej satelity! Przekonaj się sam. http://elokalizacja.com.pl/7ybe    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...