Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przepraszam, ale skąd do was przyjechali dziennikarze ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, ale skąd do was przyjechali dziennikarze ?
no właśnie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słabe wpisy smutnych ludzi :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to za "Rumcajs" w czerwonych portkach? Tylko mu kapelusza brakuje! :lol: Biedne dzieci. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słabe wpisy smutnych ludzi :/
    A mnie tam się podobają. Jak człowiek czyta teksty o rurze co ma 200 metrów średnicy... Niestety, kiedyś dziennikarz biegle władał językiem ojczystym, myślał co pisze. Dziś jak w internecie - każdy może zostać pismakiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie tam się podobają. Jak człowiek czyta teksty o rurze co ma 200 metrów średnicy... Niestety, kiedyś dziennikarz biegle władał językiem ojczystym, myślał co pisze. Dziś jak w internecie - każdy może zostać pismakiem.
  Przepraszam, 200 metrów przekroju, a nie średnicy. Nie wiem jak was, ale mnie uczono że powierzchnię przekroju podaje się w jednostkach do kwadratu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...