Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak się poruszasz po Lublinie? Ratusz zleci badanie

Utworzony przez crx, 31 sierpnia 2011 r. o 14:11 Powrót do artykułu
Pomysł dobry!Proponuję porównać koszty przejazdu samochodem i autobusem miejskim do pracy na terenie Lublina(uśredniony).Wówczas okaże się gdzie tkwi problem "komunikacyjny".Nie dotyczy to tylko koziego grodu.......!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Darmozjazdy z ZTM zamiast oderwać się od kawy i samemu ruszyć w miasto z ankietami znowu chcą wydawać nasze pieniądze. Jeżeli nic nie potrafią sami zrobić to może Prezydent naszego grajdoła powinien to całe towarzystwo pogonić z Ratusza. A co do przetargu to obstawiam, że znowu wygra firma z miasta innego jak Lublin, np. Krakowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na ch... te badania; ja JUŻ mogę odpowiedziec urzędasom: należy usprawnic ruch w mieście na linii północ-południe, czyli: wiadukt na Poniatowskiego pod Racławickimi, węzeł bezkolizyjny na Sikorskiego/Puławska/Solidarności/Ducha/Kosmowskiej (da się zrobic, naprawdę) , itd. Brac kasę póki UE się dokłada !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo profesjonalne podejście Studiowałem inżynierię ruchu i dobrze wiem, że takie badanie nie jest w stanie przeprowadzić byle koleś z ulicy. Popieram takie projekty!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysiek napisał:
Bardzo profesjonalne podejście Studiowałem inżynierię ruchu i dobrze wiem, że takie badanie nie jest w stanie przeprowadzić byle koleś z ulicy. Popieram takie projekty!!!
Niestety niewiele osób jest w stanie pojąć, że takie badania są potrzebne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę kad, że nie masz zielonego pojęcia o ustawie o zamówieniach publicznych, cóż niestety najwięcej takich "mądrali" wypowiada się pod wszystkimi artykułami. A po drugie gdzie Ty wyczytałeś, że to zleca ZTM ? Widzę, że czytanie ze zrozumieniem to nie jest Twoja mocna strona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...