Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
tak tak, jak zwykle wszyscy się obudzili , że groby nieładnie wyszły. Zamiast zapinać do tesko w niedzielę, można się przejść i posprzątać. Co to za różnica, czy na zakupy czy posprzątać grób. Wina ludzi i tyle. Mi się ten pomysł podoba, bo dzięki temu nie zastanawiam się co jakiś czas gdzie mam iść..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy cmentarz na Lipowej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać trudno jest ludziom dogodzić. Osobiście uważam za doskonały pomysł, że mogę znaleźć w internecie miejsce pochówku bliskich i znajomych. Człowiek często będąc na pogrzebie nie zastanawia się, w którym dokładnie miejscu ktoś został pochowany, a tak bez problemu może je znaleźć. Co do zdjęcia, to wydaje mi się, że jest zbędne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry pomysł.Prosimy o zrealizowanie tej wielkiej sprawy na pozostałych cmentarzach.30 lat temu byłem na pogrzebie koleżanki na cm. przy ul.Lipowej.Nie mam tam rodziny pochowanej,więc nie chodzę.Zapomniałem gdzie jest pochowana.Chętnie bym odwiedził w okresie letnim.Ten pomysł jest naprawdę super.Jeśli chodzi o bałagan na grobach-tym bym się nie przejmował.Czy po każdym wietrze trzeba pędzić na cmentarz?Jeśli ktoś czasowy no to niech gania.Dzięki !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniały pomysł. Dzięki tej mapce odnalazłam groby znajomych , u których z różnych przyczyn nie mogłam być na pogrzebie. Szkoda ,że jest mapka cmentarza na Majdanku , a nie ma z Lipowej i Unickiej. Mam nadzieję, że mapki tych cmentarzy zostaną również w najbliższym czasie zamieszczone w internecie. Co do zdjęć grobów , nie mam najmniejszych uwag. Niech martwią się Ci , co rzadko odwiedzają groby....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniały, wspaniały pomysł. Często jest się na pogrzebie, niby pamięta gdzie mniej więcej jest grób znajomej/znajomego, ale gdy się wybierze samemu to szybko można się zgubić na tak wielkim cmentarzu jak Majdanek. Wspaniały pomysł, naprawdę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł super ... a co do zdjęc OK ... zamiast narzekac moze coreczka lub synek pojdzie posprzata choc raz na rok ... albo jak sam nie moze to wnuczke lub wnuka do dziadkow wysłac niech kark schyla posprzataja zamiast walesac sie bez celu po hipermarketach lub inne dziwactwa wyczyniac ... trzeba uczyc dzieci bo pozniej nikt na wszym grobie nie z robi jesli sie nie wpoi pewnych zachowan za mlodu ... super pomysl czekam na lipowa i unicka ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super! brawo to jest to,napisałem na łipową do kancelarii z zapytaniem czy planują tak jak na komunalnych odpisali że nie bo od tego jest kancelaria też gratulacje za postęp może w przyszłym wieku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest fantastyczna sprawa.Rodzice zmarli jak byłam dzieckiem. Nie znałam danych.Korzystając z profilu grobonet uzyskałam informację dot.daty urodzin i zgonów, ich miejsca pochówku bliskich mi osób.Szkoda,że taki duży zabytkowy cmentarz przy ul.Lipowej nie posiada takiej bazy.A istotne to jest szczególnie jak się mieszka bardzo daleko od danych cmentarzy. Wiktoria
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obecna wyszukiwarka jest do dupy. Kilka lat temu było wszystko.Mapa cmentarza z zaznaczonymi sektorami. I była dokładna lokalizacja grobów z oznaczeniem sektorów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie to zawsze mają problemy. Najczęściej z własnej winy. Ja też często korzystam z wyszukiwarki, szkoda że na mapie nie ma sektorów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...