Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak wyrobić paszport - dziś porady fachowca

Utworzony przez hjhhhhh, 10 grudnia 2009 r. o 11:11 Powrót do artykułu
Dziennikwschodni to jednak glupi dziennik. Normalnie mnie zapienił. Myślałem ze dowiem sie ile co i jak kosztuje a tu mi kaza dzwonic. W du*** mam telefon, nie uzywam !!!!!! Ciezko bylo napisac ile dokument kosztuje OSŁY ?// Po co mi ta nfolinia, przeciez kazdy wie za taka czy inna linia funkcjonuje! ZADZWONCIE TAM I NAPISZCIE !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O matko zamiast napisać ile kosztuje to jeszcze dzwonic karzą!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poje...o tak samo czytam a tu nic nie pisze po jaki hu* taki artykul zamieszczac no poraszka... to juz dzieci w gimnazjum lepsze artykuly pisza badziewie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ja robiłam paszport w Lublinie. Podanie złożyłam 13 maja a dziś już paszport jest gotowy do odebrania. Kosztował mnie 70zł ponieważ posiadam zniżke z bo się uczę. Ale dopiero po okazaniu legitymacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
faktycznie nic nie wyjasniaja w artykule ;/ ale powiem ze normalnie paszport 140zl zas osoba uczaca sie < podstaw, gim, lic, student> 50% znizki czyli 70 zl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...