Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Żeby nie mieć problemów z realizacją tzw. postanowień noworocznych - trzeba podejmować racjonalne postanowienia. Ja w tego Sylwestra podjąłem następujące postanowienie: "Koniec z tymi durnymi postanowieniami! Postanawiam nigdy już nie podejmować żadnych durnych postanowień noworocznych!" Jestem przekonany, że nie będę miał najmniejszego problemu z realizacją tegoż postanowienia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żarty żartami, ale trzeba pracować nad sobą, nad charakterem, nad przyzwyczajeniami i nad ciałem. Z tym ostatnim to zamiast drakońskiej diety wybieram zdrowe odżywianie, jedzenie na parze i więcej surowych warzyw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żarty żartami, ale trzeba pracować nad sobą, nad charakterem, nad przyzwyczajeniami i nad ciałem. Z tym ostatnim to zamiast drakońskiej diety wybieram zdrowe odżywianie, jedzenie na parze i więcej surowych warzyw.
Masz jakiś specjalny garnek do tego? Mi podoba się taki z philipiaka, ale cena trochę duża jak na jeden wydatek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i duża ale uwierz że warta wydania, jakość jest bardzo dobra tych naczyń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja używam garnków philipiaka nie z uwagi na ich cenę i że mnie stać, ale ze względu na jakość produktu, ergonomię w użytkowaniu i piękny design. Kto je mam wie o czym mowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzymanie się postawionego celu. Chce przebiec pko Poznań Półmaraton, to się do niego przygotowuję. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli masz dość: - marnować cały dzień na wizytę u lekarza – zamiast umawiać się na określona godzinę - czekać kilka (czasem kilkanaście!) miesięcy na wizytę u lekarza specjalisty – zamiast otrzymać dostęp w ciągu kilku dni - prosić o skierowanie na badania lekarskie, na które i tak czekasz kilka miesięcy (czasem nawet lat!) - dowiadywać się o chorobach gdy są one w fazie zaawansowanej - zamiast profilaktycznie się badać. lub - płacić za każdą wizytę i każde badanie od stu do kilkuset złotych lekarz-na-abonament.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwsze kroki już podjęłam i zakupiłam parowar philipiaka. Jak się pewnie domyślacie w ten sposób będę próbowała walczyć z otyłością. Przeczytałam w poradnikach że gotowanie na parze to świetny sposób na zdrowe odżywianie i odchudzanie za sprawą małej ilości kalorii w warzywach czy chudym mięsie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gotowanie w parowarze philipaka napewno pomoże Ci w walce z otyłością, ale musisz też pamiętać o ruchu to jest bardzo ważne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawdziłam na sobie działanie posiłków gotowanych na parze. Nie mam kłopotów z nadwagą , dodam również  ze skończyły mi sie z częstymi przeziębieniami. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A można gdzieś obejrzeć takie garnki na żywoi przed zakupem czy tylko na stronie internetowej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś się na pokaz to wtedy fajnie zobaczysz jak to wszystko działa i zdecydujesz czy chcesz kupić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A można gdzieś obejrzeć takie garnki na żywoi przed zakupem czy tylko na stronie internetowej?
  Można je obejrzeć na specjalnie organizowanych pokazach marki Philipiak oraz w naszych salonach stacjonarnych, które znajdują się w największych miastach Polski, m.in. w Warszawie oraz Krakowie.   W razie pytań służę swoją pomocą.   Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy można przyjść z osobą towarzyszącą na taki pokaz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy można przyjść z osobą towarzyszącą na taki pokaz?
  W pokazie naczyń Philipiak mogą wziąć udział osoby zaproszone na pokaz wraz z osobami towarzyszącymi, posiadające ważne zaproszenie lub karnet oraz dowód tożsamości.   Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...