Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jaką odprawę dostał Pruszkowski z PGE Dystrybucja? To ponad 4 lata pracy nauczyciela

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 stycznia 2019 r. o 18:24 Powrót do artykułu
Ostatnio mówi się żeby skończyć z mową nienawiści. Taka polityka płacowa to jest właśnie przyczyna "owej mowy nienawiści". Należy zlikwidować przyczyny, a nie leczyć skutki. Takie horrendalne "wynadgrodzenia" w spółkach skarbu państwa nie biorą się z ciężkiej pracy rąk, głowy, ale z naszych świadczeń, opłat regularnie co jakiś czas podwyższanych wszystkim "w czambuł po równo"-- bo im się należy. Teraz pewnie wszyscy równiejsi zaczną krzyczeć aby ich "wysokie kominy " nie podawać do wiadomości (ukrywać, jak łupy złodziejskie). Dotyczy to wszystkich partii, partyjek. Pierwsze posiedzenia rad zaczynają od podwyżek sobie i swoim pryncypałom. "Mowa nienawiści" pewnie teraz zostanie zastąpiona "milczeniem nienawiści" -- zmiana formy. Bo trudno jest o "grabie by grabiły od siebie".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz wiadomo dlaczego prąd jest taki drogi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję Fundacji Wolności prześwietlić oficjalne sprawozdania finansowe w kopalni Bogdanka sprzed kilku lat, a są chyba od 2008 roku tam są dopiero "kwiatki". Oczywiście nie bronię tu opisanej w artykule osoby A.P., ale jeśli chcecie być obiektywni w opisywaniu takich sytuacji to również napiszcie co było za rządów poprzedników. Tak uczciwie i zgodnie z prawdą bez "napinania"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz wiadomo dlaczego coraz więcej płacimy za energię elektryczna!!! Po pierwsze po co i dlaczego sa tak wysokie wynagrodzenia???Po co potrzebne jest tyle spółek ???Dlaczego tam się przechowuje pieszczochów partyjnych??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ja wam Lublin zostawiłem taki wsamraśny a wy mi tu teraz takie...napracowałem się, odwalcie się :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KUFA. Żeby tyle zarobić co on w rok, musiałbym zasuwać 12 lat!!! A ja nie zarabiam w sumie źle. Jak patrzę na te zarobki, to sam się zastanawiam, czym się takie osobniki wyróżniają, że dostają takie posadki. Mam nie gorsze, a nawet lepsze niż niektórzy (bo ekonomiczne a nie historyczne czy humanistyczne) wykształcenie, staram się... zapie... rniczam w robocie... a taki jeleń jeden z drugim partyjny pójdą sobie, posiedzą na stołkach, polansują się w towarzystwie sobie podobnych a potem jeszcze wezmą odprawę (notabene 2 lata moich zarobków za jednym razem). W dupach się poprzewracało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOd-ziarze mówią o mowie nienawiści a sami rozglaszaja takie cos żeby poruszyć cholote nienawistnie patrzaca na ludzi sukcesu! Pan Pruszynski zawsze i wszędzie zapisywal się zlotymi głoskami przy wszystkim za co się zabral. Lublin stracil najlepsze go prezydenta tylko dlatego że POmatolom zachciało się kogos wykształconego. A taka prawda że sercem pozna wiecje niż dyplomami i Żukowi one nie pomagają w niesieniu pomocy dla ludzi i biedoty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no właśnie, zazdrościcie Pruszkowskiemu że jest chłopina zaradny i ciężko pracuje :) jakbyście tak ciężko pracowali to też byście zarabiali po 50tys/mc...ogółem w u nas w Pisie to same pracowite ludzie siedzą i stąd te wynagrodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden zarabiał miliony a astepca też nie pracuje za 1000zl ,wszyscy są dobrzy do brania grubej kasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MINIMALNE WYNAGRODZENIE ZASADNICZE NAUCZYCIELI OD 1 STYCZNIA 2019 Tytuł zawodowy magistra z przygotowaniem pedagogicznym (dotyczy ok 96% nauczycieli) Stopień awansu zawodowego wynagrodzenie brutto nauczyciel stażysta 2538 zł nauczyciel kontraktowy 2611 zł nauczyciel mianowany 2965 zł nauczyciel dyplomowany 3483 zł TO MINIMALNE wynagrodzenie ZASADNICZE nauczycieli , do TEGO DOCHODZĄ RÓŻNE DODATKI. To co podawaliście ("paski" to często z chorobowym- b. ostatnio modne, z potraceniami na różne pożyczki - rozbudowane przez ZNP) . WCALE NIE MAJĄ TAK BARDZO NISKICH ZAROBKÓW!\ Jest ich prawie 200tys.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś otrzymałem pocztą faktury za energię elektryczną z PGE Obrót S.A. o/Lublin: 1. Rozliczenie za II półrocze 2018r. 2. dwie faktury na I półrocze 2019r. Każda z nich w oddzielnej kopercie, nadane w Rzeszowie, niestemplowane. Opłata (oczywiście za każdą z nich) pobrana- umowa nr 20/BR/2017. Dotychczas wszystkie trzy przysyłano w jednej kopercie. Pytanie - czy PGE musi ratować spółeczkę produkującą koperty (dodatkowe 2 koperty dla miliona odbiorców + 2 miliony kopert) i Pocztę Polską (dodatkowe dwie opłaty za każdego odbiorcy. W załączeniu apel "Przejdź na eFakturę i oszczędzaj środowisko (chodzi o papier). Moje pytanie - Po co jak apelująca PGE przyczynia się do "ochrony środowiska" poprzez produkcję i wysyłanie niepotrzebnych milionów kopert.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym którzy psioczą ( i słusznie ) na takie zarobki  ale takze  na PiS przypominam , że był sobie pewien prezes z PO od elektrowni atomowych, których w POlsce nie mamy i tenże zarabiał 110 tys miesięcznie. Nie miejcie złudzeń . każda władza okrada swoich obywateli ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Walczył o lubelszczyznę jak lew, skoro Go zwolnili to Mu się należy i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy odejdzie "ojciec" sukcesu PO w Lublinie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A o 2 orłach z POkracznej armii cisza ile zarobili w: Kompanii Węglowej ( byłej ) i PZU. Chyba więcej wzięli niż Pruszon i nasi i POkraki cisza na temat nasich. Czy to ładnie nasi agitko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na łamach pewnego serwisu Edyta Pazura opowiada jak jest zaszczuwana    przez starego Stuhra za uczestnictwo w akcji Różaniec bez granic.
Ale nałapałeś plusików. Brawo.
 No a najlepsze,że sam je stawiał - pomijajac, że wpis zupełnie nie na temat, mający odwrócić uwage od meritum sprawy - typowa akcja dla pisiorów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nawet ZUS-u nie zapłacił? Tak PIS wynagradza wyznawców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję Fundacji Wolności prześwietlić oficjalne sprawozdania finansowe w kopalni Bogdanka sprzed kilku lat,  a są chyba od 2008 roku tam są dopiero "kwiatki". Oczywiście nie bronię tu opisanej w artykule osoby A.P., ale jeśli chcecie być obiektywni w opisywaniu takich sytuacji to również napiszcie co było za rządów poprzedników. Tak uczciwie i zgodnie z prawdą bez "napinania"
 Co jakiś czas są tu wrzucane zarobki i odprawy różnych osób ale żadna nie jest choć w połowie tak kontrowersyjna i ciekawa, jak nasz Pruszon Podróżnik Wielki - dla którego kasa za prezydenta i degradacje miasta to była tylko przystawka z pańskiego stołu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile pensji nauczycielskich można było dać z odprawy nasiego szefa LPEC, który został skierowany do wypadu na Śląsk i pracował w Kompanii Węglowej? To jest tajemnica czy paszkwil na Pruszona. Pracował to dostał odprawę a jeden gość z Lublina siedział na wysokim stołku w Ratuszu i brał forsę z PZU. Czy tej forsy z PZU nie da się przeliczyć na pensję nauczyciela? Może i da ale wyjdzie kilka razy wyższa forsa niż Pruszona. Ale o tym sza bo to nasi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.