Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć, po co ci urzędnicy, jak np. Magdalena Wlazło, podróżują po świecie za nasze, podatnika, pieniądze? Co Lublin ma REALNIE, a nie tylko teoretycznie z tych podróży? I po co Łątce taki wysoki limit na karcie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto jest już w górnej granicy zadłużenia z nieograniczoną rozrzutnością.Łysemu prezydentowi chyba rozum wyparowuje i zadłuża niemiłosiernie miasto,bez nowych miejsc pracy.Dokąd łysy zmierasz do upadku miasta? AŁątka to musi mieć wysoki limit ,bo to zięciunio wicewojewody Starownika zasłużonego działacza PSL-u ,TW-Roman!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łątka to ten krętacz o którym było głośno w poprzedniej kadencji?, Jak się ma takiego teścia z partii frajerów to rzeczywiście można się obłowić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rządy w wolnej POlsce minionego wolnego 25lecia przypominają rządy Korei Pólnocnej.Tu rządzi klan rodzinny i tam też
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć, po co ci urzędnicy, jak np. Magdalena Wlazło, podróżują po świecie za nasze, podatnika, pieniądze? Co Lublin ma REALNIE, a nie tylko teoretycznie z tych podróży? I po co Łątce taki wysoki limit na karcie?
a dlaczego ty dostajesz zasiłek albo inne świadczenie z moich podatnika pieniędzy? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto jest już w górnej granicy zadłużenia z nieograniczoną rozrzutnością.Łysemu prezydentowi chyba rozum wyparowuje i zadłuża niemiłosiernie miasto,bez nowych miejsc pracy.Dokąd łysy zmierasz do upadku miasta?
od 2010 r. (początek I kadencji Prezydenta Żuka) przybyło w Lublinie już ponad 4 tys. NOWYCH miejsc pracy, z tego ponad 1 tys. w strefie ekonomicznej, ponad 1 tys. w branży IT/BPO, stopa bezrobocia wynosi obecnie 8,5% wobec ponad 11% kilka lat temu...   Żuka od poprzedników odróżnia to, że te wydane pieniądze widać, u wcześniejszych prezydentów - efektów wizualnych ich pracy był brak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć, po co ci urzędnicy, jak np. Magdalena Wlazło, podróżują po świecie za nasze, podatnika, pieniądze? Co Lublin ma REALNIE, a nie tylko teoretycznie z tych podróży?
Powiedzmy, że taka ekipa z UM jedzie na targi za granicę, przedstawiają miasto, jego auty, oferują nieruchomości itd. potem taki sobie inwestor kupuje działkę na Felinie (np. ABM Geiffenberger, Panattoni itd.) buduje fabrykę czy hale magazynowe, czy też otwiera oddział swojej firmy w nowych lubelskich biurowcach (np. Mobica, Conwergys itd..) Te wszystkie wyjazdy zagraniczne mają na celu współpracę i zachęcanie do wspołpracy w dziedzinach samorządności, edukacji, kultury, itd, czerpaniu z wzajemnych doświadczeń itd itp, nie wszystkie korzyści są widoczne gołym okiem... Najlepiej nigdzie nie latać, nie jezdzić nie wydawać pieniędzy, tylko czekać na mannę z nieba...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie BuŻet = Business owner = andrzej.filipowicz jeszcze pan głosu nie zabrał w tym temacie? przecież to pana konik? wszędzie pan opowiada o tym jak miasto już od kilku lat stoi na krawędzi, jestem zawiedziony...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odgrzewany kotlet Fundacji Wolności dokładnie sprzed roku - pseudo sensacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dlaczego ty dostajesz zasiłek albo inne świadczenie z moich podatnika pieniędzy? 
Ten port lotniczy w Świdniku wg POkrak ( oficjalna deklaracja w KL ) "nie jest dla was dziady tylko dla zagranicznych biznesmenów, którzy przylecą do Lublina i dadzą Wam pracę". Tak oświadczył oficjalnie klakier Łysonia a Łysoń temu nie zaprzeczył. Tylko kto buli za straty jakie od lat ma lotnisko. W dodatku Ci nasi globtroterzy co tak latają po świecie i szukają " wczorajszego dnia" załatwiają kursy w firmach zagranicznych a nie w PLL "LOT". Nie martwią się tym niby załatwieniem sprawy i te ochy i achy jak ten, że w lipcu 2015 r lotnisko miało ponad 35 tys pasażerów bo wiedzą, że dofinansowywanie PLL "LOT" będzie z podatków szaraków. Ale POza musi być -nasi lotnisko rośnie w siłę i pięknie. Ale dlaczego kopiecie narodową firmę znaną w świecie od 1932 roku ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiedzmy, że taka ekipa z UM jedzie na targi za granicę, przedstawiają miasto, jego auty, oferują nieruchomości itd. potem taki sobie inwestor kupuje działkę na Felinie (np. ABM Geiffenberger, Panattoni itd.) buduje fabrykę czy hale magazynowe, czy też otwiera oddział swojej firmy w nowych lubelskich biurowcach (np. Mobica, Conwergys itd..) Te wszystkie wyjazdy zagraniczne mają na celu współpracę i zachęcanie do wspołpracy w dziedzinach samorządności, edukacji, kultury, itd, czerpaniu z wzajemnych doświadczeń itd itp, nie wszystkie korzyści są widoczne gołym okiem... Najlepiej nigdzie nie latać, nie jezdzić nie wydawać pieniędzy, tylko czekać na mannę z nieba...
Ale dlaczego za granicę wysyła się urzędników, którzy muszą mieć tłumacza? Czy to nie jest wyrzucanie pieniędzy w błoto? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dlaczego ty dostajesz zasiłek albo inne świadczenie z moich podatnika pieniędzy? 
Tak się składa, że jestem przedsiębiorcą i bardzo mi się nie podoba, że finansowany z moich podatków urząd daje niejakiemu panu Łątce kartę z limitem 50 tys. i drugą z limitem 10 tys. i nikt tutaj nie jest w stanie racjonalnie wytłumaczyć mi po co mu ta karta z takim limitem. Nie wiem też dlaczego za granicę wysyła się urzędników, którzy potrzebują tłumaczy. To może finansują tych tłumaczy i przez to muszą mieć te karty z wysokimi limitami? Żart. Jak oni chcą przyciągnąć jakiegoś inwestora bez znajomości języków? No i jeszcze o tej strefie ekonomicznej. Niestety duża część zakładów będących teraz w strefie funkcjonowała już wcześniej, tyle, że poza strefą. Ot i cały sukces. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dlaczego ty dostajesz zasiłek albo inne świadczenie z moich podatnika pieniędzy? 
Przecież ty nigdy żadną pracą się nie zhanbiłeś,to jak to jest możliwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jaki limit ma Pan Kowalik i jego krewni? Z czego i kto finansuje owa Fundacje, jakie zarobki ma zarząd? Komu potem sprzedają te informacje, dane co pozyskuja? Jasne kilka informacji od nich była ciekawa, ale dużo to są tandetne bzdety na potrzeby taniej sensacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po raz kolejny potwierdza się, że Żuk to pracowity ale bardzo skromny człowiek ... mógłby przecież sobie walnąć limit 100 000, miasto zawierzyć Maryi i bawić się na całego ... WZÓR GOSPODARZA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fundacja Wolności za chwilę poprosi o rozmiar gaci wszystkich lubelskich urzędników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Póki wyjazdy w delegacje, karty służbowe i inne duperele będą prowadziły do tego, że do Lublina wchodzi Lufthansa, Wizzair buduje bazę operacyjną a do podstrefy ekonomicznej wchodzi niemiecka firma, jestem na tak!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kim jest ta Magdalena Wlazło?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta cała pseudofundacja to kupa gnoja i reszta dziada ! Paszoł z nimi w kaganki !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie BuŻet = Business owner = andrzej.filipowicz jeszcze pan głosu nie zabrał w tym temacie? przecież to pana konik? wszędzie pan opowiada o tym jak miasto już od kilku lat stoi na krawędzi, jestem zawiedziony...
Ile można pisać i mówić o tym samym?   To, że wam się jeszcze nie znudziła propaganda i kłamstwa, to wcale się nie dziwię ale proszę nie oczekiwać, że ze mną stanie się to samo.   Tak poza tym, to w tej kwestii moja opinia mogłaby co najwyżej użytkowników tych kart porównać do tanich dziwek, a tego z całą pewnością nie chciałbym czynić, by nie obrażać tych drugich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...