Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A kiedy prokuratura przyjrzy się środkom wydawanym przez marszałka Grabczuka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bicie piany. Pewnie nic z tego nie wyniknie ale człowieka opluć można publicznie. Chyba większość mieszkańców Lublina czeka z niecierpliwością kiedy kontrole wpadną do Urzędu Marszałkowskiego i przetrzepią to towarzystwo wspólnej adoracji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Sosnowski musi Pan sobie wbić do tej PSLowskiej głowy,że medycyna,szpitale i cała służba zdrowia to nie fabryka śrub!Chcąc rozwijać nowe technologie i sposoby leczenia trzeba współpracować z globalnymi firmami farmaceutycznymi.Mówię tu o innowacjach w medycynie! I pojmijcie to razem z Bratkowskim i całą waszą partią że takie firmy mają pieniądze i je inwestują nie w każdego i nie wszędzie! To szczęście,że robili to w COZL,czyli u nas i na naszym "podwórku" !Niestety mamy w Polsce parę bubli prawnych,takich jak ustawa o zamówieniach publicznych której przepisy trzeba "obchodzić" jeśli chce się coś zrobić z głową.Prokuratura umorzy to postępowanie,czego jestem pewny. A tak poza tym o ilę sobie przypominam to Pan Sosnowski też złamał przepisy ustawy za co stracił fotel marszałka.Tak,tak wiem!Tylko na jeden dzień bo kolesie pomogli i znowu powołali ale prawo złamał tak czy inaczej!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bicie piany. Pewnie nic z tego nie wyniknie ale człowieka opluć można publicznie. Chyba większość mieszkańców Lublina czeka z niecierpliwością kiedy kontrole wpadną do Urzędu Marszałkowskiego i przetrzepią to towarzystwo wspólnej adoracji.
Nie takie bicie piany skoro sprawa jest w prokuraturze. Popierasz takie jawne złodziejstwo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W przypadku choroby każdy chce otrzymywać najnowsze leki, także jeszcze w fazie badań. Takie nagonki zmierzają do ograniczenia badań prowadzonych w Lublinie. Zarządowi Województwa chodzi chyba o pozbawienie ludzi takiej możliwości leczenia w Lublinie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta sprawa śmierdzi z daleka ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawo jest w Polsce po to aby go przestrzegać, tj. ustawy o zamówieniach publicznych. Wiem, ze to dla PiS-u jest obce, bo oni nie przestrzegają prawa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Sosnowski musi Pan sobie wbić do tej PSLowskiej głowy,że medycyna,szpitale i cała służba zdrowia to nie fabryka śrub!Chcąc rozwijać nowe technologie i sposoby leczenia trzeba współpracować z globalnymi firmami farmaceutycznymi.Mówię tu o innowacjach w medycynie! I pojmijcie to razem z Bratkowskim i całą waszą partią że takie firmy mają pieniądze i je inwestują nie w każdego i nie wszędzie! To szczęście,że robili to w COZL,czyli u nas i na naszym "podwórku" !Niestety mamy w Polsce parę bubli prawnych,takich jak ustawa o zamówieniach publicznych której przepisy trzeba "obchodzić" jeśli chce się coś zrobić z głową.Prokuratura umorzy to postępowanie,czego jestem pewny. A tak poza tym o ilę sobie przypominam to Pan Sosnowski też złamał przepisy ustawy za co stracił fotel marszałka.Tak,tak wiem!Tylko na jeden dzień bo kolesie pomogli i znowu powołali ale prawo złamał tak czy inaczej!  
Człowieku zastanów się co ty bredzisz ! Przecież nikt nie zarzuca dyrektorce badania kretynie ! Mówi się jasno podała fałszywe oświadczenie ! Czy twój pusty łeb to rozumie ! Czy do pustaka coś trafia ! Obłudniku i fałszerzu czyichś słów !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zielona zgnilizna najpierw forowała Starosławską (za Hetmana), teraz chce ją wykończyć za wszelką cenę. Nu wot buraczany kraj...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sosnowski pamiętaj że kto mieczem wojuje ten od miecza ginie. Wątpię żeby dyrektorka COZL miała coś na sumieniu. Ta sprawa jest sztucznie rozdmuchana na potrzeby Sosnowskiego ale pewnie zostanie umorzona. Natomiast wiejska ekipa w UM ma się chyba czego obawiać. Nie zdziwię się jak niedługo będziemy czytać newsy o tym co wyprawiał PSL w województwie i CBA będzie ich wyprowadzać z budynku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku zastanów się co ty bredzisz ! Przecież nikt nie zarzuca dyrektorce badania kretynie ! Mówi się jasno podała fałszywe oświadczenie ! Czy twój pusty łeb to rozumie ! Czy do pustaka coś trafia ! Obłudniku i fałszerzu czyichś słów !!!!!!
Miałem w ogóle nie odpisywać na tego posta bo ton Twojej wypowiedzi Kemo świadczy o poziomie inteligencji.Nie wiem ja i Ty też co jest w dokumentach.A ja napisałem o łamaniu prawa w związku z ustawą o zamówieniach publicznych czego również dopuścił się Sosnowski który podobnie jak Starosławska złożył wątpliwe oświadczenie.Więcej rozwodził się nie będę bo musiałbym cytować przepisy na na to nie mam czasu.Zachęcam za to do lektury omawianej ustawy co może Ci trochę rozświetlić rozumowanie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ABC   DO DZIEŁA  SPRAWDZIĆ ZAMÓWIENIA SZPITALI  W ZAKRESIE DOSTAW I PRZETARGÓW: 1/ NA REMONTY I BUDOWY 2/NA APARATUTRĘ I SPRZĘT 3/ LEKI 4/ WYNAJEM  OBCYM PODMIOTOM 5/ USŁUGI W TYM ZE SZCZEGÓLNYM UWZGLĘDNIENIEM CATERINGÓW  6/ ZGODNYCH Z  UZP  I POZA USTAWĄ   POZDRAWIENIA DO WIĘZIENIA JOHNN BUHRRY :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Toż to  wieszchołek góry lodowej. Wojewoda natychmist powinie skierować kontrolę wykorzystania funduszy unijnych  w WUP  i UM  w ramach  EFS, POWER, RPO. Jeszcze  można pisać w pełni imiona i nazwiska p.Sosnowski,p.Bratkowski,p.Grabczuka,p.Nakielskiej ,p.Sokół itp;itd .  gratulacje , ale czy długo ??? Tylko pytam ;-)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do władzy dorwały się czerwone buraki i widzimy efekt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ABC   DO DZIEŁA  SPRAWDZIĆ ZAMÓWIENIA SZPITALI  W ZAKRESIE DOSTAW I PRZETARGÓW: 1/ NA REMONTY I BUDOWY 2/NA APARATUTRĘ I SPRZĘT 3/ LEKI 4/ WYNAJEM  OBCYM PODMIOTOM 5/ USŁUGI W TYM ZE SZCZEGÓLNYM UWZGLĘDNIENIEM CATERINGÓW  6/ ZGODNYCH Z  UZP  I POZA USTAWĄ   POZDRAWIENIA DO WIĘZIENIA JOHNN BUHRRY :)
masz rację SPRAWDZIĆ WSZYSTKIE SZPITALE GDZIE KUMOTERSTWO A CO NIE NIEKTÓRZY POWINNI BYĆ NA EMERYTURZE ALE SIEDZĄ BO MAJĄ Z TEGO PROFITY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle czepiają się pierdół! Nie ważne są oświadczenia , ale czy przetargi były prawidłowo przeprowadzone. Żaden dyrektor nie prowadzi przetargów. On je tylko zatwierdza. Jeśli szpital nie poniósł z tego tytułu uszczerbku to po co ten rwetes. Ten kto podsunął jej do podpisu oświadczenie powinien jej wyjaśnić sytuacje wymienione w oświadczeniu i kiedy podlega wyłączeniu z postępowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sosnowski z Bratkowskim nie popuszczą, muszą mieć kumpla w COZL, kali zrobił swoje to kaliego wykopali ze stanowiska, a jak to mawiał ich guru Lenin nie ma niewinnych, są tylko źle przesłuchani i znalazły się zarzuty, co tam że marne ale syf zostanie i ludzie nie będą protestować w obronie Pani dr Starosławskiej. Ot i cała logika homo sovieticus z ZSL-u. :-/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto wymyślił ten "Urząd marszałkowski" i stanowiska dla znajomych kmiotów. PiS obiecywał ograniczyc biurokrację, niech likwiduje powdwójne zarzadzanie wojewodztwami. Przez całą II Rzeczpost\politą i PRL urząd wojewodzki wystarczał i porządek był wiekszy. Kmioty do obory z powrotem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to stara praktyka profesorów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK PRZYTULIĆ 200 MILIONÓW ZA NIC - Przypomnijmy - 13 stycznia 2009 roku rząd PiechocinskiegoTuska przyjął uchwałę, zgodnie z którą do 2020 roku wybuduje pierwszą polską elektrownie atomową. W tym celu ówczesne władze powołały specjalne spółki wraz z zarządami i radami nadzorczymi oraz utworzyły stanowisko pełnomocnika rządu ds. budowy elektrowni atomowej. Po upływie 7 lat Tusk zwiał do Brukseli, platformiany rząd przepadł, na pensje i inne wydatki poszło ok. 200 mln zł, a elektrowni atomowej jak nie było, tak nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...