Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja mam pytanie dotyczące Pana z Waszej listy dokładnie Sławomira Janickiego (nr 3 na liście kukiz15) czemu na Waszych listach znalazła się osoba z Solidarnej Polski? jak jesteście antypartiokracyjni (po za tym Solidarna Polska ma podpisaną umowę z PiS koalicyjną) Po za tym z waszych list startuje z pozycji 10 Jan Motyka syn Bogny Bender Motyki która startuje z pozycji 12 z list Prawa i Sprawiedliwości. Czy to jest etyczne? Miało być asystemowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młody człowieku nie jest sztuką pisanie interpelacje.To dobre dla opozycji by się czyms mogła wykazać . W sejmie sejmiku mieście czy gminie liczy się skutecznośc w rozwiązywaniu spraw a nie prześcigiwanie w pisaniu często głupawych tekstów do rządzących. Starszy doświadczony kolega Ci to mówi .Liczy się skuteczność!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młody człowieku nie jest sztuką pisanie interpelacje.To dobre dla opozycji by się czyms mogła wykazać . W sejmie sejmiku mieście czy gminie liczy się skutecznośc w rozwiązywaniu spraw a nie prześcigiwanie w pisaniu często głupawych tekstów do rządzących. Starszy doświadczony kolega Ci to mówi .Liczy się skuteczność!!!
Sama prawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wasz przywódca Paweł Kukiz, pokazywał się ostatnio w towarzystwie PiS i Dudy z Solidarności. Czy zamierzacie wejść w koalicję z Prawem i Sprawiedliwością?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dali wam nową zabawkę tzw. demokrację !!! I jakie macie owoce po 26 latach ? Rozbite rodziny, eurosieroty, szalejące bezrobocie, miliony uchodźców ekonomicznych. Po drugiej stronie okazałe kościoły, samochody ze złomu, paszę w sklepach dla ludzi i setki tysięcy osób zapadających rok w rok na nowotwory...!!! Głupiś narodzie , bo pan Bóg ci rozum odebrał !!! Idź do wyborów i słuchaj swych plebanów...!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinniśmy iść głosować ale czy głosowanie na ludzi bez doświadczenia i bez rezultatów to jest coś czego chcemy. Początkowo nawet mi się ten pomysł partii Kukiza podobał ale im dłużej to trwa tym dłużej jestem przekonana, że człowiek z tej partii nie zadba o nową drogę w mieście ani o dotację na dofinansowanie wielkich zakładów, w których inny młody człowiek znajdzie pracę. Partię Kukiza postrzegam jako ludzie, którzy chcą całą Polskę zawojować ale czy chcą to zrobić działaniem czy gadaniem co jest nie tak. Zresztą Palikot też od dawna nie zarobił nic efektywnego o Kruk czy nawet Soboniu nie wspominając. Dlatego czy to się komuś podoba czy nie mój głos idzie do Karpińskiego bo jakoś innych nie widać ani nie słychać jeśli idzie o efektywność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Guest (6 października 2015 o godzinie 12:30): Jasne, za komuny było lepiej. Idź i sam się wypałuj w ten pusty łeb, bo "niestety" ZOMO już nie istnieje.,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Guest (6 października 2015 o godzinie 12:30): Jasne, za komuny było lepiej. Idź i sam się wypałuj w ten pusty łeb, bo "niestety" ZOMO już nie istnieje.,
Lepiej na pewno nie było , bo durnota jest ponadczasowa !!! Jednak zmiany miały spowodować poprawę warunków życia narodu , a nie garstki cwaniaków kosztem wielu pokoleń !!! Przypomnisz sobie ten wpis po 2020 roku, gdy ze wspólnoty europejskiej nie wpłynie nawet jedno euro do tego syfu !!! Tylko wtedy będziesz wznosił/a modły by wrócił komunizm !!! Wszystko wymaga czasu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Chełmie jest opracowany Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego i do uzyskania pozwolenia na budowę nie ma potrzeby uzyskiwać decyzji o warunkach zabudowy. Przykład z krematorium na ul. Kraszewskiego jest jak najbardziej chybiony. Pewnie przy spalaniu śmieci w piecach i kominkach jest mniej zanieczyszczeń niż przy wysokosprawnej spalarni z odpowiednimi filtrami.Wystarczy tylko w zimie obejrzeć kominy pawilonów przy ul. Lwowskiej obok dworca PKS i powąchać zapachy wydalane przez te kominy! Nic chyba nie może być gorsze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młody człowieku nie jest sztuką pisanie interpelacje.To dobre dla opozycji by się czyms mogła wykazać . W sejmie sejmiku mieście czy gminie liczy się skutecznośc w rozwiązywaniu spraw a nie prześcigiwanie w pisaniu często głupawych tekstów do rządzących. Starszy doświadczony kolega Ci to mówi .Liczy się skuteczność!!!
Jak bdzxie 40-50 "kukizowców" to jaka to bdzie skuteczność? Chyba tak jak Palikociarzy ! Tylko wzięli pensje i dotacje i teraz ich nie ma.To tylko skok na kasę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koleżka palikota właśnie zgarnął ciepłą rączką 30 tysi, teraz kolejny świeżak próbuje tego samego. A co zrealizowałeś dotąd? Jaki problem rozwiązałeś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Kukiz jako podobno antysystemowiec przekonywał o nie głosowaniu na jedynki. I ja się tego będę trzymał. Przykro mi bardzo, ale pan Kulesza jako jedynka mojego głosu nie dostanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie przekonał - widać, że wie co mówi i ma zapał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zagłosuję nie na jedynkę, ale na dwójkę o nie naliście Kukiza a PO. Kukiz jak i Kulesza nie przekonali mnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zagłosuję na Listę Kukiza, ale na 13-tkę, zobaczcie jak wymiatał https://www.youtube.com/watch?v=u7zTVFa09hY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo kulesz!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też zagłosuję na listę Kukiz'15, ale moim kandydatem jest startujący z 6 miejsca Krzysztof Kowalczyk. Od lat walczy o JOW-y i jest jednym z najlepszych ekspertów od tego tematu w kraju. Opowiada się także wyraźnie przeciwko wyprzedaży majątku narodowego w obce ręce: http://krzysztofkowalczyk.com.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za taką kasę też miałbym zapał. Do sejmu przydałoby się mieć jednak również coś za uszami, a nie tylko podstarzałego rockmana w nazwie partii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kukiz'15 Przed wyborami;   wiozę torby z darami auto z alufelgami portfel cały wypchany dolarami   Po wyborach:   A ty całuj mnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o lol Joanna zrobiłaś mi dzień
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...