Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jakub walczy o życie. Tu liczy się czas

Utworzony przez Andrzej, 10 września 2013 r. o 10:15 Powrót do artykułu
Do Redakcji! Jeśli efektywnie chcecie pomóc temu chłopakowi to utrzymajcie przez kilka dni ten artykuł na pierwszej stronie wydania internetowego. Inaczej to tylko pozorna pomoc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie można oddać nakrętki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Redakcji! Jeśli efektywnie chcecie pomóc temu chłopakowi to utrzymajcie przez kilka dni ten artykuł na pierwszej stronie wydania internetowego. Inaczej to tylko pozorna pomoc.
  Wielu z nas ma e-konta w banku można więc bez problemu kliknąć od ręki 5 czy 10 zł. i napisać tu słowo a temat na forum będzie na samej górze i inni szybciej zauważą. Trzymaj się Kuba, razem damy radę.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zostało mi 30zł na koncie przelewam ci skromne 10zł mam nadzieje że inni też to zrobią, odpuszczam browar dzisiaj zostawiam jedynie na jedzenie.Pozdro dla Ciebie i twojej dziewczyny, trzymajcie sie i powodzenia !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla spaleńców, ludzi biednych ale zdrowych zawsze miałem opory. Dla ratowania życia nie potrafię odmówić. Nie ofiaruję tu wiele, ale tak jak ktoś przede mną 10 zł. taką kwotę łatwo wygospodarować rezygnując z piwa albo słodyczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
boże pomóżcie tego chłopakowi, kiedys miałam okazję poznać Kubę-wspaniały, rozgadany chłopak, wesoły...Kuba gdybym miała pieniądze oddalabym wiele..nie mam, pozwólcie mu zyć, proszę....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety nie za wiele wynosił stan mojego konta, mysle ze to co wysłałam dla mnie nie stanowiło ogromnej kwoty, a dla tego chlopaka tak... każda 1zl tutaj sie liczy... trzymam kciuki aby sie udalo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poszło :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę, wpŁacajcie nawet maŁe kwoty. Każdy grosz się liczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mialam zbyt wiele lecz kazda zlotowka jest tutaj cos warta . Trzymamy kciuki bedzie dobrze :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie można oddać nakrętki?
Gdzie można oddawać nakrętki? 1. Między Narodowe Szkoły Paderewski. ul. Symfoniczna 1 2. Szkoła LIDER. ul. Radziwiłłowska 5 3. ZS nr 5. ul. Józefa Elsnera 5 4. ZSE im. A i J Vetterów ul. Bernardyńska 14 5. XX LO w ZSO4 ul. Tumidajskiego 6a 6. Szkoła Muzyczna ul. Muzyczna 10 7. Sklep "Procencik" Świdnik 8. Szkoła językowa Time To Go z siedzibą przy al. Racławickich 22 w Lublinie 9. V LO w Lublinie, Lipowa 7
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wpisujcie się żeby temat był na poczatku  i wpłacajcie, ile kto może, please
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szisiaj zbiórka w kościołach: garnizonowy , rektoralny przy ul.Staszica, Kapucynów przy Krakowskim i pw. Dw. Ducha.Przekażcie tę wiadomość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego, co wiem to jeszcze w gimnazjum nr 9 im. cc. majora Hieronima Dekutowskiego ps. "Zapora"  ul.Lipowa 25 (niedaleko Plazy), I LO im. Stanisława Staszica  Aleje Racławickie 26.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...