Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czy redaktory z DW mogliby chociaż z jeden dzień odpocząć od Palikota i nie pisać o nim? Bo boję się już nawet lodówke otworzyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUBLIN PRZEPRASZA ZA PALIGŁUPA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymasz gazetę w lodówce, żeby mieć zawsze świeże wiadomości? Polecam wyjąć gazetę - nie będziesz się bał otworzyć lodówki. Ale słusznie piszesz - bo wychodzi na to, że wg dziennikarzy dzień bez "Gasipsa" to dzień stracony. A może Palikot jest właścicielem gazety?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinno się tego człowieka usunąć z życia publicznego ( politycznego) i to jak najszybciej. Owszem , bywają osoby kontrowersyjne np Pan Cejrowski, Niesiołowski... , ale to co nam serwuje Palikot przekracza wszelkie granice przyzwoitości. Dziwi fakt ,że czuje się bezkarny i bardzo pewny siebie. Ktoś inny , gdyby w ten sposób postępował , już dawno zostałby ukarany , a Palikotowi wszystkie wygłupy uchodzą płazem ( ciekawe dlaczego ). Młody człowiek wypowiadający się w sondzie przeprowadzonej na ulicach Lublina wspomniał coś o jakichś zasługach Palikota , ale szkoda , ze nie poparł wypowiedzi faktami. Osobiście nie zauważyłam , aby ( oprócz wygłupów ) czymkolwiek się dla miasta przysłużył. Ten człowiek nie jest dobrym przykładem do naśladowania i przeraża mnie myśl, że młodzi ludzie nie widzą nic złego w jego postępowaniu . Wstyd dla naszego miasta i kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niedlugo wybory parlamentarne i wtedy przekonamy się jakie ma poparcie ten osobnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A my nie chcemy Palikota wśród bezpartyjnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zostawcie palikota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tandetne pomysły, jeszcze bardziej tandetna ich realizacja. Ale każdy cyrk musi mieć swojego klauna. A takż duży cyrk jak PO w szczególności. Szkoda tylko, że Palikot przy tych swoich wszystkich idiotycznych zachowaniach nie robi niczego pożytecznego dla ludzi. Ja temu panu dziękuję. Pal kota Palikocie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hub napisał:
niedlugo wybory parlamentarne i wtedy przekonamy się jakie ma poparcie ten osobnik
Znajdą się tacy , którzy go poprą. Ciekawe , dlaczego tak się dzieje, ale tacy idioci , jak Palikot imponują swoimi wygłupami szczególnie młodzieży . Dziwi mnie natomiast fakt , że niektórym starszym osobom na w/w filmiku jego zachowanie nie przeszkadza ( pewnie zatwardziali zwolennicy PO ). Patrząc na jego fotkę, dochodzę do wniosku ,że temu człowiekowi jeszcze troszkę ,a żaden lekarz nie udzieli pomocy psychiatrycznej,nawet za największe pieniądze. Jego wygląd i zachowania mówią same za siebie. Ciekawe , czy ta choroba nie jest zakażna, bo może wybuchnąć następna epidemia- ( była ptasia grypa , świńska grypa , kozia grypa, może przyszedł czas na palikotówkę grypę ).... Kto wie? Uważam ,że czas najwyższy , aby ten człowiek zniknął z życia publicznego, bo robi więcej szkody , niż pożytku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Palikot po prostu mówi głośno to o czym większość ( elokwentnych tchórzy) myśli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wstręciuch........feeeeeeeeeeeeeeeeee
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie rażą was szlachetni lublinianie kalumnie żucane przez ojca dyrektora!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak,nie ma się kogo wstydzić,facet mówi na glos to co inni myślą,a żeby przetlumaczyć prostemu czlowiekowi-sięga po akcesoria-i to wszystko . A rozliczanie go z wygranej przez Kaczyńskiego w ostatnich wyborach niczego nie zmienilo od lat,bo nie tu lezy pies pochowany w klęskach PO na lubelszczyżnie,zacietrzewione pospólstwo,z chwastami /naturą/jeszcze nikt nie wygral !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za Palikuta wstyd mi, mam nadziej ę, że lubelskie zmadrzeje i pokaże nam w przyszłych wyborach swoje przedstawiciela , z którego będą dumni. Palikuta brzydzę się i uważam że czapka go uciska i coś mu się poprzestawiało w tej głowinie! Wstyd!!! Małego swojego wyjmij i pomachaj może będzie ciekawiej!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mim napisał:
Dlaczego nie rażą was szlachetni lublinianie kalumnie żucane przez ojca dyrektora!
synek ty się lepiej za ortografie weź a nie za politykę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może inne pytanie co dzięki Panu Palikotowi zawdzieczają Lublinianie. Bo rolą inteligentnego nadwornego Błazna nie jest tylko bawić Pana, ale powiedzieć mu co może zrobić dla ludu i przekonać go do tego żeby to zrobił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie to największy sk..syn ostatnich 20 lat sceny politycznej równie beszczelny był jaskiernia. nawet chorągiewka niesiołowski i kuc to przy nim uczciwi i mili ludzie. nie moge zrozumieć za co ludzie go lubią bo ma kasę?? czy moze ze nie płaci podatków w polsce z czesci swojego majtku, a moze dlatego ze powsadzał swoich przydupasów na wysokie stołki w um lublin i do husqarny. moze lubią go dlatego ze prokuratura lubelska wydaje zenujące wyroki wobec jego osoby ?? a moze ze jest wulgarnym chamem ?? jak słysze ze mówi prawdę to śmiać mi sie chce ten człowiek w zyciu prawdy nie powiedział!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakim ten Palikot jest obleśnym facetem , to głowa mała. Ku...wa, żeby on był jeden , a ja druga na świecie , to za żadne pieniądze bym go w dupę nawet kopnąć nie chciała. Czemu Bozia go tak pokarała? Ani to mądre, ani ładne , a na dodatek obrzydliwe. Ten jęzor.... jaki zasyfiały , o matko.... Ile może być brzydoty w jednym chłopie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olo napisał:
Pan Palikot po prostu mówi głośno to o czym większość ( elokwentnych tchórzy) myśli.
Pan Palikot już dawno powinien zamknąć jadaczkę, bo mało kto zwraca uwagę na jego zachowania. Ludzie wstydzą się za tego błazna, bo przynosi wstyd naszemu miastu. Powinien wynieść się z niego jak najszybciej . Twierdzą niektórzy z Was ,że Lublin to ciemnogród, to pytam , co w tym ciemnogrodzie robi taki wykształcony ktoś , jak Palikot ? Nie wstyd mu tutaj właśnie mieszkać ? Mając tyle kasy, może mieszkać gdzie indziej , a jednak tutaj błazen siedzi. Ciekawe, co go tak trzyma w Lublinie? A może liczy na stołek Prezydenta Miasta ? Może Donek i Bronek mu obiecali ? Jak myślicie ? Tego by tylko brakowało......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
name='anula' date='7.07.2010, 17:34:40' post='313085'] name='plaplakot' date='7.07.2010, 17:48:46' post='313097'] name='gość~' date='7.07.2010, 18:01:11' post='313110'] name='LL' date='7.07.2010, 18:10:31' post='313114'] name='Stasia' date='7.07.2010, 19:18:07' post='313142'] name='ja~' date='7.07.2010, 20:04:40' post='313160'] name='gość~' date='7.07.2010, 20:17:35' post='313165'] A ja myślę, że masz coś nierówno pod sufitem dyskutując sam ze sobą kolego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...