Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jarmark Jagielloński. Tak bawiliśmy się w sobotę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 sierpnia 2018 r. o 19:19 Powrót do artykułu
Ukraińska cepelia i chinska tandeta. Kupa ludzi niedomytych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem dzisiaj na Starym Mieście i powiem tylko tyle, że jutro tam już nie pójdę. Co roku jestem na jarmarku i z każdym rokiem widzę jak marnieje. Co roku te same stragany, te same kwiaty ze słomy. Po prostu kicz. W sobotę po 14.00 widziałem tylko jedna kapelę, do tego stała i nie grała, ale gość z jej składu kapelusz na datki trzymał w wyciągniętej ręce. Na Placu po Farze żadnego podestu dla zespołów. Nic, po prostu bieda z nędzą. Ludzie kręcą się jak w mrowisku, bo ciasno niesłychanie. Jakich trzech kolesi ciągnie kurę na kółkach, a gdzie facet z wielką flagą, gdzie krzykacz? Do tego plac przez zamkiem zamknięty dla parkujących samochody bo cały zarezerwowany dla wystawców. Dla wystawców to trzeba było na błoniach ogrodzić i tam ich zgrupować, a turystom zostawić plac pod zamkiem. Organizacja pod zdechłym Azorkiem. Smutne to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety ale muszę i ja dorzucić smutny kamyczek do tego ogródka. Kiepścizna, marnizna, tandeta i wciąż to samo do obrzydzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin to jednak umysłowy 3 świat, jak czytam te komentarze. Same marudy, nic się nie podoba. Ja tam widzę dużo uśmiechniętych ludzi. Trochę kiczu jest ale sporo też pracy ręcznej artystów. W Gdańsku na jarmarku dominikańskim kiczu jest kilka razy więcej. Ludzie, więcej luzu i uśmiechu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przydałby się w taką pogodę stoiska z kwasem chlebowym z Litwy oraz z naszym cydrem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...