Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jarosław Kaczyński pozwał Janusza Palikota do sądu

Utworzony przez epoka 21, 2 lutego 2010 r. o 12:59 Powrót do artykułu
Tylko skończony cham i niepoprawny palikot może nazywać człowieka „kurduplem”, bo nikt sobie wzrostu nie programuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak trzymać , chama potraktować po dzwonku ,bo reszta to silikon.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie można patrzec na tego przebieranca. Tyle obiecywał i nici z tego, zlekceważył wyborców, poszedł dla rozrywki w politykę.Dla mnie ten człowiek fajki popiołu nie jest wart.To picie wódy na ulicy jest ewidentną pogarda przeciętnego polaka, pożądny poseł nigdy by czegoś takiego nie zrobił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obywatel napisał:
Nie można patrzec na tego przebieranca. Tyle obiecywał i nici z tego, zlekceważył wyborców, poszedł dla rozrywki w politykę.Dla mnie ten człowiek fajki popiołu nie jest wart.To picie wódy na ulicy jest ewidentną pogarda przeciętnego polaka, pożądny poseł nigdy by czegoś takiego nie zrobił.
Noooooo w RM też tak ponoć mówili Przy okazji: porządny a nie pożądny ty wykształcony i światły obywatelu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Noooooo w RM też tak ponoć mówili Przy okazji: porządny a nie pożądny ty wykształcony i światły obywatelu
Właśnie czekałem na ripostę.Wiedziałem, że znajdzie się "uczony" i dostrzeże błąd.Nie będę z tobą gościu polemizował, widocznie takie postawy typu P-t ci odpowiadają.Jesteś "dobrym obywatelem"- gratuluję.Tak to jest i w tej naszej kochanej Ojczyżnie, kiedy tacy politycy rządzą.Człowiek o wysokiej kulturze nie szydziłby z czyjegoś wygladu.Ten twój polityk ubrany na cebulkę jest zwyczajnym prostakiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obywatel napisał:
Właśnie czekałem na ripostę.Wiedziałem, że znajdzie się "uczony" i dostrzeże błąd.Nie będę z tobą gościu polemizował, widocznie takie postawy typu P-t ci odpowiadają.Jesteś "dobrym obywatelem"- gratuluję.Tak to jest i w tej naszej kochanej Ojczyżnie, kiedy tacy politycy rządzą.Człowiek o wysokiej kulturze nie szydziłby z czyjegoś wygladu.Ten twój polityk ubrany na cebulkę jest zwyczajnym prostakiem.
Szczerze mówiąc to nie chce mi się z tobą polemizować. Bądx obiektywny, sięgnij do historii róznych wypowiedzi róznych polityków, bo jak na razie wycierasz sobie gębe tylko Palikotem, i wtedy pogadamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu to jest artykuł o Palikocie, a nie o innych politykach.Ale masz idola.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cyt. "Kaczyńskie twierdzi..." Dziennik do sądu!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten pan Jaroslaw ma refleks przyslowiowego szachisty. Wypowiedz pana Polikota miala miejsce w pazdzierniku 2009, a teraz mamy miesiac luty. Czyzby dopiero teraz wytrzezwial? Nie twierdze, ze pan prezes PiS byl w tym czasie pijany, jak swinia (niektorzy mowia, jak Kaczynski), ale cos musi chyba byc na rzeczy z tymi sklonnosciami do gorzaly obu braci K.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niech sobie pozywa, nie dorasta Palikotowi do pięt, mały pieniacz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wole " kurdupla " zaprawionego odrobina " procentow " niz tego pajaca- sepleniucha wywijajacego dildo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba się sam jabola człowieku napiłeś. Pomyśl zanim coś napiszesz.
Slawek M. napisał:
Ten pan Jaroslaw ma refleks przyslowiowego szachisty. Wypowiedz pana Polikota miala miejsce w pazdzierniku 2009, a teraz mamy miesiac luty. Czyzby dopiero teraz wytrzezwial? Nie twierdze, ze pan prezes PiS byl w tym czasie pijany, jak swinia (niektorzy mowia, jak Kaczynski), ale cos musi chyba byc na rzeczy z tymi sklonnosciami do gorzaly obu braci K.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
baba napisał:
Wole " kurdupla " zaprawionego odrobina " procentow " niz tego pajaca- sepleniucha wywijajacego dildo.
Człowieku jesteś z innej epoki chyba z lodowcowo- toryńskiej. Popaprany jak to całe towarzystwo kaczystów. Powinieneś się leczyć na kurduplizm kaczy . Jak byście doszli ponownie do władzy to powstał by KACZYZM państwo chorych kurdupli kaczych, kościelno- policyjne. A wszystkich inaczej myślących poddali byście izolacji w obozach koncentracyjnych. Każcie się leczyć na nogi bo na głowę jest za późno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by tak pogodzić jednych i drugich i zaproponować określenie: "konus" ? W pewnym znanym filmie jeden bohater tak nazwał drugiego i nie było procesu o obrazę majestatu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...