Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jarosław Kaczyński przyjedzie do Lublina, Radzynia i Białej Podlaskiej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 maja 2019 r. o 14:45 Powrót do artykułu
Dosyć kłamstw pisowskiej propagandy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dosyć kłamstw pisowskiej propagandy!
 Teraz POra na nas - Bolek i Domek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tego regionu nie lubi PO, za mało głosów tu dostają, dlatego wolą zachód Polski, tam bliżej do ich dobrodziei.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może ktoś mi powie co dla Lublina zrobił rząd PiSu: może zbudował jakieś mieszkania+? może wyremontował linię kolejową do Warszawy ? Jedyne co zrobił to doprowadził do upadku stadninę koni w Janowie, a potem wbił gwoźdź do trumny lubelskiemu Ursusowi poprzez ogłoszenie budowy w Sanoku elektrycznego autobusu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trza lecieć do bialskich biedronek i jajka na 19.00 przygotować !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bilbordy z Panią Mazurek- co ta kobieta ma wspólnego z Białą Podlaską???? urodzona w Ostrowi Mazowieckiej a przez drogę zawodową związana z Chełmem.... NIE dla PiSowskiej Europy!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy dyrekotorzy w urzędzie marszałkowskim maja już odgórny przykaz być na zjazdach organizowanych przez PiS? Ostatni piknik europejski w Puławach który de facto byl zjazdem PiS musza uczestniczyć dyrektorzy? Widziałem dyrektora kontroli, gospodarki i wielu innych:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjedzie do mojego Lublina?A po jakiego c***a on tu potrzebny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam się jajkiem puknij w łeb bałwanie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ta co coś tam coś potrafi wstydu nie ma publicznie się pokazując ?? Ps. na plakatach to chyba ktoś inny, z zdjęcia zupełnie nie podobna do siebie, może ktoś się podszywa ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak zwykle śpi do południa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może opowie coś o ustawie 447
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TW BALBINA przyjedzie do Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Długo nie wybaczę Kaczyńskiemu, że dla zdobycia władzy tak skłócił Polaków. Przecież takiej wrogości nie było nawet za komuny ! Teraz każdy kto się ośmieli mieć inne poglądy niż Jarosław to najgorszy wróg Ojczyzny, zdrajca i targowica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tu safandule dotargali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze odpowie kiedy dlaczego każe mi pracować w niehandlowe niedziele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze, że przyjedzie Pan Prezes Jarosław Kaczyński ma ku temu pełne prawo by promować swoich kandydatów do Parlamentu Europejskiego, nie mam nic przeciwko by liderzy z innych ugrupowań też przyjeżdżali i prowadzili kampanię wyborczą dla swoich kandydatów, każdy ma swobodę obywatelska i zagłosuje wedle własnego uznania, zgodnie z własnym sumieniem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może ktoś mi powie co dla Lublina zrobił rząd PiSu: może zbudował jakieś mieszkania+? może wyremontował linię kolejową do Warszawy ? Jedyne co zrobił to doprowadził do upadku stadninę koni w Janowie, a potem wbił gwoźdź do trumny lubelskiemu Ursusowi poprzez ogłoszenie budowy w Sanoku elektrycznego autobusu!
 Dobrze wiesz, panie Adamie Wazelina sPOd Lublina, że Twój dr. zuk skutecznie storpedował plany M+ w Kozim Grodzie (deklarując "brak gruntów") z uwagi rzecz jasna na dobro jego Panów z Loży Deweloperskiej. A stadnina jak i ursus, to nigdy nie było nic więcej jak tylko cwaniakowanie, które w końcu zweryfikował rynek. I o ile sie orientuję, żaden pisior nie zasiada w zarządzie astaldi, która to firma sama odstąpiła od budowy linii kolejowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A fe :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie prezesie! Lud Koziego Grodu oczekuje oczyszczenia szeregów partii z osób, które chyłkiem kolaborują z ferajną z dewelo-komitetu KZ, mając tu na myśli zwłaszcza Krzysztofa M. Jeśli dalej będziecie przymykać oko na ekscesy lubelskiego dewelo-sułtanatu, tutejszy lud będzie zmuszony szukać sprawiedliwości gdzie indziej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...