Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Won stąd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Jarosławie mam pytanie: w jaki sposób użyteczna będzie dla Lublina i Polski pani Elżbieta Kruk? Przecież ona potrafi tylko coś tam, coś tam....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Że co ?? coś tam coś potrafi to jest użyteczna ?? Zna języki obce ?? Gościu, jedź nad morze i się przyzwyczajaj do ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyna prawdziwa zasada wyboru to im większy debil tym lepiej !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://*** youtube.com/watch?v=dExwqGqzCPA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla pani Kruk! Oddam na Panią głos! Trzymam kciuki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wymowny obraz:gdzie jest wojewoda lubelski i inni wokół niego zgromadzeni? Nasuwa się wniosek, ze jest konflikt. Wojewoda w jednym zespole z Mazurkową a Stawiarski i jego urząd z Krukowa.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I nasz Kierowca TIRA pomylił trasę i Kraśnik ze Swidnikiem.. Nawigacja COŚ TAM skorygowala ale nie do końca. A mateuszek w Świdniku obiecał ostatnio, że będzie ZNACZNA produkcja zamówionych śmigłowców. Okazuje się, że będzie tego niecałe 20%..ludzie jak długo będziecie wierzyć w tę propagandę..?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Prezes miał 100% racji! Elżbieta Kruk to najlepsza kandydatka. Jedyny słuszny wybór dla Lubelszczyzny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ani słowa o tym, że Kaczyński pomylił Kraśnik ze Świdnikiem? DW klęka przed PiS-em?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moi znajomi z PiS głosują na Mazurek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duża wóda dla ciebie Elu... a potem następna i następna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosujemy na "coś tam coś tam"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie pigonił michalkiewicza i jego mierne zastępy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było o Czarnoziemach Krowach Budowach Świdnikach Kraśnikach.. Ach szkoda, że byłem w pracy. Tyle i coś tam mnie ominęło. Ale muszę robić na tym TIRZE.jutro lecę do Kraśnika.. Sorry.Edit: Świdnika. Zresztą jeden Kot...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zrobię tego Polsce, nie zagłosuję na pis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to dziś w nocy kandydatka nie zaśnie.... wstydliwy orgazm po słowach prezesa trzeba utopić w trunkach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ona umie cos tam cos tam, sko4o sama tak mowi to czemu Jarek jej nie wierzy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POstkomuna precz z Polski. Sługusy Brukselskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja uwielbiam Pana prezesa i oddam głos na panią Kruk. Lubię jak się wściekają oponenci spod tęczowej flagi i flagi czerwonej. Tylko wartości katolickie, tradycja i silna polityka są w stanie dokonać dobra, którego dokonuje codziennie partia PiS. Brawo panie Prezesie! PiS ma mój głos. Pozdrawiam pana Tułajewa, Stawiarskiego i innych mężów stanu. To są prawdziwi politycy z charyzmą a nie jakaś woda po pierogach co nie może zebrać w 10 partii nawet tyle co PiS. Brawo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...