Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"CHUJ Z TĄ POLSKĄ WSCHODNIĄ" - PAMIĘTAMY I NIE ZAGLOSUJEMY NA POPSLITD!
 Posłuchaj CAŁEGO nagrania ignorancie i się nie ośmieszaj...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja Jarosława Kaczyńskiego słuchać nie mogę. Sorry. Ten pan jest dla mnie niewiarygodny. Zupełnie niewiarygodny. Bo jeśli firmuje się własną twarzą człowieka (pani Kruk) która w sejmie.... coś tam coś tam.... każdy inteligentny człowiek wie o co chodzi.... to przepraszam. Przypomnę że ludzi za coś takiego zwalnia się z pracy. A tu? A gdzie tam.... tu się nadaje do krucjaty krzyżowej w parlamencie europejskim. Wymiękam. Po prostu wymiękam. Matrix ***. Ten kraj to Matrix....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Białej Podlaskiej widziałem autobusy z północy województwa podlaskiego i mazowieckiego, które przywiozły widownię na spotkanie z Kaczyńskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam pytanie. Czy to jest ta sama osoba co widnieje na plakatach z tym panem jarkiem ?? Bo na plakatach wygląda mi na osobe niepełnoletnią !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki program ma PiS? Czy krowy i świnie załatwią wszystko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co w ogóle tutaj w Lublinie Kaczyński? Kto go tutaj chce? Niej jedzie do Godziszowa, tam prawie wszyscy głosują na PIS. Nie wyobrażam sobie, jak spokojnie można słuchać tego pana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie widać Sylwka. Chyba popadł w niełaskę w związku z popieraniem LGBT i kontaktami ze środowiskiem PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OOO widzę wysyp trolli peowskich. Kto wam płaci Zuk ? A w czym w rublach czy ojro ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie atakujcie prezesa. Kaczyński popiera szefa regionu PIS - Michałkiewicza. Michałkiewicz jest "ojcem sukcesu" PO w wyborach prezydenckich i samorządowych w Lublinie. Jednym słowem Kaczyński wspiera lubelską PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta opcja sprzedaje Polskę i wiadomo komu .wczesniej zasysał nas Kreml teraz Biały Dom i tylko patrzeć jak za kilka lat znowu aktualne będzie hasło WASI ulice NASI Kamienice ot taka to bedzie dobra zmiana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby nie WIOSNA nie poszłabym na wybory. PO i PIS to jedna banda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni Państwo Wyborcy - przecież tyle dobrego zrobiły dla nas i kruk i mazurek, że nie można doprowadzić do sytuacji, że zostaniemy sierotami bez tych naszych opiekunek; koniecznie muszą zostać z nami, opiekować się nami dalej, a my im za to podziękujemy jesienią...
 Ja sobie nawet tego wyobrazić nie moge aby tych dwu pieknych pan zabraklo w naszym kraju. Bruksela ich nie potrzebuje! My ich potrzebujemy! Pani,,Cos tam, cos tam" tak wiele dla nas robi. A piekna pani Mazurek jeszcze wiecej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Że co ?? coś tam coś potrafi to jest użyteczna ?? Zna języki obce ?? Gościu, jedź nad morze i się przyzwyczajaj do ...
 Zna angielski lepiej niz ty. Studiowała w USA. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było coś o kolei? Było coś o ekspresówce? Nie sądzę!
 ,,Cos tam "chyba bylo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Że co ?? coś tam coś potrafi to jest użyteczna ?? Zna języki obce ?? Gościu, jedź nad morze i się przyzwyczajaj do ...
Zna angielski lepiej niz ty. Studiowała w USA.
 To ze studiowala w USA nie swiadczy o jej znajomosci jezyka..Moze cos tam liznela tego angielskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle głosów szkalujących PiS UBywateli co to im koryto z VAT-em urwało się.Tyle kradli latami ,to teraz żal *** ściska PKWN-owskie ścierwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosuję na Prawo i Sprawiedliwość, cała moja rodzina i prawie wszyscy znajomi. Lublin głosuje na Elżbietę Kruk!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kradli, kradli i w końcu ludzie się poznali na szubrawcach z platformy i peselu. Największy przekręciarz to Hetman!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko PiS! jedyna partia dbajaca o obywateli Polski!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybranie KO oznacza zdziczałe lewactwo na ulicach. Nigdy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...