Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jechał ciężarówką ze Szwecji do Lublina. Z rozbitą szybą i dziurawym dachem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 lutego 2018 r. o 12:04 Powrót do artykułu
Dowód zacofania naszego kraju! W Szwecji nie chcieli go dyskryminować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechał i prawie dojechał, ale "wpadł" przez jakichś nadgorliwców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za szmaciarze - pół europy przejechał - a te chamy dojechały ziomka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z jednej strony piszecie, że nadgorliwi policjanci, ale szyba jest mocno uszkodzona przez co ogranicza widoczność. To nie jest tylko pęknięcie.  Jazda takim ciągnikiegm nie jest w   100% bezpieczna, ciężarówka jest duża i jakby w kogoś wjechal to mogło by być mało ciekawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
toż to szok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jo jechołem rowerem bez dzwunka przez całom Koziom Wólke i nikogo nie potrunciułem. I co wy na to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
a jo jechołem rowerem bez dzwunka przez całom Koziom Wólke  i nikogo nie potrunciułem. I co wy na to?
 Jesteś dobrym kierowcą, uważam że zdobyte doświadczenie wystarczy do ubiegania się o pracę kierowcy w transporcie międzynarodowym:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że nie napisaliście ile mandatu:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pędził TIR-a do Zwolenia, ale jakby od niechceniaaa....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zatrzymali mu tylko dowód, czyli pewnie udało mu się dojechać do chełma ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przejechał pół europy a w takiej zapyzialej dziurze zabrali mi dowód i dali mandat, ehhhhhhhh te milicjanty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja kiedyś przyjechałem z rozbita szybą w autokarze z Paryża i tez złapali mnie przed Lublinem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chore. za małe są mandaty! to jest samowola
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bohaterski chłopak! Brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Henio napisał:
Jechał i prawie dojechał, ale "wpadł" przez jakichś nadgorliwców.
bo na biednej ścianie wschodniej jak się dostanie pracę to tak jakby się "Boga za nogi złapało" do tego ściana wschodnia najbiedniejsza, najwięcej patologii i  w tej biedzie rodzi sie najwięcej dzieci i pieniądze są potrzebne na 500+ dla rozmnażających sie próźniaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na bank ''szef'' dziadtransa w którym pracuje te biedny człowiek dał mu polecenie zjazdu do Polski takim autem bo przecież naprawa na miejscu była przez niego nie do podjęcia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chełm, to stan umysłu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ferdekk napisał:
Henio napisał:
Jechał i prawie dojechał, ale "wpadł" przez jakichś nadgorliwców.
bo na biednej ścianie wschodniej jak się dostanie pracę to tak jakby się "Boga za nogi złapało" do tego ściana wschodnia najbiedniejsza, najwięcej patologii i  w tej biedzie rodzi sie najwięcej dzieci i pieniądze są potrzebne na 500+ dla rozmnażających sie próźniaków
 Masz rację. Tak się tym nadgorliwcom wydaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten mandat to i tak ok. 50x mniej niż miałby naprawić samochòd w Szwecji gdzie napewy powypadkowe osobówek zaczynają się od 20.000 SEK (ok.9 tys. PLN)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Chełm, to stan umysłu
 Wyczuwam u ciebie ogromną wyższość. Napisz  skąd jesteś, a najlepiej przedstaw się gieniuszu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...