Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Krzyżyk na drogę. Myślę, że urodzeni Warszawiacy nie pozwolą sobie na pomiatanie pomiotom podlubelskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to niech sklepy też przeniosą do Warszawy od dziś do 5 kwietnia zawieszam u nich zakupy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest dobra wiadomość - masa ludzi z Centrali stracą pracę... Bogdanka ma swojego Pana Eneę, ZA Puławy są rządzone przez Tarnów. Tu pozostanie praca za najniższą w galerii albo w urzędzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heh - wywalmy emperię i odnotujmy wzrost bezrobocia z 15% na 20%. kto dopuszcza do takich sytuacji - niech on się przeniesie do warszawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Emperia Holding SA, jedna z największych lubelskich firm, właściciel sklepów Stokrotka, chce zmienić siedzibę z Lublina na Warszawę. Czy to reakcja na decyzję lubelskiego Urzędu Kontroli Skarbowego, który domaga się od spółki 182 mln zł zaległego podatku? " ... czy w Warszawie płaci się niższe podatki ?  ;) Przecież to chyba niemozliwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem czym się przejmujecie. i tak przecież rządzi tym kapitałem makro cash. trzeba byo się przejmować jak firma się sprzedała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech spier... gdzie chcą, w Warszawie będą musieli płacić pracownikom inne stawki. Ja w takim razie przestaje kupować w Stokrocie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Niech spier... gdzie chcą, w Warszawie będą musieli płacić pracownikom inne stawki. Ja w takim razie przestaje kupować w Stokrocie." Błąd logiczny na wejściu, przenoszą siedzibę firmy, nie sklepy. A przenoszą, bo na zapiździałym wschodzie jako jedna z niewielu firm o wysokich obrotach są pod szczególnym nadzorem US, w Wawie takie obroty i zyski to ledwie średniactwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak nie kupuję w stokrotce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Emperia Holding SA, jedna z największych lubelskich firm, właściciel sklepów Stokrotka, chce zmienić siedzibę z Lublina na Warszawę. Czy to reakcja na decyzję lubelskiego Urzędu Kontroli Skarbowego, który domaga się od spółki 182 mln zł zaległego podatku? " ... czy w Warszawie płaci się niższe podatki ?  ;) Przecież to chyba niemozliwe.
  mogę jedynie zgadywać, że za parę lat, po wyroku sądu może okazać się, że będą niższe o jakieś 182mln...   ale tu nie o podatki moim zdaniem chodzi, tylko o mentalność urzędników, a sądząc po niektórych komentarzach - również niektórych podatników. W "mojej firmie" w 2014 roku kontrole trwały 8 miesięcy . Myślałem, że czasy "Kluski"już się skończyły, ale jak się okazuje byłem w błędzie. W naszym przypadku skończyło się bez stwierdzenia żadnych nieprawidłowości, ale w 8 miesięcy z lokalnego lidera branży staliśmy się.... ehhh :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na złodzieju czapka gore..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Emperia Holding SA, jedna z największych lubelskich firm, właściciel sklepów Stokrotka, chce zmienić siedzibę z Lublina na Warszawę. Czy to reakcja na decyzję lubelskiego Urzędu Kontroli Skarbowego, który domaga się od spółki 182 mln zł zaległego podatku? " ... czy w Warszawie płaci się niższe podatki ?  ;) Przecież to chyba niemozliwe.
  Dlaczego tak dużo większych firm jest zarejestrowanych w Warszawie? Bardzo proste. Podejście Urzędów Skarbowych w tym mieście do przedsiębiorców. Przy obrotach dochodzących do dziesiątków czy setek milionów złotych nikt przedsiębiorcy nie będzie ścigał i wyciągał najcięższe armaty, bo zapomniał dopłacić 1000 zł podatku. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Warszawie takich firm jest wiele i zaden urzad nie bedzie poswiecal im uwagi.To jak na Warszawe to sredniaki.Skarbowcom warszawskim szkoda czasu na zajmowanie sie nimi..W Lublinie to wielka firma i trzeba miec ja w szczegolnej uwadze.A co skarbowcow obchodza miejsca pracy i podatki na rzecz miasta,oni biora premie i nagrody za wykrycie "afer". Wczesniej z tych samych powodow z Lublina wyniosla sie do Warszawy Lubelska Fundacja Rozwoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bojkotuje stokrotki, groszki i lewiatana :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od lat wiadomo, że w Wawie urzędy skarbowe nie czepiają się firm tak jak u nas i dlatego łatwiej firmie prosperować. Masa firm zakłada tam centralę czy siedzibę i tam odprowadza podatki. Moja poprzednia firma (ponad 600 pracowników) też wolała mieć w Wawie siedzibę a w Lublinie siedział zarząd. U nas trzeba się wykazać - nie ważne że się zniszczy jakąś firmę i miejsca pracy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najpierw niech zapłacą 183 mln zaległego podatku a potem niech sobie idą w ...zdu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy coś można w tej sprawie zmienić ?Moim zdaniem nic ! W Lublinie nie ma żadnego przemysłu ,wszystko zlikwidowane .To miasto urzędów, branży IT, galerii handlowych, marketów i studentów. Nic tutaj się nie dzieje, większość pracuje za najmniejszą pensję niecałe 1300 złotych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Branży IT - to za duże słowo przedmówco - raczej CC których nikt już nie chce, z resztą 100 % racja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Branży IT - to za duże słowo przedmówco - raczej CC których nikt już nie chce, z resztą 100 % racja
  10/10
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 ZAWIROWANIA! Dopóki wywyższanie z głowy się nie wyniesie, to nie jeden prywatny z Lublina się przeniesie i tak się zapowiada, że będzie winna władza bo na wyrost budowali  i różne firmy ściągali, a czas pokaże i oby tylko nie odeszli pozostali. Wiochy usadzili, drogi do przejść zahamowali i ile się dało metropolię wschodu się budowało i dalej takie myślenie istnieje, ale kasa maleje! Sens taki: samo życie i ekonomia podpowiada,  że kto z sąsiadem się układa - nie podupada!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...