Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jedziesz dzisiaj samochodem? Wstydź się!

Utworzony przez P., 22 września 2009 r. o 08:26 Powrót do artykułu
Ja mam się wstydzić? Niech raczej wstydzi się ten, który wymyślił zasady jazdy bez biletu: na stronie MPK czytamy, że bezpłatny przejazd jest dla kierowcy na podstawie dowodu rejestracyjnego (dowód rejestracyjny jest dowodem, że jestem kierowcą - dziwne), a więc: - rano odwożę dziecko do szkoły i żonę do pracy - trzeba kasować 2 bilety (bo nie może być 3 kierowców) - ja mam kilka spraw do załatwienia, więc biorę samochód, ale samochód jest zarejestrowany na żonę, czyli ja też nie mogę jeździć bez biletu Nie mam wyboru: albo samochód, albo jazda z kasowaniem biletów; promocja nie jest dla mojej rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przejazd rowerowy w Lublinie a na fotce most w Puławach w dmiu otwarcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
akcja fajna tylko szkoda że w godzinach pracy więc pewnie nie będzie za dużo chętnych, dla tych co nie będą mogli dziś pojechać będą mieli szanse w najbliższy piątek na Masie Krytycznej. zbiórka o 18.00 na Pl Litewskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżdżę z mężem do pracy samochodem.I dzisiaj niby on jedzie autobusem za darmo a ja płacę za bilet????Nic z tego.Mam w nosie dziwne akcje i nie mam zamiaru się wstydzić Poza tym-samochodem wracam z pracy 20 minut a autobusem 1,15. AF3D5P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego obchodzimy wszystkie możliwe akcje "europejskie"skoro do Europy to nam strasznie jeszcze daleko,żeby nie powiedzieć,że dalej niż daleko! Nie mam ochoty obchodzić europejskiego dnia bez samochodu i nie mam ochoty jechać rowerem ani autobusem do pracy .Rowerem nie,gdyż nie czuję się pewnie na jezdni(mogłabym stwarzać zagrożenie),autobusem też nie,gdyż samochód jest na męża ,więc musiałabym kasować 4 bilety(8 zł).a i tak nie dojechałabym na czas.Jednym słowem-akcja nie dla mnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może tak dzień bez oddychania albo dla katolików dzień niewiary w boga ! ...
Ostatnio edytowany 22 września 2009 r. o 16:41
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to może miałem wyjechać o 4 rano do pracy rowerem ,żeby zdążyć na siódmą , bo pociągi PKP zlikwidowało ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...