Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jej wysokość Chulabhorn

Utworzony przez oko miasta, 16 czerwca 2008 r. o 06:29 Powrót do artykułu
Piszecie, że "tylko głębokie ukłony składane przez otoczenie wskazywały na jej królewskie pochodzenie." Ale tych ukłonów nie "bili" chyba lublinianie ... ja tam bym się nie kłaniał jak pachołek, bo to taki sam człowiek jak inni, tyle że szmalu ma pełno - I DO TEGO SZMALU SIE KŁANIAJĄ głupki.... ...poza tym ta fakt, że prezydent miasta wyda na jej cześć uroczystą kolację w Trybunale Koronnym trochę mnie śmieszy... bo witają babkę, jak jakiego papieża. Sorry, ale jak to wszystko czytam i widzę jak wokół kogoś, kto ma kasę, wszyscy latają i ślinią sie jak pachołki - to szlag mnie trafia... słowem parada żenady
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To księżniczki mogą być takimi PASZTETAMI.Fee jak na nią patrzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ma być księżniczka ? Pierwsza lepsza napotkana Polka jest ładniejsza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oko miasta napisał:
... ja tam bym się nie kłaniał jak pachołek, bo to taki sam człowiek jak inni, tyle że szmalu ma pełno - I DO TEGO SZMALU SIE KŁANIAJĄ głupki.... ...poza tym ta fakt, że prezydent miasta wyda na jej cześć uroczystą kolację w Trybunale Koronnym trochę mnie śmieszy... bo witają babkę, jak jakiego papieża. Sorry, ale jak to wszystko czytam i widzę jak wokół kogoś, kto ma kasę, wszyscy latają i ślinią sie jak pachołki - to szlag mnie trafia... słowem parada żenady
Jak byś się nie ukłonił to , natychmiast ścięto by ci głowę, mieczem samurajskim, albo maczetą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale brzydula...fuj... ciekawy jestem za czyja kasę i z jakiej okazji maja wydać dla niej kolację?? może lepiej dać radość dzieciom z domów dziecka anie szykować dla niej!!!!!!!!!!! przecież napewno to bedą potężne pieniądze!! nienawidze tego wystawnego życia za naszą kasę, zwłaszcza jak inni tuż obok cierpią niedostatek i biedę!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może to archaiczne, problemy akceptacji monarchi w XXI w, ale ... wypowiedzi poprzedników świadczą o ich pochodzeniu robotniczo-chłopskim, kulturze i mentalności ... oraz otwartości na świat, tolerancji itp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...