Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Wersja, na bazie której powstaną projekty budowlana ma być znana w ostatnim tygodniu maja." Przecież w gazecie jest osoba odpowiedzialna za korekte. Może autor by tak schowal dumę w kieszeń i poprosił o radę, zaraz po kilkakrotnym przeczytaniu artykułu. A osoba zatwierdzająca podobnie powinna uczynic przed zatwierdzeniem tekstu. "Polonistka po sprawdzeniu wypracowań zwraca się do jednego z uczniów. - Łukasz dobrze napisane, ale strasznie duzo błedów ortograficznych i stylistycznych. Ździwony uczeń szybko odpowiada na spostrzezenie nauczycielki. - Ale tata mi sprawdzał."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zlomiarze je w jedna noc wyrwa z chodnika.... hahaha gratulacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podanie przykładowej listy osób związanych z Lublinem- która znajduje się na stronie Urzędu Miasta Lublin w mojej poprzedniej interpelacji nie jest równoznaczne z umieszczeniem ich w Alei Sławnych Lublinian to tylko przykład osób znanych związanych z Lublinem. O tym kto ma być uhonorowany zadecydują historycy i Mieszkańcy Miasta Lublin wyjaśniałem już to Panu Redaktorowi ale bezskutecznie szkoda że Pan Dominik nie skontaktował się przed napisaniem kolejnego artykułu ze mną . Pozdrawiam Zbigniew Ławniczak,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Ławniczak, weź Pan się do roboty w końcu a nie pierdołami się zajmujecie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Ławniczak! Pracy nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...