Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jest chętny na zakup budynku pedagogiki UMCS

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 listopada 2019 r. o 15:31 Powrót do artykułu
Drogo w tym lublinie niczem na Manhattanie, tylko kupców brak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zdjęciu piękny, patriotyczny mural, który nie wiedzieć czemu został zamalowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idę o zakład, że ten chętny to jakiś człenio z Lubelskiej Loży Deweloperskiej albo ewentualnie jakiś słup Górali ze Wzgórz Golan. Oligarchia metodycznie przejmuje Śródmieście, jednocześnie zarabiając krocie na sprzedawaniu plebsowi styropianowych apartamętów na peryferiach, których za 10 lat nie da się sprzedać nawet za pół ceny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech zgadnę. Znany dewellooper, który tu zbuduje 18 piętrowy akademik apartamentowy. Zgadłem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobcie w tym reprezentacyjnym miejscu nastepna Bidronke.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A można było poznając miastu u na czas remontu przenieść szkole Vetterow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
debilu ten teren był darowizną , i żadne gold piniundze tego nie wynagrodzą , i nie sikaj na widok kwoty bo to ŻADNE piniundze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko kto będzie studiował politologię i pedagogikę ?????????? ??????????? ????????? ????????? ????????? ??????????? ?????????? ??????????? ?????????????? ?????????? ??????????????? ?????????? ?????????? ???????????? ??????? ????????? ??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech zgadnę. Znany dewellooper, który tu zbuduje 18 piętrowy akademik apartamentowy. Zgadłem?
 A niech buduja co chca, aby puste nie stało i się nie marnowało, zazdroscisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko kto będzie studiował politologię i pedagogikę ?????????? ??????????? ????????? ????????? ????????? ??????????? ?????????? ??????????? ?????????????? ?????????? ??????????????? ?????????? ?????????? ???????????? ??????? ????????? ??????
 Ten(ta), ktory/a nie ma pomysłu na życie, nie chce iść w w 19/20 lat iść do roboty plus chce przedłużyć sobie młodość. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A przecież pedagogiki mieli nie przenosić  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idę o zakład, że ten chętny to jakiś człenio z Lubelskiej Loży Deweloperskiej albo ewentualnie jakiś słup Górali ze Wzgórz Golan. Oligarchia metodycznie przejmuje Śródmieście, jednocześnie zarabiając krocie na sprzedawaniu plebsowi styropianowych apartamętów na peryferiach, których za 10 lat nie da się sprzedać nawet za pół ceny.
  Chętny jest tylko jeden, więc stawaj do przetargu i zagospodaruj, a wcześniej doprowadź dostanu względnej użyteczności. Zapewne byłby jeszcze jeden chętny, ale ten to "kupuje" jedynie za symboliczną złotowkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko kto będzie studiował politologię i pedagogikę ?????????? ??????????? ????????? ????????? ????????? ??????????? ?????????? ??????????? ?????????????? ?????????? ??????????????? ?????????? ?????????? ???????????? ??????? ????????? ??????
 Ja studiuje politologie  i powiem wam jedno c*** w zupę policji i jebac cały wymiar sprawiedliwości. Elo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aj waj , podoba mi sie to myslenie, dzieki temu mamy Nasz Lublin 
Tylko kto będzie studiował politologię i pedagogikę ?????????? ??????????? ????????? ????????? ????????? ??????????? ?????????? ??????????? ?????????????? ?????????? ??????????????? ?????????? ?????????? ???????????? ??????? ????????? ??????
Ten(ta), ktory/a nie ma pomysłu na życie, nie chce iść w w 19/20 lat iść do roboty plus chce przedłużyć sobie młodość.
 aj waj podobo  mi sie to myslenie, dzieki temu mam Nasz kochany Lublin, lubię peagogikę, a historię studiuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba zgadłeś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym tą pedałgogike całkowicie zlikwidował. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu pedagogika i psychologia mają osobne budynki a np. prawo i administracja muszą gnieździc się w jednym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kiedy ze Śródmieścia Unię i Vetterow wykurzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To była nieruchomość KK. Zabrano KK jak w Polsce zaczęli do spóły rzundzić kacapy i mośki zaraz po wyzwoleniu w 1944 r. A teraz trzeba by oddać to co się kiedyś Komuś złupiło. Zwiedzałem z wycieczką" Zamki nad Loarą" . Jak pogonili z Francji szkopów to b. właściciele szybko wrócili do swych włości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kiedy ze Śródmieścia Unię i Vetterow wykurzą.
sPOkojnie! Wykurzanie plebsu ze śródmieścia będzie POstępować w ten czy inny sPOsób, aż Ludzie z Wypchanymi Portfelami POczują się tam jak u siebie w domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...