Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jest decyzja: 7 kwietnia referendum o górkach czechowskich

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 stycznia 2019 r. o 16:01 Powrót do artykułu
a co w przypadku remisu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co kolejne bloki? Przecież Lublin się wyludnia, studentów również coraz mniej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i dobrze. Niech ludzie zdecydują a nie grupka aktywistów z Czechowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to bedzie wam to pamietane państwo radni. Co przekonalo was? Gorsze powietrze?Bo takie będzie po zaczopowaniu klina powietrznego. Czy może stopien uzależnienia od prezydenta? Tak czy inaczej czarny dzień dla Lublina. Wybory itp kupuje sie reklamą wśród niezorienowanych obywateli. Dziki wschód.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co w przypadku remisu?
 Wtedy ja zdecyduję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gazeta.jawnylublin.pl/deweloperzy-obiecuja-pieniadze-ktore-nie-trafiaja-do-kasy-miasta/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i dobrze. Niech ludzie zdecydują a nie grupka aktywistów z Czechowa.
 hehe aktywiści już zaczęli minusowanie, do czego to doszło żeby kilku eko-świrów próbowało wmówić reszcie że zorganizowanie referendum to tak naprawdę przejaw braku demokracji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepsza możliwa decyzja i być może raz na amen zakończy te wieloletnie jałowe dyskusje pt: "co dalej z górkami?"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czechów będzie miał park, a Czuby krematorium???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Developer Kaczyński postawi osiem wież i po kłopocie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE-Nie chcę blokowiska!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile można dyskutować na temat poligonu? Na litość boską trzeba w końcu ten teren zagospodarować a nie marnować kolejne lata na skakanie sobie do gardeł i bezprzedmiotową dyskusję. 100 ha leży odłogiem i nikomu nie służy[no dobra przesadziłem - nie można zapominać o żulikach i psiakach które mają swoje potrzeby], choć mógłby tam powstać piękny ogólnodostępny park w sąsiedztwie nowoczesnej zabudowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk twój czas jest bliski i tej całej Twojej rady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żadne blokowiska deweloperzy i Żuk won.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za parkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze się stało. Jestem mieszkańcem tego miasta i chcę mieć prawo do wyrażenia swojej opinii o tym jak będą wyglądać Górki w przyszłości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co kolejne bloki? Przecież Lublin się wyludnia, studentów również coraz mniej!
 Właśnie po to, żeby w końcu przestał się wyludniać. Myślisz, że wszyscy marzą o mieszkaniu w bloku ze starej płyty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnie zdanie jest najlepsze. Jeśli lublinianie zagłosują przeciwko zmianom to i tak rada miasta podejmie "odpowiednią decyzję".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
absolutnie popieram koncepcję zabudowy niewielkiej części Górek i utworzenia na pozostałym terenie naturalistycznego parku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy teren zdegradowany, nieuczęszczany, notorycznie podpalany oraz zaśmiecany a możemy mieć nowoczesną zabudowę w otoczeniu ogólnodostępnego, naturalistycznego parku. Czas skończyć dyskusję która nic nowego do tematu nie wprowadza i przejść do działania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...