Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jest decyzja radnych. Darmowa komunikacja miejska w Lublinie dla seniorów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 lutego 2019 r. o 12:54 Powrót do artykułu
Starszym ludziom też sie coś należy, uważam,że to piękny gest podziękowania naszym seniorom kchanym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te 6-8 mln powinny zasilić konto konającego z głodu ojca dyrektora który jest tak biedny, że aż bezdomni mu swoje samochody oddają!
 Kamień spadł mi z serducha, bo ja myślałem, że z głodu kona totalna opozycja. Powód? - nie mają możliwości "wyprowadzania"- czyt. złodziejstwa. Każdy widzi co innego. Stań po stronie prawych i uczciwych to zobaczysz prawdę i sprawiedliwość. Ubolewam nad tym, że te wszystkie afery nie są do tej pory rozliczone i na tym PiS traci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać od razu, że pojęcia nie masz o czym piszesz. Lublin ma jeden z najnowocześniejszych taborów w całym kraju a bilety jedne z najtańszych.
 Zapomniałeś jeszcze dodać, że ma też najwięcej linii, które przewożą głównie powietrze np. 152, 154, 157, 161.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radni z pisu jak zwykle odlecieli, będąc w opozycji rozdawaliby wszystko i wszystkim, ale jakoś nie są w stanie zatrzymać zatrudniania kolejnych misiewiczów w spółkach skarbu państwa z miesięcznymi pensjami które zwykłego emeryta przyprawiają o palpitacje serca
 Jak wygracie wybory (jest to raczej nie możliwe) to będziecie mieli co robić. Do zabrania, cofnięcia, przywrócenia robi się coraz więcej. Jeśli chodzi o misiewicze to POzostała taka tradycja PO PO, a to się też cofnie w czasie "dobrej zmiany"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co wprowadzą dla ludzi którzy na to pracują ? bo tylko jest wszystko dla siedzących w domu , 500 plus , wyprawki w szkołach , darmowe leki dla seniorów , emerytury dla matek które nie pracowały ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zunio najpierw oskubał wszystkich przy okazji skandalicznych podwyżek za śmieci, a teraz zlitował się nad tymi, którzy i tak mało korzystają z mpk. Taki z niego dobry wujek.
Nasz maestro manipulacji znajdzie wkrótce kolejny sposób, żeby wydrenować kieszenie plebsu. Emeryci, chcąc czy niechcąc, będą musieli wyskoczyć z kasy. Szambo wybije podczas uchwalania budżetu na przyszły rok.
 Nic nie stoi na przeszkodzie - możesz kupować nawet dziesięć biletów na jeden przejazd i kasować. Będziesz wtedy spokojniejsza- ja wójt wam to mówię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin obłożył opłatami wszystkie miejsca, gdzie kierowca może zaparkować auto, ale nie udostępnił miejsc partkingowych nieodpłatnych. Czy to zgodne z konstytucją? Tak ma wyglądać nowoczesna demokracja po lubelsku?Nawet chodniki wybudowane z podatków obywateli obłożono opłatami, ale już kierowców aut nie zwolniono z opłat za przejazd komunikacją nmiejską.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrawiam idiotów, którzy piszą komentarze "super", "świetnie" itp. plusując sobie wzajemie aby były wyżej, a jeśli komentarz jest już z wydźwiękiem negatywnym to minusują na potęgę, żeby tylko pod artykułem były pochwały. Gratulacje i oby tak dalej, byle do końca kadencji i zostawić to w opłakanym stanie - no chyba, że można jeszcze doić, to trzeba do upadłego korzystać.
 Ja idiota nie rozumiem twoich wypocin. Nie bierzesz chłopcze tego pod uwagę, że my emeryci płacimy podatki, a korzystamy z tego tytułu minimalnie. Z komunikacji miejskiej korzystamy też minimalnie. Więc nie wciskaj ciemnoty ludziom, że emeryci, renciści powodują zadłużenie miasta. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Seniorom trzeba pomagać. Bardzo dobra decyzja prezydenta oraz radnych.
 Lublin jest pierwszym miastem w Polsce gdzie będzie darmowa komunikacja miejska dla osób od 65-ego roku życia. A wszystkich miast w Polsce jest 940. Czekamy na kolejne. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupota ale cóż............. Dosyć, że ciasno w autobusach a trolejbusów jak na lekarstwo po miliardowych kredytowanych inwestycjach to teraz dziadki i babcie zapchają autobusy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
młodzieży i dzieciom zeby do szkoły dojezdzały,a nie starym żeby jeżdzili nie wiadomo gdzie i po co.Całymi dniami jezdza ,blokuja miejsca.tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać od razu, że pojęcia nie masz o czym piszesz. Lublin ma jeden z najnowocześniejszych taborów w całym kraju a bilety jedne z najtańszych.
Zapomniałeś jeszcze dodać, że ma też najwięcej linii, które przewożą głównie powietrze np. 152, 154, 157, 161.
 głupiś jak but.. nie spotkałem jeszcze autubusu który woziłby powietrze, no chyba że zbliża się do pętli na której kończy kurs
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani radna Suchanowska, podwyżka jeśli już będzie to nie z powodu darmowych przejazdów dla seniorów, ale z powodu drastycznych cen podwyżek energii, którą zafundował nam rząd PiS.
 +1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent dotrzymał słowa. To była obietnica z kampanii wyborczej :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Madkom i ojcom sie nalezy.... o bo tak. Na dzieci to ja czyjeś nie robię.  Zrobileś dziecko to płać a nie z moich podatków, socjalizm pisowskoplatformowy juz wam mozgi wyjada 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomniałeś jeszcze dodać, że ma też najwięcej linii, które przewożą głównie powietrze np. 152, 154, 157, 161.
głupiś jak but.. nie spotkałem jeszcze autubusu który woziłby powietrze, no chyba że zbliża się do pętli na której kończy kurs
 Widać, ze nie wiesz o czym piszesz. Te linie to trolejbusy. Przejedz się nimi to zobaczysz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziady stare z moich pieniedzy beda jezdzic...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma czegoś takiego jak "darmowa komunikacja". Jeśli radni zdecydowali, że seniorzy nie będą za nią płacić to obrabowali z tych pieniędzy pozostałych podatników. To się nazywa socjalizm.
 nie podniecaj się ! do latania w świat też dopłacamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Seniorom się należy, emerytury są strasznie niskie. Oni także długo na nas pracowali Doskonała decyzja Panie prezydencie :)
Tylko, że część seniorów w ogole nie korzysta z komunikacji miejskiej.
 tak samo jak część seniorów nie korzysta z usług dotowanej spółki Airport Lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie...wszyscy zule z osiedla z zasranymi i zalanymi moczem spodniami beda mogli smialo pomykac nowiutkimi autobusami zapewniajac wspaniałą gamę zapachową pasazerom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...