Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Na 90% takich ulic takich jak wymienione nie da się wjechać pługiem bo są pozastawiane samochodami mieszkańców, więc zamiast interweniować, mieszkańcy powinni nauczć sie parkować samochody z choć minimalna wyobraźnią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgłaszam cały Hrubieszów dom odśnieżenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osiedle Grygowej od początku zimy i opadów śniegu nikt nie ruszył " palcen" by odśnieżyć przy blokach 4d,4e ale pieniążki Pan "jednoręki" potrafi brać. Może jakieś konsekwencje za zaniedbanie????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osiedle Grygowej od początku zimy i opadów śniegu nikt nie ruszył " palcen" by odśnieżyć przy blokach 4d,4e ale pieniążki Pan "jednoręki" potrafi brać. Może jakieś konsekwencje za zaniedbanie????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CIEZKA JAZDA ULICA LUBARTOWSKA OD UNICKIEJ LEDWO CO OMIJAJA SIE POJAZDY MPK NA POBOCZACH STOJA SAMOCHODY CIEZAROWE BLOKUJAC PRZEJAZD.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak sobie nie odśnieżysz miejsca parkingowego to nie zaparkujesz, dzisiaj się o tym przekonałam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Na 90% takich ulic takich jak wymienione nie da się wjechać pługiem bo są pozastawiane samochodami mieszkańców, więc zamiast interweniować, mieszkańcy powinni nauczć sie parkować samochody z choć minimalna wyobraźnią.
na rondo przy makro tez sie nie da wjechac plugiem ???!!!! ulica prowadzaca od Makro i Obi, tak nieudolnie odsniezona a raczej NIE odśnieżona że z 3 pasów zostało 1.5 pasa ruchu, jak jednym jedzie autobus to na drugim ledwo sie osobowy mieści i trzeba uważać na lusterka. Tragedia. Nieudolność rządzących przeraża, od kilkudziesięciu godzin snieg nie pada i dalej jest nie odsniezone, czym teraz to wytłumaczą ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
od kilkudziesięciu godzin snieg nie pada i dalej jest nie odsniezone, czym teraz to wytłumaczą ???
Pogięło cię całkiem? TO WŁADZA TOBIE MA SIĘ TŁUMACZYĆ z czego ? z tego że jest zima? Mają ci wytłumaczyć że jesteś d*** nie kierowca?. Może jeszcze samochód mają ci umyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie denerwuje, że odśnieżam sobie miejsce parkingowe pod blokiem 20 minut, odjeżdżam na godzinę, przyjeżdżam i znowu muszę odśnieżać, bo ktoś zaparkuje na tym miejscu, zamiast odśnieżyć sobie własne kilka metrów kwadratowych! I prawie za każdym razem tak mam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pogięło cię całkiem? TO WŁADZA TOBIE MA SIĘ TŁUMACZYĆ z czego ? z tego że jest zima? Mają ci wytłumaczyć że jesteś d*** nie kierowca?. Może jeszcze samochód mają ci umyć?
... z tego że jest nie odśnieżone, biorą od nas kase z podatków i ich psim obowiązkiem jest doprowadzić ulice i chodniki do stanu używalności. Zwykle się tłumaczą że nie odśnieżone bo śnieg pada a tą d**** to nazywają swoją stara
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
iat napisał:
Mnie denerwuje, że odśnieżam sobie miejsce parkingowe pod blokiem 20 minut, odjeżdżam na godzinę, przyjeżdżam i znowu muszę odśnieżać, bo ktoś zaparkuje na tym miejscu, zamiast odśnieżyć sobie własne kilka metrów kwadratowych! I prawie za każdym razem tak mam![/quote] [quote]Mnie denerwuje, że odśnieżam sobie miejsce parkingowe pod blokiem 20 minut, odjeżdżam na godzinę, przyjeżdżam i znowu muszę odśnieżać, bo ktoś zaparkuje na tym miejscu, zamiast odśnieżyć sobie własne kilka metrów kwadratowych! I prawie za każdym razem tak mam!
Kto pierwszy ten lepszy:D A może odśnieżysz cały parking.. bo skoro z domu wyjeżdżasz zaledwie na godzinę to pewnie nie pracujesz i masz dużo wolnego czasu. A tak serio to chyba nie wykupiłeś miejsca przed blokiem że twierdzisz iż jest ono twoje, może akurat odśnieżyłeś miejsce sąsiada :PP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ech zapracowany forumowiczu,chyba ty jesteś tym pasożytem parkingu,a jakby ci tak stanąć w poprzek,zaraz za autem?nie pojechalbyś do swojej pracy..a jakby tak podać jeszcze twoje numery auta na forum?co ty na to,czy naprawde trzeba zniżać sie do poziomu takich dupków jak ty i reagować na sku***syństwo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
iat napisał:
Mnie denerwuje, że odśnieżam sobie miejsce parkingowe pod blokiem 20 minut, odjeżdżam na godzinę, przyjeżdżam i znowu muszę odśnieżać, bo ktoś zaparkuje na tym miejscu, zamiast odśnieżyć sobie własne kilka metrów kwadratowych! I prawie za każdym razem tak mam!
dziwi cie to ?? a czy ty widząc wolne odśnieżone miejsce parkował byś w takim odśnieżonym czy ładował byś się w zaśnieżone nie wiedząc czy z niego wyjedziesz ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
look napisał:
Ech zapracowany forumowiczu,chyba ty jesteś tym pasożytem parkingu,a jakby ci tak stanąć w poprzek,zaraz za autem?nie pojechalbyś do swojej pracy..a jakby tak podać jeszcze twoje numery auta na forum?co ty na to,czy naprawde trzeba zniżać sie do poziomu takich dupków jak ty i reagować na sku***syństwo?
Żeby reagować na sku***syństwo nie trzeba się zniżać do poziomu delikwenta, ale zaparkowanie na wolnym miejscu na parkingu nie jest czymś nienormalnym. Klasę to byś pokazał zastawiając kogoś lub jak napisałeś podając numery auta.. to może lepiej od razu spalić takiego pasożyta?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Żeby reagować na sku***syństwo nie trzeba się zniżać do poziomu delikwenta, ale zaparkowanie na wolnym miejscu na parkingu nie jest czymś nienormalnym. Klasę to byś pokazał zastawiając kogoś lub jak napisałeś podając numery auta.. to może lepiej od razu spalić takiego pasożyta?!
Myśl dobra ale na początek cztery "kapcie" powinny wystarczyć. Wygodnictwo i chamstwo czas zacząć tępić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Myśl dobra ale na początek cztery "kapcie" powinny wystarczyć. Wygodnictwo i chamstwo czas zacząć tępić.
cięzko myślę po tym odśnieżaniu dzięki za podpowiedż
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosimy o wywiezienie sniegu z Parkowej stare Bronowice , są olbrzymie przyzmy sniegu po obydwu stronach jezdni na wysokośc człowieka ,nie mamy gdzie zgarniać śniegu ,mieszkańcy . Trzeba odśnieżyć ulice Bronowicką od skrętu z ulicy Fabrycznej ,wzdłuż rzeki .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prezent na Walentynki dla lublinian http://www.youtube.com/watch?v=05Ist4dC1HY wszędzie sterty śniegu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A parking pod L.Eclerkiem na ul.Turystycznej jest bardzo ładnie odśnieżony aż miło :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...