Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To jawna prowokacja - jakby nie było żadnych kontrmanifestacji i ekscesów to po 1-2 marszach by zrezygnowali :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może nad Zalewem ten marsz zróbcie to przynajmniej miasta nie zablokują. Najlepiej niech się biją po krzakach pałami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu centrum Lublina zakorkowane przed kilka godzin bo jakieś stowarzyszenie liczące kilka osób robi sobie marsz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyraźnie ludzie dają do zrozumienia NIE dla tych kolorowych po co na siłe prowokują? niech sobie żyją ale po co chcą publicznie się z tym odnoszą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech sami opłaca sobie ochronę czego my mamy to sponsorowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kibice i piłkarze Motoru pójdą w marszu. Oni i tak każdemu dają dup...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Staszewski jest gejem? To całe stowarzyszenie to dewianci. To można leczyć. Pozatym to grzech. Powinni się spowiadać z homoseksualizmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie ogarnijcie sie, po co to wogle organizowac. Na ulicach jeden wielki strach. Mało policja ma roboty? Mają inne orientacje to niech mają ale po cholerę wychodzić na ulicę????? Mówcie kiedy to zostanę w domu!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu dojdzie do rozlewu krwi i skończy się prowokowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W czym uczestnicy marszu są dyskryminowani, poza brakiem potomstwa (dotyczy to gejów) i naturalnej odmowy adopcji dzieci ze względu na wymóg zapewnienia dziecku naturalnych warunków wychowania - może Ktoś odpowie na moje pytanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motorowcy to w waszych rękach i kontrmanifestantów leży przyszłość tego kraju. Nie dajmy się lewactwu, które niszczyło tyle lat nasza ojczyznę ! Wracają pod inną postacią. Brońmy tradycji i polskiej rodziny !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na początku napiszę, że jestem 42 letnim gejem. Nie rozumiem po co to jest organizowane! Nie obnoszę się ze swoją orientacją i nikogo nie chcę do niej agresywnie nakłaniać. Nie wiem o co tym ludziom chodzi, chyba może o to żeby 99% społeczeństwa nas znienawidziło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Demokracja w Polsce polega na tym, że nie liczy się zdanie większości. Tak jak PRL, w Rosji, czy w Korei Pn. Niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stop pedofilii.,zobaczcie ile pedofili mnie minusuje., Zobaczcie ilu pedofili czyta ten tekst.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I zamiast jakiejkolwiek refleksji po Białymstoku dowalają kolejny marsz blokując ruch. Zamiast robić jakieś konstruktywne przesłanie do ludzi to marszami radykalizują obydwie strony. Marsze równości już dawno straciły swój wolnościowy charakter i są czysto polityczne/prowokacyjne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stop pedofilii.,zobaczcie ile pedofili mnie minusuje., Zobaczcie ilu pedofili czyta ten tekst.
 ja ciebie zminusowałem i co mi zrobisz? za minusowanie nazwałeś mnie pedofilem masz obowiązek głosić to napolicji bo rozumiem że masz na to dowody. ja jutro zgłaszam twój komentarz na policji i składam zawiadmienie o ściganiu twojej osoby za popełnione przestępstwo. do obaczenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Organizują to celowo, żeby wyjść na ofiary, którym trzeba pomagać. % dla frajerskich, lewicowych partii na jesieni przez to skoczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5 października więc się nie podniecajcie, że nie znamy daty :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zacznijmy od samej nazwy "Marsz równości". Co się czemu ma równać? Geje i lesbijki mają być równi ludziom pozostającym w związkach heteroseksualnych? Wynaturzenie ma być równe temu co jest zgodne z naturą? To chyba żart. Do organizatorów i fanów tego czegoś: Chcecie ludziom powiedzieć, że z waszych, nazwijmy je "Równych" związków możecie mieć dzieci i tworzyć normalne rodziny? Że mężczyzna i drugi mężczyzna uprawiający seks to normalne i równe temu, co jest w związku mężczyzny z kobietą? Jeśli tak sądzicie a zapewne tak jest to przede wszystkim powinniście być świadomi, że nie jest to zgodne z naturą ludzką - to po pierwsze. Po drugie - jest was kilka procent w stosunku do reszty nazwijmy ją umownie normalnej populacji. Więc komu i czemu ma służyć ten wasz marsz równości? Chcecie eksponować czyny niezgodne z ludzką naturą? Chcecie mówić małym dzieciom, że jak będzie miało dwóch tatusiów albo dwie mamusie to wszystko będzie ok? To jest chore. Jeśli to chcecie eksponować to współczuję bo nigdy nie będziecie równi. Nigdy nie będzie społecznej zgody na to, żeby robić ludziom przysłowiową wodę z mózgów. Najpierw niech z waszych nienaturalnych związków zaczną rodzić się dzieci a potem je sobie indoktrynujcie. Dopóki tego nie będzie dopóty nie ma mowy o żadnej równości bo póki co to z waszych związków możecie rodzić ale... kamienie z nerek. A ja moje dziecko zamierzam chronić przed czymś co jest sprzeczne z naturą. Pozdrawiam wszystkich myślących.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zacznijmy od samej nazwy "Marsz równości". Co się czemu ma równać? Geje i lesbijki mają być równi ludziom pozostającym w związkach heteroseksualnych? Wynaturzenie ma być równe temu co jest zgodne z naturą? To chyba żart. Do organizatorów i fanów tego czegoś: Chcecie ludziom powiedzieć, że z waszych, nazwijmy je "Równych" związków możecie mieć dzieci i tworzyć normalne rodziny? Że mężczyzna i drugi mężczyzna uprawiający seks to normalne i równe temu, co jest w związku mężczyzny z kobietą? Jeśli tak sądzicie a zapewne tak jest to przede wszystkim powinniście być świadomi, że nie jest to zgodne z naturą ludzką - to po pierwsze. Po drugie - jest was kilka procent w stosunku do reszty nazwijmy ją umownie normalnej populacji. Więc komu i czemu ma służyć ten wasz marsz równości? Chcecie eksponować czyny niezgodne z ludzką naturą? Chcecie mówić małym dzieciom, że jak będzie miało dwóch tatusiów albo dwie mamusie to wszystko będzie ok? To jest chore. Jeśli to chcecie eksponować to współczuję bo nigdy nie będziecie równi. Nigdy nie będzie społecznej zgody na to, żeby robić ludziom przysłowiową wodę z mózgów. Najpierw niech z waszych nienaturalnych związków zaczną rodzić się dzieci a potem je sobie indoktrynujcie. Dopóki tego nie będzie dopóty nie ma mowy o żadnej równości bo póki co to z waszych związków możecie rodzić ale... kamienie z nerek. A ja moje dziecko zamierzam chronić przed czymś co jest sprzeczne z naturą. Pozdrawiam wszystkich myślących.
 chcieliście demokracji - to macie . to, że jest ich kilka procent ma oznaczać, że nie mogą sobie publicznie przemaszerować ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...