Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gdybym był "innej" orientacji seksualnej, sam bym rzucał w te kreatury spod tęczowej flagi zgniłymi jajami, albowiem ukazują oni skrzywiony, fałszywy, karykaturalny obraz tego środowiska, co przekształca się w nienawiść do gejów. LGBT nie mają mandatu do wypowiadania sie i reprezentowania gejów. Zawłaszczyli ten osierocony obszar i eksploatują go POlitycznie celem rozbicia wspólnoty narodowej na jeszcze mniejsze kawałeczki, aby rozbitym narodem łatwiej dało się sterować. LGBT to szuje lewackie, które przynoszą więcej szkody, niż pożytku gejom. Ich aktywność ukazuje "kochających inaczej" jako ludzkie kreatury z piórkiem w d...ie, poprzebierane w obsceniczne stroje, lub półnagich pajaców, co drukuje nienawiść i pogardę ze strony pozostałych obywateli drażnionych tym rozwiązłym, przegiętym, prowokacyjnym obrazem. LGBT to lewaccy prowokatorzy i szkodnicy dla sprawy gejów i lizbijek - geje powinni odciąć się od tych idiotów i kreatur, bo ukazują ich w złym, karykaturalnym świetle ! ~Krzysztof Kornatowicz ( szukaj w You Tube)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomimo szczekania wściekłych nazioli i durnych kiboli i ich opiekunów w czarnych sukienkach/ przypadek ? wątpię !/ i tak pójdziemy w y wściekłe gadziny !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chazarsko-lewacko-OTUA-LGBT prowokacja, karwasz twarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem gejem, ale jak widzę jak politycy naszczuli na nich kiboli i nacjonalistów, to wiem że moim obowiązkiem jest pójść razem z nimi w Marszu Równości. .To taka nowa Solidarność XXI wieku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopak i dziewczyna -normalna rodzina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można do tego stopnia dać się skłócić?! To caryca Katarzyna stwierdziła, że Polaków nie da się pokonać! Chyba, że się ich skłóci. Ano właśnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dopuśćmy aby lewica dostała się do sejmu - to będzie największa zapłata Polaków za to co wspierają, za feminizm, który był widoczny w wielu "postępowych" czasopismach kobiecych i treściach internetowych, który zrobił z wielu kobiet d*iwki, które dla kariery, sławy i seksu porzuciły wiarę, tradycje, dom, rodzinę w ramach bycia tzw. "wyzwolonymi" , "nowoczesnymi", feminizm, który spowodował, że kobiety zaczęły postrzegać asertywnych mężczyzn jak wrogów, tyranów, despotów a wszelką krytykę kobiet traktować jako mizoginię, antyfeminizm, za promowanie LGBTQ+, które sieje spustoszenie w umysłach często młodych ludzi, tą złą, odrażającą ideologię, która bałamuci ich umysły by życie sprowadzić tylko do sfery seksualnej i do wszelkich innych form obcowania płciowego niż klasyczny stosunek, za promowanie tych zboczeń i wynaturzeń, kiedy ludzie mówią stanowcze nie a na siłę się to im wciska, za propagowanie aborcji, kultu śmierci, zabijania nienarodzonych dzieci, za tą agresywną walkę z kościołem i wiarą, za to cyniczne obśmiewanie ludzi wierzących, konserwatywnych i mających jakieś morale i wartości - wyzywanie ich od "średniowiecza", "skansenu", "zaścianka", za umiłowanie systemu komunistycznego, którego nie wolno propagować, tego zabrania przecież konstytucja. Za wszelkie wulgarne i obelżywe przezwiska środowisk związanych z lewicą, bo było tego mnóstwo. Lewico! propagujesz zło i za to właśnie nikt cię nie lubi a ludzie czują do was wstręt, terroryzujecie swoim różowym marksizmem zdrowe jądro społeczne, próbujecie siać zarazę i spustoszenie tak jak to miało miejsce m.in w latach 80 i 90 w krajach zachodnich, gdzie nawet wasze chuligańskie lewackie bojówki biły tych, którzy się sprzeciwiali politycznej poprawności. Dlaczego chcecie wywracać wszystko do góry nogami, by był bezład, anarchia chaos, kto wam za to płaci? Jacy wielcy mocodawcy? Chcecie niszczyć tradycje, rodziny, wiarę nie zdając sobie sprawy jaką krzywdę robicie wszystkim wokoło. I wy lewa strono chcecie by na was głosowano? Wolne żarty! W krajach zachodnich macie poparcie, bo dobrobyt przysłonił im zdrowy rozsądek, to samo na północy Europy. Dlaczego robicie wodę z mózgu młodemu pokoleniu, czy wam nie wstyd najzwyczajniej w świecie? Im bardziej będziecie wynaturzać, im bardziej jątrzyć spory światopoglądowe i próbować wykorzeniać wiarę, tradycje, konserwatywne i chrześcijańskie wartości, zabijać rodzinę, nienarodzone dzieci - to los wasz marny, pogrom czeka was na wyborach, oj próg wyborczy trudno będzie przekroczyć. Z wami jest dokładnie jak w piosence - "Lewa strona nigdy się nie budzi, Prawa strona nigdy nie zasypia". Bye Bye, opuszczacie scenę polityczną na dobre, szach-mat!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni organizować marsze w mekkce & medynie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olać totalnie, nie wyrażać zainteresowania, plecami się wykręcić i b.szybko się im wyrówna, jak zobaczą, że podziwia ich tylko Policja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chca maksymalnie rozwscieczyc ludzi . Myla sie , jezeli mysla , ze to wplynie na notowania PiS , sami prowokuja do burd i ich mocodawcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest znane powiedzenie " co za duzo to niezdrowo "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten marsz powinien mieć metę na ul. Abramowickiej w tamtejszym szpitalu psychiatrycznym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rycerze Ortalionu juz się przygotowuja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tym marszu idą tylko geje. lesby czy transwestyci..jeśli ktoś twierdzi że jest hetero a idzie w marszu tylko dla pokazania swojego poparcia dla LGBT to jest idiotą...widać jeszcze nie dorósł do publicznego przyznania się że jest homo...udaję sam przed sobą że jest niby normalny...nikt normalny w tym marszu nie bierze udziału...gdzieś jest granica przyzwoitości...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak widzę na zdjęciu czy na filmie chłopa przebranego za babę czy odwrotnie...i jak chłop z chłopem lub baba z babą się obmacują i całują to mdli mnie i mam odruchy wymiotne...i doznaję pomroczności jasnej z tego szoku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez sensu. Jako osoba homoseksualna nie widzę potrzeby obnoszenia się z tym, a właściwie robienia zamieszania na jakimś marszu, który służy tylko sianiu zamętu. Nie mam problemów z tolerancją w moim otoczeniu. Nie definiuje mnie moja orientacja, a to jakim jestem człowiekiem dla innych. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem w Białymstoku w ubiegły weekend  i uważam że marsz powinien być surowo zakazany ewentualnie zorganizowane w tym samym czasie kilka imprez rodzinnych (pałac Branickich) włącznie z kontrmenifestacją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli te mendy przejdą tylko przed oczami mojego dziecka to chyba nie wytrzymam i z chęcią pokażę im mój stosunek do ich odmienności czy też choroby na jaką chorują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znowu cholota na ulice wynaturzac sie czy wreszcie POpaprancy zakaza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysztof Żuk tradycyjnie będzie zapewniał sobie d...pochron w postaci zakazu marszu ze względów bezpieczeństwa do obalenia przez sąd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...