Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szanowni formułowicze.Jak przeniosłem się do CBŚ z kryminalnego parę lat temu to była elita.Tyrałem dużo i ciężko,nikt nie patrzył na czas służby bo były rzeczy które trzeba było zrobić na "już" a często "na wczoraj".Nad sprawami pracowaliśmy 2 lata czasem nawet 4 i to była norma.Dobra robota operacyjna i śledcza.Teraz,zresztą już od jakiegoś czasu mamy tylko wszczynać dużo i często.CBŚ poszło na ilość pomijając jakość.Sami mówimy ,że pracujemy w Centralnym Biurze Śmiechu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie jest kapelan? Co się stało kapelanowi ja się po prostu pytam? Taka nominacja nie jest ważna! Bez święconej wody i kadzidła żadnych sukcesów nie rokuję nowemu szefowi miejscowych gliniarzy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak to nic nie zmieni. Przyklei się do stołka a potem czmych na emeryturkę. Kolesiostwo dalej kwitnie, heh.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komendancie czas do pracy bo coś żadnych ruchów nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komendancie czas do pracy bo coś żadnych ruchów nie ma
Poczekaj poczekaj, niech się rozejrzy trochę ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty Heniu to kuźwa lepiej sie radiowozami zajm a nie manipulacjami na forum :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak jest, powymieniać od góry (co już zostało zmienione) do dołu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czekamy na dobrą zmianę w Lublinie
nie tylko w Lublinie ale szczególnie w podległych jednostkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...