Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jest praca w handlu i przed ekranem

Utworzony przez Biuro rachunkowe IN PLUS, 21 października 2014 r. o 12:21 Powrót do artykułu
Świetna informacja. Powstaną miejsca pracy a z nimi kolejne u dostawców lokalnych usług, podwykonawców...   Biuro rachunkowe IN PLUS    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie trzeba skłądać aplikacje, żeby być branym pod uwagę podczas rekrutacji, która ma rozpocząć się lada chwila???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lubelskim powinno być 9 kopalni i 2 elektrownie, a co mamy, przyjdzie firma zachodnia i zatrudni 100 osób za 1600 bruttto i radocha we wsi. Co to ma być, ludzie kto nami żadzi, czym tu się podniecać, kolejnym dyskontem. Region wymiera, a tu ciągle same sukcesy ogłaszają !!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Lubelak - zamiast narzekać sam coś zrób. Najlepiej siąść i kręcić nosem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cała prawda o łgarzach i hipokrytach z PiS     Żuk odpowiada na zarzuty radnej PiS Suchanowskiej:
  Zwracam więc uwagę Pani Radnej, że obiekty handlowe wielkopowierzchniowe istniejące bądź obecnie powstające w Lublinie dostały pozwolenie na budowę na podstawie miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego, a te decyzjami Rady Miasta były kolejno uchwalane w okresie prezydentury Pana Andrzeja Pruszkowskiego reprezentującego Prawo i Sprawiedliwość. Przedstawia to poniższe zestawienie: 1. „Felicity”, „Makro Cash”, „Obi”, „Galeria Lubelska” - al. Witosa , Chemiczna - obiekty wyznaczone w MPZP- rejonu IV – Lublina – (Uchwała Rady Miasta Lublin z dnia 17 marca 2005 r.) 2. „E.Leclerc”, „Jula”, „Praktiker” - ul. Turystyczna - obiekty wyznaczone w mpzp- rejonu IV – Lublina – (Uchwała Rady Miasta Lublin z dnia 17 marca 2005 r.) 3. „Galeria Olimp”, Decathlon”- ul. Al Spółdzielczości Pracy – obiekty wyznaczone w MPZP rejon III – Lublina – (Uchwała Rady Miasta Lublin z dnia 17 listopada 2005 r.) 4. „Castorama” ul. Mełgiewska - obiekt wyznaczony w MPZP- rejonu IV – Lublina – (Uchwała Rady Miasta Lublin z dnia 17 marca 2005 r.) 5. „Galeria Orkana”, „Tesco”, „Obi”- ul. Orkana , Zwycięska - obiekty wyznaczone w MPZP- rejonu II – Lublina – (Uchwała Rady Miasta Lublin z dnia 26 września 2002 r.) 6. „Real” - ul. Chodźki - obiekt wyznaczony w MPZP rejon III – Lublina – (Uchwała Rady Miasta Lublin z dnia 17 listopada 2005 r.) 7. „Galeria Zamek” - al. Tysiąclecia – obiekt wyznaczony na podstawie miejscowego planu ogólnego zagospodarowania przestrzennego miasta Lublina (administracja, usługi, handel, kultura) zatwierdzonego uchwałą z dnia 30 grudnia 1986 r - aktualizacja zatwierdzona w 1993 r.; 8. „Ikea” - ul. Nasutowska – obiekt wyznaczony w MPZP rejon III – Lublina – (Uchwała Rady Miasta Lublin z dnia 17 listopada 2005 r.)   Dowodzi to tym samym, że zarzuty dotyczące wspierania przeze mnie powstawania obiektów wielkopowierzchniowych są bezzasadne. Proszę kierować sformułowane uwagi do swojego środowiska politycznego.  
   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do też Lubeleka co mam kopalnie uruchamiać, co koparkę nająć może\ przecież od tego są decydenci, biorą grubą kasę z naszych podatków ! Niech ściągają inwestorów, przedsiebiorców. Lubelszczyzna jeden z najbiedniejszych regionów w UE, a pod ziemię zagłe bie węglowe, i zloża gazu czy ktos to zrozumie, mielibysmy złoto i diamenty i tak byłoby jak w Afganistanie !!! I co mamy się cieszyć że 300 osób znalazło pracę w 300 000 mieście ?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co mam kopalnie uruchamiać, co koparkę nająć może\
  nie no lepiej czekać aż ktoś inny to zrobi, w końcu ty jesteś tylko od gadania a od robienia kto inny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całą prawdę od Peowców poznajemy przez ostanie 7 lat ich złodziejskich rządów.  
  cała prawda o łgarzach i hipokrytach z PiS     Żuk odpowiada na zarzuty radnej PiS Suchanowskiej:    
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwazniejsze, ze jest robota nie ma co narzekać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk stawia na rozwój a jak sa inwestorzy to i jest praca- proste
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
300 BIAŁYCH MURZYNÓW ZATRUDNIĄ, A 300 MAŁYCH SKLEPIKÓW PADNIE. ŁADNA ZAMIANA...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
300 BIAŁYCH MURZYNÓW ZATRUDNIĄ, A 300 MAŁYCH SKLEPIKÓW PADNIE. ŁADNA ZAMIANA...
To chyba dobrze. Co mnie obchodzą mali przedsiębiorcy, którzy zatrudniają ludzi na czarno lub na umowy śmieciowe? Nie dają płatnych urlopów i wykorzystują pracowników. Niech upadają  :D  Ważne , że ludzie będą mieli pracę! Ja i tak pracuję w sektorze państwowym więc mnie to nie obchodzi ale cieszę się ,że nowych miejsc pracy przybędzie dla zwykłych ludzi a nie kasa dla wyzyskiwaczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z czego tu się cieszyć, dajemy plebsowi najniższe zarobki, a niech się cieszą, przecież praca jest, nie ważne że za śmiesznym wręcz żałosnym wynagrodzeniem. Mam nadzieję, że w końcu społeczeństwo pójdzie po rozum do głowy i zacznie się kształcić, żeby te lipne galerie upadły, bo nie mają racji bytu u nas. 1680 złotych za pracę na pełen etat- żałość!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwazniejsze, ze jest robota nie ma co narzekać
no świetna robota, naprawdę, mali przedsiębiorcy upadają, bo molochy z obcym kapitałem nas zalewają, po co tyle tych galerii w Lublinie? Niech mi ktoś wytłumaczy. Nie rozumiem jak można tak bezmyślnie wdawać się w dyskusje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...