Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ależ Ratusz "wygrał" sprawę i wyrok jest dla niego KORZYSTNY. Od razu było wiadomo, że KIO uwzględni odwołanie - i najprawdopobniej o to w tym wszytskim chodziło, żeby jednym posunięciem oddać sprawę do KIO i uciąć wszystkie wątpliwości co do przesłanek unieważnienia postępowania. W sumie unieważnienie postępowania przez UM, z założeniem że Budimex złoży odwołanie (na 99% uwzględnione przez KIO) było dobrym dla miasta posunięciem - ucinającym wszelkie spekulacje dotyczące ważności postępowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po ki glaba komu ten stadion - kto bedzie na nim gral....zobaczcie Lubliniake...a byl to stadion....kiedys.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To świetna wiadomość! zaoszczędzimy w ten sposób kilka miesięcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet jesli powstanie ten "Pożal sie Boże" stadion czeka go los Lublinianki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to Grzesio się ucieszy Czerone Smoki RUUUULEZZZZZ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zorro napisał:
A po ki glaba komu ten stadion - kto bedzie na nim gral....zobaczcie Lubliniake...a byl to stadion....kiedys.
zgadzam sie w 100% Po kiego grzyba nam stadion za ciezkie miliony? Kto bedzie na nim grał? Miernota w postaci Motoru gdzie od lat przed prawie kazdym meczem pikarze się buntują i nie chcą wychodzić na boisko bo klub zalega powiedzmy z połroczną wypłatą. Drugi klub - Lublinianka, najstarszy klub w Lublinie, który lada dzień padnie i nic po nim nie zostanie, żenujące jest by kibice umieszczali apele w necie o wsparcie bo klub nie ma za co pojechać na mecz wyjazdowy 80km od Lublina. Więc pytam po co nam stadion? Po to by raz do roku odbył się na nim koncert jakiejś pseudogwiazdki czy Beaty albo innej Budki? A miasto będzie utrzymywać za 10 mln rocznie bezużyteczny kolos. Wyzej wspomniane miasta mają, ale tam jeszcze cos się dzieje, rządzący nie są nieudacznikami, mają jakąś wizje rozwoju miasta. Lublin - totalna porażka, nie od dziś wiemy ze stojąc w miejscu, cofamy się. Niestety przez najbliższe lata nie przewiduję nagłej zmiany taktyki jeśli chodzi o zmiany na lepsze. Zbudujmy jedną, drugą, trzecią galerię, mało mi sklepów, nie mam gdzie kupić kolejnej szmaty..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
as napisał:
zgadzam sie w 100% Po kiego grzyba nam stadion za ciezkie miliony? Kto bedzie na nim grał? Miernota w postaci Motoru gdzie od lat przed prawie kazdym meczem pikarze się buntują i nie chcą wychodzić na boisko bo klub zalega powiedzmy z połroczną wypłatą. Drugi klub - Lublinianka, najstarszy klub w Lublinie, który lada dzień padnie i nic po nim nie zostanie, żenujące jest by kibice umieszczali apele w necie o wsparcie bo klub nie ma za co pojechać na mecz wyjazdowy 80km od Lublina. Więc pytam po co nam stadion? Po to by raz do roku odbył się na nim koncert jakiejś pseudogwiazdki czy Beaty albo innej Budki? A miasto będzie utrzymywać za 10 mln rocznie bezużyteczny kolos. Wyzej wspomniane miasta mają, ale tam jeszcze cos się dzieje, rządzący nie są nieudacznikami, mają jakąś wizje rozwoju miasta. Lublin - totalna porażka, nie od dziś wiemy ze stojąc w miejscu, cofamy się. Niestety przez najbliższe lata nie przewiduję nagłej zmiany taktyki jeśli chodzi o zmiany na lepsze. Zbudujmy jedną, drugą, trzecią galerię, mało mi sklepów, nie mam gdzie kupić kolejnej szmaty..
Każde szanujące się miasto powinno mieć stadion z prawdziwego zdarzenia. Lublin jest takim miastem, więc na stadion(szkoda, że taki mały) zasługuje. Co do miernot, to po twoim wpisie, ty wyglądasz na miernotę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisor napisał:
Każde szanujące się miasto powinno mieć stadion z prawdziwego zdarzenia. Lublin jest takim miastem, więc na stadion(szkoda, że taki mały) zasługuje. Co do miernot, to po twoim wpisie, ty wyglądasz na miernotę.
Poproszę o argumenty po co ten stadion w naszym szanującym się mieście potrzebny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to po co? Przecież mieliśmy za słodko, nie wiedzieliśmy co robić z nadmiarem cukru i cukrowni, trzeba było jedną wyburzyć, bo w mieście nie było dotąd stadionu z prawdziwego zdarzenia. Żeby nie było na mnie - mam alibi: głosowałem zarówno przeciw wejściu do UE, jak i przeciw tym panom, którzy teraz nami rządzą. Gdyby ktoś chciał mnie nazwać oszołomem, to głosowałem również przeciw tym, którzy rządzili wcześniej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczęście w nieszczęściu. Tyle się mówi o tym stadionie, więc mam nadzieję, że w końcu powstanie. Przecież należy nam się stadion z prawdziwego zdarzenia, tylko, po co te afery, problemy w tle? Ech...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że teraz budowa będzie przebiegała bez opóźnień!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
as napisał:
Poproszę o argumenty po co ten stadion w naszym szanującym się mieście potrzebny?
Wątpię, aby z tobą można było rozmawiać na argumenty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest dobra wiadomowsc jesli chodzi o wyglad przyszlego stadionu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co w miescie stadion za takie pieniadze na, ktory i tak nie beda chodzic ludzie na 3 (4) lige ?... W tej druzynie nie ma pieniedzy na oplacenie pilkarzy, a co mowic takie wydatki.. kto to potem bedzie utrzymywac? (pozniejsze utrzymanie bedzie drozsze niz zarobki calej druzyny...)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stadion to inwestycja na lata i taki powinien powstać w mieście wojewódzkim, co do aspektów sportowych, to spokojnie..będzie stadion, będą sponsorzy, to i liga będzie na poziomie, no i w konsekwencji ludzie będą przychodzić na mecze jak w innych dużych miastach nigdy wszystkich się nie uszczęśliwi, ale pisanie "po co nam nowy stadion" jest dla mnie nie na miejscu, a co wolisz kolejny hipermarket?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda ze nie bedzie mial min 18500 i biezni lekkoatletycznej to by moze otworzylo jakies mozliwosci zagospodarowania stadionu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...