Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jesz Burger przy ul. Jasnej zamknięty przez sanepid

Utworzony przez Olo, 17 lutego 2012 r. o 14:52 Powrót do artykułu
Jeszcze mają taki lokal na ul. 3 Maja, też jest tam Jesz-Burger
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to sanepid powinien zaglądać co tydzień na przemian - na 3 maja i na jasną. Nic braci pseudobiznesmenów nie nauczyła chryja z Geslerową - może sanepid cuś zdziała. Ja osobiście jadłem 2x na Jasnej. Pierwszy raz nawet smakowało, ale naszczęście nie daleko do domu mam... Srrrr..... Rozwolnienie na maxa. Drugi raz poszedłem żeby się upewnić czy to napewno było to.... No i to było to... Serdecznie nie polecam, a teraz drogie dzieci czekamy na wpisy panów właścicieli z info jakie pyszne mają jedzenie i jak ich wszyscy szykanują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwne, większość z was uważa się za inteligentne osoby więc takie zachowania dziwią mnie podwójnie. gratuluje wiary we wszystko o czym piszą i mówią media. łatwo wami manipulować. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam na bloga o lubelskich fast foodach - przeczytacie na nim recenzje dań podawanych w lubelskich pizzeriach i kebabach - LEPIEJ PRZECZYTAĆ I WIEDZIEĆ GDZIE JEŚĆ NIŻ PÓŹNIEJ TRAFIĆ NA TAKIEGO JESZBURGERA I SIĘ ZATRUĆ - http://pizzakebablublin.blogspot.com - pizzakebablublin(kropka)blogspot(kropka)com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
dziwne, większość z was uważa się za inteligentne osoby więc takie zachowania dziwią mnie podwójnie. gratuluje wiary we wszystko o czym piszą i mówią media. łatwo wami manipulować. pozdrawiam
No toż ci panie właścicielu piszą swoje przypadki również... Pozatym - co ma inteligencja wspólnego z syfem w jeszburgerze? A drugie pozatym- to wg. ciebie nie było mandatu sanepidu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jadlem tam nie raz i nigdy przez to nie mialem pozniejszych nieprzyjemnosci a co do tych produktow to uwazam ze nawet jesli mogla znalesc sie jakas popsuta smietana czy cos w tym stylu to napewno nikt by nie uzyl jej do przygotowania jedzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszkaraluchy napisał:
Tego Jeszburgera już raz SANEPID zamykał i nic to nie nauczyło właściciela ?...to może tym razem tak by go na stałe zamknąć ? Chociaż teraz to pewnie będzie trudne bo Policzkiewicza już nie ma a więc za bombonierkę będzie można spowrotem załatwić wszystko ?.
Policzkiewicz go nie zamykał dał im 3-,braci się nie zamyka.Zamkła ich dopiero ta nowa szefowa Nikiel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mieli się gdzie nauczyć zasad higieny i porządku, biedaczki. Jak w rodzinnym domu syf to nic dziwnego, że tak im interesy wychodzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...