Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Walcz dziewczyno bo "jedynka" bezwzględnie Ci się należy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DWIE NIEUDACZNICE ŻRĄ SIĘ O KOLEJNOŚĆ STARTU DO KORYTA!!! NIEROBY UWAŻAJCIE BO TO MOŻE BYĆ WASZ OSTATNI START W WYBORACH!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Donaldo "Don Corleone" Tusek siedzi, zawija sreberka i ma niezłą polewkę z tego przebierania nóżkami lubelskich lanserek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ileż to nienawiści tkwi w takim owadzie, a przecież jego żywot jest dosyć krótki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dwie świnie pchają się do koryta, koryta nie będzie, bo tzw.PO nie wejdzie do sejmu, premierem będzie janusz korwin mikke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli nasza panna od kwiatów będzie na pierwszej pozycji, to PO nie może liczyć na mój głos. "Jedyna z Lublina" jak sama mówi decyzje swojej partii przyjmuje z pokorą, co było widać w walce o s17. Jeśli tacy ludzie będą nas reprezentować, to lubelszczyzna przez kolejne lata będzie na szarym inwestycyjnym końcu, niezauważana i zapomniana w Warszawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Gąsior - Marek to ta co popiera ją minister od nieróbstwa i lenistwa nijaki Grabarczyk?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenujący spektakl posłanek "wielce zasłużonych" dla Lublina. Po ich zachowaniu widać, że dla nich najważniejsze jest tylko koryto a wyborcy potrzebni są tylko do postawienia "krzyżyka" w odpowiedniej kratce. WSTYD I HAŃBA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pierwsze miejsce na liście to sukces i dowód uznania. Trzeba sobie na nie zasłużyć pracą przez cztery lata a nie popularnością w mediach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka że żadna z Pań niczym nie zasłużyła się dla Naszego miasta. Jednakże warto w tym wypadku zwrócić uwagę na stosunek Pani Joanny Muchy do ludzi wykluczonych czy to z racji na uzyskiwane dochody czy też z powodu podeszłego wieku. Partia polityczna jest strukturą w której rzeczą niezbędną jest współpraca wszystkich jej trybików (tj. członków). Jeżeli koledzy partyjni Pani Muchy zdecydowali że nie jest ona odpowiednią kandydatką do pierwszego miejsca na liście wyborczej winna się pogodzić z tą decyzją. Jeżeli zaiste prawdą jest że Pani J.Mucha jest dobrą posłanką,służącą pomocą swoim wyborcom i nie tylko to o reelekcję nie powinna się martwić. Natomiast jeśli niczym specjalnym się nie zasłużyła wyborcom to w ogóle nie powinna kandydować na urząd posła na sejm rzeczpospolitej. Co do Pani Magdaleny Gąsior-Marek mam mieszane uczucia. Z jednej strony została zaliczona do dobrze zapowiadających się posłów przez tygodnik Polityka w 2008 roku. Znane są jej interwencje w sprawach zwykłych, wykluczonych czy to przez biedę czy przez starość ludzi. Jest młodą osobą mającą zaledwie 27 lat kobietą. Z racji jednego incydentu tj. Z grabarczykiem nie należy jej skreślać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja uważam, że Magda Gąsior- Marek jest osobą godną zaufania. Młoda ? Faktycznie. Wielce doświadczona ? Można powiedzieć że nie, jeśli porównać do 30 lat starszych ludzi. Tylko powstaje pytanie ile ma w sobie chęci działania ile wiary w to co robi i ile możliwości biorąc pod uwagę szczerość działania. Znam Panią Magdę od jakiegoś czasu i muszę przyznać, że mnie nie zawiodła. W biurze poselskim odwiedziłam ją dwukrotnie celem naprawdę poważnej rozmowy i zawsze miała dla mnie czas. Co więcej moja wizyta nie była jedynie niespełnioną obietnicą. Natomiast Pani Mucha ....... Jeśli pomyślę, że jej słowa dotyczące starszych ludzi obejmowały także moją babcię, to no bardzo mi przykro Pani Aniu, ale dotknęła Pani mojej rodziny, najbliższej mi rodziny. A to jest niewybaczalne. Czy Pani ma rodzinę ? Czy tylko widzi Pani przed sobą wizję własnej kariery i stan konta. ? Dla mnie odpowiedź jest jasna. Ja nie chcę takich posłów. Nie takiej Polski oczekuję i nie tak widzę komentarze na temat swojej starszej przyszłości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mucha to sie może nadąc i zrobic kupke. Jak to mucha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BOSZSZSZ... wszyscy wiedzą, że obeccny zarząd regionu PO to sami ludzie mianowani jeszcze przez Palikota. Gąsior - Marek to ekspozytura Palikota i Grabarczyka i tyle.,..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paniu Aniu proszę się schować ! Pani Magdo !!!!! Wszystkiego najlepszego !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tjall napisał:
Jeżeli nasza panna od kwiatów będzie na pierwszej pozycji, to PO nie może liczyć na mój głos. "Jedyna z Lublina" jak sama mówi decyzje swojej partii przyjmuje z pokorą, co było widać w walce o s17. Jeśli tacy ludzie będą nas reprezentować, to lubelszczyzna przez kolejne lata będzie na szarym inwestycyjnym końcu, niezauważana i zapomniana w Warszawie.
Bardzo rozsądne podejście do tematu, mam takie same odczucia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magdalena Gąsior- Marek - czy to ta Pani poseł, która wręczała kwiaty ministrowi Grabarczykowi? Pamiętacie? Minister Grabarczyk - minister infrastruktury, który wyciął budowę S17, póżniej rzucił ochłap w postaci odcinka kilkunastokilometrowego tej trasy. Joanna Mucha - czy to ta Pani poseł, która odmawiała prawa do leczenia ludziom starym? Pamiętacie? By żyło się lepiej!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma co dyskutować!Jedyne rozwiązanie to ani jednego głosu dlA HAZARDZISTÓW I GUMOFILCOWYCH!!!!Wystarczająco nas skompromitowali i doprowadzili Lubelszczyznę do zapaści gospodarczej!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
agnieszka napisał:
a ja uważam, że Magda Gąsior- Marek jest osobą godną zaufania. Młoda ? Faktycznie. Wielce doświadczona ? Można powiedzieć że nie, jeśli porównać do 30 lat starszych ludzi. Tylko powstaje pytanie ile ma w sobie chęci działania ile wiary w to co robi i ile możliwości biorąc pod uwagę szczerość działania. Znam Panią Magdę od jakiegoś czasu i muszę przyznać, że mnie nie zawiodła. W biurze poselskim odwiedziłam ją dwukrotnie celem naprawdę poważnej rozmowy i zawsze miała dla mnie czas. Co więcej moja wizyta nie była jedynie niespełnioną obietnicą. Natomiast Pani Mucha ....... Jeśli pomyślę, że jej słowa dotyczące starszych ludzi obejmowały także moją babcię, to no bardzo mi przykro Pani Aniu, ale dotknęła Pani mojej rodziny, najbliższej mi rodziny. A to jest niewybaczalne. Czy Pani ma rodzinę ? Czy tylko widzi Pani przed sobą wizję własnej kariery i stan konta. ? Dla mnie odpowiedź jest jasna. Ja nie chcę takich posłów. Nie takiej Polski oczekuję i nie tak widzę komentarze na temat swojej starszej przyszłości.
-no i nawet tutaj trwa kampania /buraczana-jako że same buraki/.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy poseł Wilk (3) to ten co z byłym burmistrzem Kraśnika umoczony jest w szreg nieczystych i nie wyjaśnionych spraw, czy to ten co rozdaje karty w prokuraturach i w sądach w obronie "szefa" . Powodzenia wyborcy!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gasiar-marek a to taki poseł istnieje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...