Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Joanna Mucha wystartuje w wyborach na szefa lubelskiej Platformy Obywatelskiej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 listopada 2017 r. o 10:12 Powrót do artykułu
A co zaśpiewa gdy już wystartuje? :))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puczystka razem z Madonną rozweseli Lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Epitafium dla PO : "Jak dobrze mi w pozycji tej W pozycji hory-zon-tal-nej Ubodzy krewni niosą mnie na swych ramionach A za trumną idzie żona" Mucha ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od dawna było wiadomo, że to wtyczka PiSu by rozwalić PO. Jako minister ośmieszyła wszystko co możliwe, teraz chce rozwalić lubelską PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież ona mieszka w warszafce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygra wybory "śpiewająco".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby było tak jak było!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mucha w rosół dmucha,chyba platforma takiej cieniaski i próżniaczki nie weżmie,ona poszła do ,,warszafki,, zmienić galoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Pani Mucha zostanie przewodniczącą to ja i wielu innych działaczy opuścimy PO!Niestety jak była potrzebna tu na miejscu to wolała z nowym partnerem hasać po Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to Krzysio G nie jest już w PiS ?? Bo mi tak coś króliczki śpiewały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli wraca 3 liga hokeja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P0: *mieszkają w Polsce > a Jej nienawidzą, *mają polskie obywatelstwo > a na Polaków patriotów donoszą w Brukseli, - znieważają, depczą polskie tradycje i obyczaje. - co im Polska zrobiła...?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W 1985 roku Michał Boni z PLATFORMY podpisał deklarację współpracy z SB jako TW Znak. W tym samym roku Andrzej Gwiazda był więziony w Gdańsku, następnie w Zabrzu. Wyborów dokonujemy codziennie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedouczony. Dokladnie  w Polsce w dniu kiedy to powiedziłą była trzecia liga  adokładnie ekstraklasa i pierwsz a i b. łącznie były trzy stopnie rozgrywek. Troche wiedzy a pisowskiej głupoty i nienawiści
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk....tylko Żuk trzyma lubelską PO..........zobaczcie co by było gdyby Żuk opuścił PO ? Dlatego obstawiam Nowakowski w powiecie....Wilk w regionie.......tyle w temacie chociaż ....reszta będzie walczyć...no może niektórzy odpuszczą.....przed metą jak policzą szable.....a i tak nostalgia jesienno zimowa zostanie za czasami przeszłymi........niestety życie.......chociaż moja propozycja to Jurkowski....przynajmniej coś się będzie działo....czuj czuj czuwaj z pozdrowieniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO padła. Inne ugrupowanie jest potrzebne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niby lato dawno odeszło, ale muchozol ciągle P0trzebny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znaczy kolejne wielomilionowe dofinansowanie koncertu madonny tuz tuz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotr Szczęsny 19 października podpalił się przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. Na wniosek posła Nowoczesnej Marka Sowy Sejm minutą ciszy uczcił pamięć "człowieka, który poświęcił życie z miłości do Polski". Wstali niemal wszyscy parlamentarzyści - z wyjątkiem posłanki PiS Krystyny Pawłowicz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ona to może startować co najwyżej w domu łaskotek na Turystycznej.Wzorowa mama i żona hehe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...