Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A gdzie komentarze tych, co tu wypisywali głupoty o braku jodku, bo straszny Kaczyński zabrał wszystkie? Pochowali się jak szczury? ( Wiem, lubicie to porównanie, dlatego je przypominam).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jodek potasu nie chroni przed chorobą popromienną, chroni przez krótki okres czasu tarczycę przed akumulacja promieniotwórczego jodu-131 . Od opadu radionuklidów cezu strontu nic nie ochroni POD ŻADNYM POZOREM NIE NALEŻY PODAWAĆ dużych dawek jodku LUDZIOM DO 40 ROKU ZYCIA.... rozregulowanie tarczycy gwarantowane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jodek potasu nie chroni przed chorobą popromienną,  chroni przez krótki okres czasu  tarczycę przed akumulacja promieniotwórczego jodu-131 . Od opadu radionuklidów cezu strontu nic nie ochroni  POD ŻADNYM POZOREM NIE NALEŻY PODAWAĆ dużych dawek jodku LUDZIOM DO 40 ROKU ZYCIA.... rozregulowanie tarczycy gwarantowane
 Czyli ja musiałbym przyjmować. Dawno przekroczyłem 40-chę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...