Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jutro pierwszy lot z Gdańska. Zapłaci Lublin

Utworzony przez tupolew, 23 maja 2013 r. o 08:10 Powrót do artykułu
Pogoda coś się sztucznie psuje, może lepiej nie lecieć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za drogie bilety, za 251zł to do angli mogę kupić sobie dwa loty w dwie strony i jeszcze 1,5 godz lecieć do gdańska z lublina to chyba jakieś chore. straszny niewypał, kto to wymyślił... brak słów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystko ci nie tak,za drogo,za dlugo. nikt ci nie kaze korzystac. kup sobie bilet i spadaj do anglii i bedzie mniej takich jak ty malkontentow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak będziesz kupował te bilety to kup i dla mnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spadaj malkontencie,co tu jeszcze robisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż... 251zł najtańszy bilet w jedną stronę. Daje to 502zł w obie dla jednej osoby! Gratuluje tych cen bo chcąc wybrać się z żoną, Lublinianką do rodziny to koszt ponad 1000zł. Autem zrobię ten dystans za 500zł. Porównując czas też nie ma szału. Samochodem jadę ok. 6h w jedną stronę. Samolot to: na lotnisku trzeba być 1h przed odlotem, lot trwa 1,5h plus oczekiwanie 30-40min na bagaże co daje około 3h. Niby połowę krócej, ale trzeba jeszcze z Gdyni na lotnisko do Rębiechowa dotrzeć oraz ze Świdnika do Lublina czy dla mnie do Chełma. Co już nie robi tak wielkiej różnicy. Więc będąc w podróży te 2,5-3h dłużej ale mając w kieszeni 500zł więcej nawet nie będę się zastanawiał... jadę autem. Ceny nie zachęcają, raczej odstraszają a tylko w mojej rodzinie zainteresowanie tymi lotami było ze strony 6-8 osób, co po tych wiadomościach spadło na łeb na szyje do 0!. Teściowie pędzą za tydzień do nas autem, to samo uczynią za miesiąc moi rodzice. Pozdro dla Eurolotu i lotniska w Świdniku, trzymam kciuki byście nie bankrutowali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest w OBIE STRONY. Czytać trzeba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chełmiani z Gdyni napisał:
Cóż... 251zł najtańszy bilet w jedną stronę. Daje to 502zł w obie dla jednej osoby! Gratuluje tych cen bo chcąc wybrać się z żoną, Lublinianką do rodziny to koszt ponad 1000zł. Autem zrobię ten dystans za 500zł. Porównując czas też nie ma szału. Samochodem jadę ok. 6h w jedną stronę. Samolot to: na lotnisku trzeba być 1h przed odlotem, lot trwa 1,5h plus oczekiwanie 30-40min na bagaże co daje około 3h. Niby połowę krócej, ale trzeba jeszcze z Gdyni na lotnisko do Rębiechowa dotrzeć oraz ze Świdnika do Lublina czy dla mnie do Chełma. Co już nie robi tak wielkiej różnicy. Więc będąc w podróży te 2,5-3h dłużej ale mając w kieszeni 500zł więcej nawet nie będę się zastanawiał... jadę autem. Ceny nie zachęcają, raczej odstraszają a tylko w mojej rodzinie zainteresowanie tymi lotami było ze strony 6-8 osób, co po tych wiadomościach spadło na łeb na szyje do 0!. Teściowie pędzą za tydzień do nas autem, to samo uczynią za miesiąc moi rodzice. Pozdro dla Eurolotu i lotniska w Świdniku, trzymam kciuki byście nie bankrutowali.
Trochę mi wstyd za Ciebie, bo też jestem z Chełma, że nie potrafisz czytać tekstu ze zrozumieniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chełmiani z Gdyni napisał:
Cóż... 251zł najtańszy bilet w jedną stronę.
W artykule jasno jest napisane, że najtaniej w obie strony bilety kosztują 251zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i dokładnie czytać nie umie ale ma dużo racji. Ja również zrezygnowałam z lotu do Gdańska bo cena nie powala. Wyszło mi za 4 osoby 1596. Samochodem to koszt około 500 zł, więc 1000 w kieszeni zostaje i ma rację w tym "Chełmianin z Gdyni"
Ostatnio edytowany 23 maja 2013 r. o 11:47
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chełmiani z Gdyni napisał:
Cóż... 251zł najtańszy bilet w jedną stronę. Daje to 502zł w obie dla jednej osoby! Gratuluje tych cen bo chcąc wybrać się z żoną, Lublinianką do rodziny to koszt ponad 1000zł. Autem zrobię ten dystans za 500zł. Porównując czas też nie ma szału. Samochodem jadę ok. 6h w jedną stronę. Samolot to: na lotnisku trzeba być 1h przed odlotem, lot trwa 1,5h plus oczekiwanie 30-40min na bagaże co daje około 3h. Niby połowę krócej, ale trzeba jeszcze z Gdyni na lotnisko do Rębiechowa dotrzeć oraz ze Świdnika do Lublina czy dla mnie do Chełma. Co już nie robi tak wielkiej różnicy. Więc będąc w podróży te 2,5-3h dłużej ale mając w kieszeni 500zł więcej nawet nie będę się zastanawiał... jadę autem. Ceny nie zachęcają, raczej odstraszają a tylko w mojej rodzinie zainteresowanie tymi lotami było ze strony 6-8 osób, co po tych wiadomościach spadło na łeb na szyje do 0!. Teściowie pędzą za tydzień do nas autem, to samo uczynią za miesiąc moi rodzice. Pozdro dla Eurolotu i lotniska w Świdniku, trzymam kciuki byście nie bankrutowali.
Powiem tak albo piszesz marną prowokację albo jesteś tak tempy że zastanawiam się nad tym czy tracić swój czas i odpisywać na ten Twój komentarz. Naucz się czytać ze zrozumieniem bo wstyd Polsce wschodniej przynosisz nie douczony człowieku i aż dziw że dziewuszyna z nad morza z takim głumbem jest w stanie się związać. Wyjaśnię Ci zatem że cena 250 zł jest w obie strony więc możesz łaskawie zabrać rodzinę i pokazać jej jak wygląda samolot i lotnisko niech też coś ujrzą poza oborą i świniami nie ubliżając nikomu. A po drugi w 6 godzin z Chełma to Ty dojedziesz co najwyżej do "Kołbieli" a nie do Gdańska więc przestań pisać durnoty bo na pajaca aby wychodzisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zanim coś napiszesz weż się zastanów ....chyba nie jeździłas do Trójmiasta samochodem już długo...poziom niektórych wypowiedzi jest masakryczny..życze powodzenia dla tych co jezdża samochodem nad morze, stoją w korkach, płacą za autostrady,paliwo itp. Znajdź mi przelot jakiejkolwiek linii lotniczej za 1596 za 4 osoby...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Marszałek województwa lubelskiego, Prezydent Lublina, Zarząd Portu Lotniczego Lublin i linie lotnicze Eurolot ... zapraszają dziennikarzy z Trójmiasta na lotniczą wycieczkę do naszego regionu. Zapewniają przelot w obie strony, zwiedzanie Starego Miasta i lunch" .... nie wiem czy to się przełoży na większy ruch w Airport Lublin. A chodzi tylko o biznes, czyli żeby nie dokładać kasy obywateli do tego interesu. Dziennikarze najedzą się i polatają za friko, napiszą kilka tekstów chwalących Airport Lublin ... ale co z tego ??? Za rok 2013 przewidywana strata finansowa Airport Lublin ma wynieść około 30 mln PLN (piszą o tym media). A kto za to zapłaci ? SPOŁECZEŃSTWO. Spółkę akcyjną Port Lotniczy Lublin tworzy 4 akcjonariuszy : Samorządy miast Lublina (60 % udziałów), Świdnika (5,5 %), województwa lubelskiego (34 %) i powiatu Świdnik (0,0093%)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogo nie drogo. Jak kto woli są dwie opcje: Jakieś pewnie 8h użerania w samochodzie vs 1h podziwiania Polski z góry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak was nie stać na latanie samolotem w 1,5 godziny do Gdańska, to spędźcie ten czas w samochodzie (7-9 godzin), pociągu czy autobusie/ busie (9-10 godzin) i przestańcie smęcić na forum ,że drogo. Samoloty to nie PKS, ich utrzymanie, koszty eksploatacji i wynagrodzenia dla pracowników są kosmiczne. Trzeba być słabo ukierunkowanym kretynem,żeby tego nie rozumieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magda_23 napisał:
Może i dokładnie czytać nie umie ale ma dużo racji. Ja również zrezygnowałam z lotu do Gdańska bo cena nie powala. Wyszło mi za 4 osoby 1596. Samochodem to koszt około 500 zł, więc 1000 w kieszeni zostaje i ma rację w tym "Chełmianin z Gdyni"
Magdo jadąc całą rodziną pewnie że lepiej się kalkuluje zalać auto do pełna i autem ale mimo wszystko uważam że cena 250 zł w obie strony to psie pieniądze bo pociąg kosztuje ze 70 zł a jebi... się cały dzień!! Tak jak ktoś napisał to jest samolot a nie Bus i jest on droższy w utrzymaniu oplaceniu itd więc nei wiemna co ludzie liczą że dolecą do Gdańska za 50 zł ??? Albo oczytają się gdzieś o promocjach za 1 zł * i sądzę że i teraz w takiej cenie polecą....komuś jak zależy na czasie i komforcie to na pewno zapłąci taką kwotę bo uważam że są to psie pieniądze ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A oto plan spotkania: http://www.gdansk.pl/prasa,1060,25488.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W związku z przewidywanym pogorszeniem warunków atmosferycznych radzę też opracować plan B, w którym jako miejsce imprezki należy wpisać Warszawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedawno wracałem do Chełma z Helu pociagiem, raptem "tylko" 17 godz., do tego w smrodzie i bródzie, powiem jedno - zapłacę nawet i 500 zl za lot, ale nigdy wiecej PKP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...