Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a ja się zgadzam i popieram że najwyższy czas zaprzestać koncertów disco polo!!!! byłam raz i jedno mogę stwierdzic jedna wielka chamówa!!! strach było tam przebywać, bijatyka na każdym kroku, drechy ze sztachetami, chamstwo chamstwem pogania!!!!! jak dla mnie zamiast disco polo powinien być jeszcze jeden koncert rockowy jak to było dawniej, a nie tylko jeden i ten chłam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszą mnie wypowiedzi typu : "techno, białe rękawiczki, piguły" .. Ludzie! Od kilku lat w 99% polskich klubów nie usłyszycie już techno! Zapewne wielcy znawcy "techno" sami słuchają regału, rocku bądź jeszcze czegoś innego i nie będąc świadomym podgatunków muzyki klubowej wypisują takie idiotyzmy.. Kur.. gdzie Wy żyjecie ? .. Co do disco polo, bardzo dobrze że ten chłam wyrzucili z programu, bo to była parodia.. Tak nawiasem, na MySpace Max'a Farenthide jest informacja, że właśnie on m.in. ma tam wystąpić, więc z pewnością nie będzie "techno party" i białych rękawiczek.. nie te czasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba celem każdego organizatora i wykonawcy jest stworzyć imprezę gdzie przyjdzie jak największa ilość osób. Jak na feliniadowe disco polo przychodziło do tej pory najwięcej osób z całego Lublina to wypalenia raczej nie widać. Nie rozumiem logiki zamykania imprezy, która przyciąga najbardziej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy na tegoroczne koncerty disco polo na UM i Felinie mają wstęp tylko studenci? Czy jest to impreza dostępna dla wszystkich chętnych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...