Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
retor napisał:
No cóż, początki demokracji! Co będzie dalej? Dobrze wiadomo!
Ja bym powiedział że, "Dobrze, Widomo"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Politechnika jak zawsze super
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co z tego, że samorządy umcs-u i kul-u nie godzą sie na korowód, skoro i tak studenci z tych uczelni będą w nim uczestniczyć i dobrze się bawić. Stawiam, że ta otoczka "jesteśmy na nie" powyższych uczelni jest tylko i wyłącznie po to, aby ubrać białe rękawiczki i być ( w razie negatywnych komentarzy po ewentualnym korowodzie) formalnie czystym, bo przecież oni nie przykładali do tego ręki. Wg mnie to jest zwykła nieudolność i tchórzostwo ze strony samorządów studenckich naszych "renomowanych" lubelskich uczelni humanistycznych produkujących przyszłą bezrobotną elitę. Pozdrawiam mr_Motaba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAM NADZIEJE ŻE PREZYDENT PÓJDZIE PO ROZUM DO GŁOWY I NIE ZGODZI SIĘ NA KOZIENALIA W TYM SAMY TERMINIE I OFICJALNIE ODBIERZE KLUCZE TAK JAK TO BYŁO ZAWSZE PO KOROWODZIE ...BO PRZECIEŻ TO MIASTO STUDENCKIE PRAWIE 80 TYS STUDENTÓW.JEST TAKI UKŁAD NIEOCZYM,EDYTKA GRUDZIEŃ ,WIDOMSKI I ROBIĄ CO CHCĄ...ZASTANÓWCIE SIE....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jus napisał:
A Wy już tak musicie być anty nastawieni do wszystkiego ? Przeciętny student ma gówniane pojęcie o organizacji najmniejszej imprezy a co dopiero takiego przedsięwzięcia- Waszym celem jest jedynie pójść, urżnąć się piwskiem i zapchać kebabem, zrobić oborę i wrócić- więc jeśli do tego ogranicza się wasza egzystencja na studiach, to lepiej przymknijcie się w hejtowaniu wszystkiego....
Uwierz mi, że mam pojęcie i to większe niż sobie wyobrażasz. Już mam obawy jakie zespoły będą na UMCS- bo jeśli w tamtym roku i dwa lata temu to naprawdę pożal się Boże. Powoli wychodzi na jaw jak funkcjonuje nasz przewodniczący Pan Widomski sterowany przez Panią Nieoczym jak marionetka. Widać, że UMCS-owi pod pasowało bujanie się z KUL-em bo nie muszą robić nic. Miasto wybierze miejsce zapewni organizacje. Żal - dobrze że to już ostatni rok na tej uczelni (UMCS) a co do Ciebie JUS to sama możesz nawalić się i zapchać gębę kebabem w swojej nędznej "samorządowej" egzystencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
frajerzy z UMCS'u i pantoflarze z KUL'u nara WAAAAAAAAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)
Ostatnio edytowany 8 stycznia 2013 r. o 23:29
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polibuda polibuda raz sie uda raz nie uda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klim napisał:
a co to jest "artykół" to jakaś odmiana koła ??? [/quote] [quote name='klim' timestamp='1357638099' post='717486'] a co to jest "artykół" to jakaś odmiana koła ???
no tak nie zauważyłam, że źle napisałam, przepraszam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez całe moje studia byłem na trzech koncertach organizowanych przez UMCS. KUL od ilu dwoch lat publicznie udziela się jeśli chodzi o juwenalia i koncerty? Pamiętam czasy gdzie na KUlu nie było żadnych koncertów a jak były to odpłatne w jakimś klubie czy ki diabeł czymś podobnym.UMCs kombinował z koncertami zawsze na różnych terenach z mniejszym bądź większym skutkiem im to wychodziło ale kiedyś były czasy gdzie nie było żadnych sporów i koncerty trwały cały maj zaczynając od medycznej z wyspa potem umcs, dawna akademia rolnicza teraz up i kończąc na polibudzie.Dwa lata wstecz umcs wynajduje jakieś zespoły albo relikty przeszłości albo kapele podwórkowe.Za pare lat dojdzie do tego że UM UP i PL połączą koncerty i w jednym miejscu przez ponad dwa tygodnie będą trwały po tej stronie Wisły najlepsze koncerty studenckie. Juwenalia to czas na który każdy student czeka z wytchnieniem by poznać nie jedną dziewczynę/chłopaka a kto wie czy nie żonę/męża po udanej nocy . Nie psujcie tego co w Lublinie było najlepsze każdej wiosny.To największe wydarzenie dla miasta i miasto powinno promować poza regionem by ściągnąć na ten czas studentów z innych rejonów Polski. Zawsze się dobrze bawiłem na koncertach UM UP i PL czego nie mogę powiedzieć o UMCsie kiedy to chyba trzy lata temu na konceratch pod akademikami Myslovitz wyszedł odbębnił swoje i zabrał swoje cztery litery gdzie było zero kontaktu z publicznością natomiast Kaye samorząd prawie ściągał ze sceny bo nie mogła bisować a ta chociaż miała fajny kontakt z publicznością i nie wiem czy w pewnym momencie nie wyłączyli jej mikrofonu. Jeśli chodzi o sam korowód jestem za tym żeby był a od studentów zależy jak to będzie wyglądać bo na ostatnim to co chwilę karetka zgarniała leżących gówniarzy z ulicy bo tak się napier***ili. Jak ktoś nie potrafi pić niech nie pije to proste.Pić trzeba z głową a nie jak to pierwszaczki w godzinę wychleją spirytus rozrobiony a potem żygają jak koty i brak świadomości. Prawdziwy student nawet jak jest pijany to nie daje po sobie poznać by wykładowca nie wyjebał z sali albo z ćwiczeń i potrafi pić miesiąc jak nie dłużej dzień w dzień zaliczając kolosy i egzaminy. A na lekkim kacu najlepiej pisze się wszelkie testy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem studentem UMCS-u i mi strasznie wstyd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)
Ostatnio edytowany 8 stycznia 2013 r. o 23:31
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram absolwencie up! świete słowa! " Pić trzeba z głową a nie jak to pierwszaczki w godzinę wychleją spirytus rozrobiony a potem żygają jak koty i brak świadomości. Prawdziwy student nawet jak jest pijany to nie daje po sobie poznać by wykładowca nie wyjebał z sali albo z ćwiczeń i potrafi pić miesiąc jak nie dłużej dzień w dzień zaliczając kolosy i egzaminy. A na lekkim kacu najlepiej pisze się wszelkie testy "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogę napisac tylko tyle- jestem studentką UMCSu i również mi wstyd za nich i na korowód na pewno się wybiorę! Tyle w tym temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako studentka KUL-u ogłaszam,że jest mi WSTYD!!! Szkoda gadać o KUL-u i UMCS-ie. Niby dorośli ludzie a zachowują się jak dzieci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pamiętam pierwszy korowód i jak polibuda grzecznie butelki i puszki do taczki zbierała a potem pod zamkiem zbieraczom rozdawała....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UMCS się denerwuję na słynną przeróbkę śpiewki PZPN-u a urząd miasta na kabaretowe określenie prezydenta związane z jego nazwiskiem zapewne? To były główne powody odwołania korowodu??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako student UMCS P R Z E P R A S Z A M ! Jest mi po prostu wstyd. Nie jestem w samorządzie, ale z niejednego źródła wiem co tam się dzieje. Najpierw Nieoczym musiała się popisywać i pokazywać jaka to jest ważna a teraz ten laluś Widomski, który nic nie umie robi to co ona mu każe no ale skoro brak mu kompetencji do robienia czegokolwiek to co się dziwić. Tacy ludzie brak kompetencji ukrywają pokazując jacy są ważni (i dlatego nie można się dogadać co do terminu koncertów) oraz szukając wrogów w swoim otoczeniu i walcząc z nimi mimo że wrogami tak naprawdę nie wrogami byli na zasadzie "dziel i rządź". Kto zna sytuację w samorządzie UMCSA będzie wiedział o czym mówię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem studentem UMCS - WSTYD MI ZA TĄ UCZELNIE, PO PROSTU WSTYD!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja postuluje tylko żeby na felinadzie zagrali Bracia figo fagot !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...