Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
---------------------------WIEŚNIAKI ! NIE JUWENALIA TYLKO KOZIENALIA !------------------------------------- Nazjeżdżało się "prowincji" do Lublina i będą niszczyć tradycje lubelskich Studentów !. Jakie Juwenalia ? KOZIENALIA W KOZIM GRODZIE !. Ciekawe o co Studenci się pokłócili ? . Jako Mieszkańcy Lublina dopomożemy Organizatorom KOZIENALI . W pierwszej kolejności władze lubelskich Uczelni muszą wy dać Zarządzenia , iż Studenci wzniecający awantury i pijaństwa i aresztowani przez policje , będą dys cyplinarnie zwolnieni ze swoich Uczelni !. Po drugie , Imprezy studenckie po 22;00 muszą posiadać własne służby porządkowe, i ... BAWIMY SIĘ KULTURALNIE "NA CAŁEGO" ! . Pamiętajcie Stu denci , że ZAWSZE KOZIENALIA SĄ TAKŻE ŚWIĘTEM MIASTA LUBLINA . Nie ma w Lublinie komu nistycznego " RÓBTA CO CHCETA" tylko KOZIENALIA ŚWIĘTO STUDENTÓW I LUBLINA !. Dlatego główne Uroczystości KOZIENALII powinny się odbyć na Pl.Litewskim z Estradą jak na SYLWESTRA . Wielka PARADA KOZIENALII winna ruszyć spod KUL-u do Pl. Litewskiego i na Pl. Litewskim ZABAWA i Festiwal Studenckich Zespołów Muzycznych . Piwo , oczywiście PERŁA LUBLIN i KRYSZTAŁ ZWIE RZYNIEC w granicach rozsądku i pełnej kulturze . Przemiłych KOZIENALIA W KOZIM GRODZIE !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wieśniaku Dni Kultury Studenckiej... kozienalia owszem były kiedyś dopóki umcs nie przywłaszczył sobie bezprawnie tej nazwy.......... tak jak z resztą wielu rzeczy... korowód spod kulu?? chyba Cię głowa boli - szczególnie że kul i umcs NIE CHCĄ korowodu..... każda impreza studencka (czyt. koncert) MA OCHRONĘ!! inaczej uczelnie nie dostały by zgody na organizację owych imprez... główne koncerty na placu litewskim?? wyobrażasz sobie powiedzmy 10 tys ludzi (przy małej frekwencji) pod pocztą główną??? stanowcze NIE! kiedyś "kozienalia" były imprezą Lublina - teraz, odkąd tę nazwę przejął umcs, to tylko synonim kiczu.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem tak.W lublinie teraz jest 5 duzych samorzadów studenckich.UP .UM.PL.UMCS. i KUL .teraz moje pytanie jakie sie licza???? odp.-UP .UM.PL.... UMCS i KUL posypały sie jak zrobili koncerty z prezydentem I teraz nadzieja tylko w 3 uczelniech (UP .UM.PL) ze dadza rade i udowodnia wszystkim kto sie liczy i liczył bedzie..Życze Powodzenia!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bedzie to moja druga impreza na której uczestniczę. Na Medykaliach byłam pierwszy raz w ubiegłym roku. Było fajnie,dobrze się bawiłam.Jedyny problem to kolejki to toalet.Ale i z tym sobie poradziłam.Razem z koleżankami wieczorem oczywiście chodziłyśmy w krzaki do tego lasku przy akademikach.Okazało się że nie byłyśmy jedynymi które tam sikały.Widziałam tam dużo damskich gołych tyłków "świecących" w krzakach podczas sikania.Dosłownie gdzie sie nie spojrzeć to tu tyłek tam tyłek, za drzewem tyłek,za akademikami tyłki,za samochodami tyłki,nawet za toaletami tyłki.Wszędzie widziałam tyłki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też bym nie stała w kolejkach do toalet ponieważ są one w opłakanym stanie,często brudne i śmierdzące. Pozatym uważam że na takich koncertach powinno się sikać na świerzym powietrzu.Nie ma to jak wystawić tyłek w krzakach.Tam gdzie jest piwo to wiadomo że jest i sikanie.Zresztą nie raz widziałam co w tym lasku sie wieczorem dzieje.Wszędzie damskie tyłki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczyny co o tym sądzicie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczyny co o tym sądzicie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...