Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Takich troglodytów jak koleś ze zdjęcia nr 9 powinno się eliminować bo przez takich - rubasznych, prostackich z piwskiem w ręku ludzie odbierają święto studentów jako zbiorową libację...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
banda pijanych pseudostudentów :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to jest nasza polska inteligencja wstyd!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a niech sobie odbieraja jak chca ! juwenalia sa niech sie studenci wyszaleja :) tyle maja z mlodosci ;) pozdro od absolwenta !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już przestańcie tak psioczyć na tych studentów! Znaleźli się pseudo-święci, którzy w czasie studiów faktycznie w ogóle nie pili! Te lubelskie korowody będę wspominać dosłownie z łezką w oku! To jest znak rozpoznawczy naszych juwenaliów. Świetna zabawa, wesoło poprzebierani studenci, muzyka i śpiewy, no i oczywiście piękne symboliczne przekazanie "kluczy do miasta"! Jest czas na naukę na studiach i na zabawę! Oby jak najdłużej ta tradycja się utrzymywała i oby moje dzieci doczekały się korowodu! Ja osobiście ubolewam, że już nie mogę się nazywać studentką, ale co sobie powspominam to moje! A zbulwersowanym kujonom i pozostałym sfrustrowanym radzę się nie wypowiadać! Nie byliście? Nie oceniajcie! Tylko dołączcie do wszystkich i się bawcie! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i znowu tradycyjnie trzeba będzie lać po ryju to bydło spod Lublina. Żeby to jeszcze bawiło się i u*jebało w tych swoich akademikach to niestety ludziom w blokach spać nie dają bo mamusia sprzeda krowę i jest hajs na stancję. Później jeszcze na psy dzwonią z płaczem, że ich biją o 2ej w nocy po wcześniejszych ostrzeżeniach. Przyszła inteligencja. Jeszcze to nazywają dniami kultury hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już przestańcie tak psioczyć na tych studentów! Znaleźli się pseudo-święci, którzy w czasie studiów faktycznie w ogóle nie pili! Te lubelskie korowody będę wspominać dosłownie z łezką w oku! To jest znak rozpoznawczy naszych juwenaliów. Świetna zabawa, wesoło poprzebierani studenci, muzyka i śpiewy, no i oczywiście piękne symboliczne przekazanie "kluczy do miasta"! Jest czas na naukę na studiach i na zabawę! Oby jak najdłużej ta tradycja się utrzymywała i oby moje dzieci doczekały się korowodu! Ja osobiście ubolewam, że już nie mogę się nazywać studentką, ale co sobie powspominam to moje! A zbulwersowanym kujonom i pozostałym sfrustrowanym radzę się nie wypowiadać! Nie byliście? Nie oceniajcie! Tylko dołączcie do wszystkich i się bawcie! :)
 
Już przestańcie tak psioczyć na tych studentów! Znaleźli się pseudo-święci, którzy w czasie studiów faktycznie w ogóle nie pili! Te lubelskie korowody będę wspominać dosłownie z łezką w oku! To jest znak rozpoznawczy naszych juwenaliów. Świetna zabawa, wesoło poprzebierani studenci, muzyka i śpiewy, no i oczywiście piękne symboliczne przekazanie "kluczy do miasta"! Jest czas na naukę na studiach i na zabawę! Oby jak najdłużej ta tradycja się utrzymywała i oby moje dzieci doczekały się korowodu! Ja osobiście ubolewam, że już nie mogę się nazywać studentką, ale co sobie powspominam to moje! A zbulwersowanym kujonom i pozostałym sfrustrowanym radzę się nie wypowiadać! Nie byliście? Nie oceniajcie! Tylko dołączcie do wszystkich i się bawcie! :)
Ty Monia nie bądź taka mądra. Do korowodu w centrum miasta nikt pretensji nie ma. Chodzi o co innego. Niech chleją po pięć zgonów dziennie, uj mnie to obchodzi ale niech mordy drą na "miasteczku". Przecież to trwa kilka dobrych dni a ty tutaj z jakimś śmiesznym korowodem wyjeżdżasz. Jak nie widzisz różnicy to trudno. Masz widocznie szczęście, że nie masz stancji wokół siebie i nie musisz każdej nocy podczas tych baletów sie w*urwiać bo musisz wstać rano żeby zdążyć do pracy. Kulturę się z domu wynosi i szanuje sie sąsiadów. Ja pół życia przechlałem ale szacunek do innych jakiś miałem a to co sie teraz dzieje to zbydlęcenie i krzywe poczucie wolności. nara
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już przestańcie tak psioczyć na tych studentów! Znaleźli się pseudo-święci, którzy w czasie studiów faktycznie w ogóle nie pili! Te lubelskie korowody będę wspominać dosłownie z łezką w oku! To jest znak rozpoznawczy naszych juwenaliów. Świetna zabawa, wesoło poprzebierani studenci, muzyka i śpiewy, no i oczywiście piękne symboliczne przekazanie "kluczy do miasta"! Jest czas na naukę na studiach i na zabawę! Oby jak najdłużej ta tradycja się utrzymywała i oby moje dzieci doczekały się korowodu! Ja osobiście ubolewam, że już nie mogę się nazywać studentką, ale co sobie powspominam to moje! A zbulwersowanym kujonom i pozostałym sfrustrowanym radzę się nie wypowiadać! Nie byliście? Nie oceniajcie! Tylko dołączcie do wszystkich i się bawcie! :)
 
  Ty Monia nie bądź taka mądra. Do korowodu w centrum miasta nikt pretensji nie ma. Chodzi o co innego. Niech chleją po pięć zgonów dziennie, uj mnie to obchodzi ale niech mordy drą na "miasteczku". Przecież to trwa kilka dobrych dni a ty tutaj z jakimś śmiesznym korowodem wyjeżdżasz. Jak nie widzisz różnicy to trudno. Masz widocznie szczęście, że nie masz stancji wokół siebie i nie musisz każdej nocy podczas tych baletów sie w*urwiać bo musisz wstać rano żeby zdążyć do pracy. Kulturę się z domu wynosi i szanuje sie sąsiadów. Ja pół życia przechlałem ale szacunek do innych jakiś miałem a to co sie teraz dzieje to zbydlęcenie i krzywe poczucie wolności. nara  
Popieram cie Alex w całości, ja mieszkam niedaleko tego bekowiska i chciałbym aby choć na parę dni przeniósł sie tutaj rektor tej uczelni, to może by zobaczył co się dzieje a znalazło by się miejsce i dla prezydenta. Podoba mi się twoje zdanie , mam bardzo podobne. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ogarnijcie się ludzie. jak wam się hałas nie podoba to wypier**lac na wieś. a nie jeszcze wyzywaz studentow od wiesniakow. kazdy kto sie uwaza za lepszego bo ma wiecej kasy jest ciezkim debilem i sam powinien placic za edukacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjęcie nr 9 ? To student czy PIJACZYNKA... Obiecywali, że będzie bez alkoholu a widać jak się skończyło. Wywalić to BYDŁO na pole niech tam się zapije i zaćpa. Dni KULTURY? Jakiej?! Pijaństwo na całego... Proszę REKTORA I Prezydenta Lublina O ODPOWIEDZ i ROZWIĄZANIE IMPREZY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmm... Sami popatrzcie na swoje wypowiedzi, denerwujecie się na studentów, że hałasują, są pijani i wulgarni i niewychowani, a sami wyzywacie innych ludzi (tak, student też człowiek) od wieśniaków, bydła, czy nawet przyznajecie się że ich lejecie itp. Chcecie kultury, okażcie ją innym, nawet kulturalnym wysławianiem się tutaj. Nie wiem jak jest np na miasteczku i w innych studenckich miejscach codziennie, ale juwenalia trwają kilka dni, stopery do uszu kosztują 1,5zł jak nie możecie wytrzymać tych kilku dni, zawsze można zainwestować. PS. Oczywiście nie popieram krzyków pijanych studentów pod okniem, jestem za kulturą, sama przed chwilą po klatce szłam na paluszkach, razi mnie po prostu to JAK tu piszecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po kiego chuja ten autoplay w filmie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i znowu tradycyjnie trzeba będzie lać po ryju to bydło spod Lublina. Żeby to jeszcze bawiło się i u*jebało w tych swoich akademikach to niestety ludziom w blokach spać nie dają bo mamusia sprzeda krowę i jest hajs na stancję. Później jeszcze na psy dzwonią z płaczem, że ich biją o 2ej w nocy po wcześniejszych ostrzeżeniach. Przyszła inteligencja. Jeszcze to nazywają dniami kultury hahaha
Dni kultury Ty "znawco" sa w czerwcu, a artykuł jest odnośnie korowodu! Będzie o dniach to się wypowiesz. I nie wrzucaj Ty pseudo - wychowany człowieku wszystkich do jednego worka! Nawet jeśli to są ludzie spod Lublina i ich rodzice pozaciągali długi żeby dzieci mogły studiować to co Ci kuźwa do tego? Niech sobie ludzie studiują co chcą, kiedy chcą, gdzie chcą i za co chcą!!! Znalazł się "pracujący" ważniak! Może i jest czasem bydło, owszem. Ale duża częśc osób sie normalnie bawi. A że jest hałas to sie wyprowadź! Stancji u nas Pani od cholery wolnych! A na miasteczku studenckim studenci akurat mają prawo sobie grilować i hałasować! A jak faktycznie masz zamiar nawp*******ć tym studentom za to, że Ci hałasują, to faktycznie, kulture ześ wyniósł z domu jak się patrzy, szacunek do drugiego człowieka tym bardziej! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmm... Sami popatrzcie na swoje wypowiedzi, denerwujecie się na studentów, że hałasują, są pijani i wulgarni i niewychowani, a sami wyzywacie innych ludzi (tak, student też człowiek) od wieśniaków, bydła, czy nawet przyznajecie się że ich lejecie itp. Chcecie kultury, okażcie ją innym, nawet kulturalnym wysławianiem się tutaj. Nie wiem jak jest np na miasteczku i w innych studenckich miejscach codziennie, ale juwenalia trwają kilka dni, stopery do uszu kosztują 1,5zł jak nie możecie wytrzymać tych kilku dni, zawsze można zainwestować. PS. Oczywiście nie popieram krzyków pijanych studentów pod okniem, jestem za kulturą, sama przed chwilą po klatce szłam na paluszkach, razi mnie po prostu to JAK tu piszecie.
Popieram w 100% Wymagają od inych kultury, niech sami dadzą przykład!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co roku psioczycie na studentów i płaczecie jak bardzo jesteście biedni przez nich. Zapominacie chyba o tym ile osób w tym mieście wlasnie z pieniędzy rodziców tego "bydła" sie utrzymuje. Stancje, sklepy, knajpy, siłownie super zbieracz. Pomyślcie moze o tym jak Lublin jest opustoszały w wakacje. Niestety pseudostudenciki "piwo wóda polibuda hehe" sie zdarzają tylko czemu od razu wszystkich wrzucać do jednego worka? Mysle ze jakby nagle wszyscy studenci uciekli do innych miast albo na swoje wsie to szybko sporo mieszkańców Lublina by za nimi zatęskniło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My słoików nie chcemy w Lublinie RKS MOTOR LUBLIN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin bez studentów nie istniałby wiec nie ma co na nich narzekac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto robił tak koszmarne zdjęcia :o
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie podoba mi się wrzucanie wszystkch do jednego worka. Oczywiście są studencji niewychowani, wulgarni, nadużywający alkoholu itp itd, ale są też "normalni"- chcący się rozwijać, kulturalni, szanujący innych. I tak jest w każdym innym środowisku, że znajdą się osoby różne. Wśród dorosłych, pracujących też się zdarzają skrajne przypadki, nie tyko wśród studentów. A chcecie szacunku dla drugiego i kultury, to najpierw ją sami okażcie, bo niektóre odpowiedzi pokazują jak jest- hamskie wypowiedzi, przekleństwa, ojj jak super jesteście wychowani, jaka kultura- nic tylko pozazdrościć.   Nie rozumiem bulwersu, że Juwenalia, że hałas itd- taka jest tradycja, że są tego typu imprezy, studia to nie tylko nauka, ale także zabawa i współczuje tym, którzy tego nie rozumieją.   Sama jestem studentką i denerwuje mnie takie mierzenie wszystkich jedną miara. A jakby nie ci studenci, to Lublin byłby jeszcze bardziej w tyle, niż jest teraz. Oni przyjeżdzają tutaj i napędzaja gospodarkę- stancje, sklepy, kluby, bary, punkty ksero, drogerie, fast foody, siłownie, a wreszcie uczelnie (pracownicy naukowi, administracyni, obsługi, sprzątający, np. UMCS jest największym pracodawcą w regionie!) Wszyscy korzystają z tego, że są tutaj studenci (bezpośrednio- bo wynajmują stancje lub posiadaja np. jakiś punkt gastronomiczny, jak i pośrednio i wtedy nawet tego nie odczuwacie i o tym nie wiecie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My słoików nie chcemy w Lublinie RKS MOTOR LUBLIN
a my nie chcemy debili "kibicków" motoru lublin. U was wszystkich do kupy jakby zebrać to średnie IQ wyniosło by pewnie z 70 a podobno od 82 już się wiąże sznurówki ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...