Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dlaczego jak pisze komentarz krytykujący ten art. to nie jest on wyświetlany ? Co to za cenzura ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nonszalancja autora, we wstępie pisze, iż wspólne imprezy będą robić Politechnika, KUL i Przyrodniczy, następnie w treści pojawia się informacja, iż wspólne imprezy będą robić Politechnika, KUL i Medyczny, żeby poniżej napisać iż dzień później rozpoczną się Medykalia ... proponuję ciut więcej myśleć, zanim się zamieści artykuł ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz dopiero DEPTAK i STARÓWKA to dopiero umierają ... przez kretyńskich urzędasów i pajaców z teatru nn i FRL... nawet knajpy pobankrutują na krakowskim i grodzkiej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie dni kultury studenckiej??? Dni chlania piwa(a raczej rozbełtanego słodu i byczej żółci) sikania i żygania na drzewa. Nic z takich imprez nie wynika poza zametem w mieście i hałasem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorry bardzo o jakiej kulturze studenckiej mówimy. Juwenalia to po prostu picie na umór , grzmocenie co sie da jak sie da i gdzie się da , kurestwo po pokojach akademickich, na ulicach , po przydrożnych piwnicach i wszelkiego rodzaju spelunach a po święcie wzrost zachorowań na choroby weneryczne o 1000% I to właśnie Juwenalia które z kulturą nie mają nic wspólnego ! A taka Madzia z WSNS kombinatorka i kłamczucha pierwszej klasy chce jeszcze sie poślizgać nieróbstwem na tych co cokolwiek próbuja zorganizować. Jeszcze kłamie i mydli oczy głupiej i naiwnej rektorce że od ponad roku jest dawcą szpiku kostnego tylko że chyba by juz jej się skończył ten szpik pobierany od niej ponad rok , no ale naiwna rektor WSNS wierzy i przymyka oczy na caałkowite opuszczanie zajęć przez gwiazdę Madzię z wsns.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda że tak duże dwie uczelnie jak UP i Polibuda zrobiły koncerty razem. Zwykle były 3 dni koncertów na juwenaliach i 3 na feliniadzie :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W imieniu studentów proszę, nie traktujcie wszystkich jednakowo. Na koncerty przecież może przyjśc każdy. Pojawiają się starsi i młodsi, uczniowie liceów, mieszkańcy pobliskich miejscowości. Ale jałatwiej powiedzieć, że to wszystko STUDENCI. Ja, jako studentka czuję się niezręcznie gdy ktoś mnie i moich znajomych ocenia w taki sposób. 
Sorry bardzo o jakiej kulturze studenckiej mówimy. Juwenalia to po prostu picie na umór , grzmocenie co sie da jak sie da i gdzie się da , kurestwo po pokojach akademickich, na ulicach , po przydrożnych piwnicach i wszelkiego rodzaju spelunach a po święcie wzrost zachorowań na choroby weneryczne o 1000% I to właśnie Juwenalia które z kulturą nie mają nic wspólnego ! A taka Madzia z WSNS kombinatorka i kłamczucha pierwszej klasy chce jeszcze sie poślizgać nieróbstwem na tych co cokolwiek próbuja zorganizować. Jeszcze kłamie i mydli oczy głupiej i naiwnej rektorce że od ponad roku jest dawcą szpiku kostnego tylko że chyba by juz jej się skończył ten szpik pobierany od niej ponad rok , no ale naiwna rektor WSNS wierzy i przymyka oczy na caałkowite opuszczanie zajęć przez gwiazdę Madzię z wsns.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic się nie zmieniło jeżeli chodzi o koncerty pod gołym niebem. Co roku jest to samo czyli wszędzie puste puszki po piwach i cała masa damskich gołych tyłków ,,świecących,, w krzakach podczas sikania.Dosłownie gdzie się nie spojrzeć to tu tyłek tam tyłeki.Dziewczyny poprawcie się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogarnijcie się, widocznie przebywacie w takim towarzystwie. Mówicie, jakbyście się nigdy nie napili piwa (czy też tej byczej żółci xD ) wszystko zależy od was proszę państwa, jak się nie będziecie grzmocić publicznie, to nikt nie będzie widział i pisał. Ot cała rzecz. Bolą rzeczy, które robią wasi koledzy, zwróćcie im uwagę osobiście. Mnie nigdy się nic takiego nie zdarzyło, więc nie uogólniajmy, bo czuję się urażona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedynie co mi się nie podoba na tych imprezach to śmierdzące obsikane toi toie.Ja osobiście jestem zwolenniczką krzaków.Nie ma to jak wystawić tyłek w krzakach. Dziewczyny co o tym sądzicie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...