Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Już nie tylko ITD ściga kierowców Taxify w Lublinie. Do akcji włączyła się policja

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 grudnia 2018 r. o 17:23 Powrót do artykułu
hwdp i jeb-ac itd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te taxify, ubery itp. są nieuczciwe wobec taksówkarzy, którzy płacą podatki, mają wszystkie badania i znają wszystkie ulice w mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A złomy MPK jak ten neoplan wyciągnięty ze złomu jeżdżący codziennie na 3... jak jeździły tak wożą ludzi dalej. Ale papiery są w porządku.... czemu MPK zawsze na 3 wysyła najgorszy złom ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja powinna kontrolować wszystkie taksówki, czy mają płacone OC z zarobkowym przewozem osób
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeździmy we trzech do pracy do Lublina kilkanaście kilometrów. Zawsze kieruję ja bo tylko ja mam samochód. Koledzy dorzucają się na benzynę. Codziennie około 6.35 docieramy do Lublina od strony Jakubowic Konińskich granatowym Focusem. Nie mam licencji, badań ani kasy fiskalnej. Proszę mnie namierzyć i ukarać ... a najlepiej cmoknąć w migdał!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I akurat przypadkowo mają włączoną nawigację. 2 lata temu poprosiłem o kurs na Pileckiego to taksiarz zapytał się gdzie to jest i którędy jechać. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wezcie sie za busy  Wiekszosc z nich to 30 letnie sprintery zlomy Coiekawe jak dostaja badania i dlaczego policja ich nie kontroluje Ludzie oni woza ludzi Ostatnio jechalem za takim masakra REJ lkr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taksówkarz który ubiega się o licencję taxi musi mieć wpis w dowód rejestracyjny adnotacje "TAXI"... jeśli w dowodzie mamy ten wpis to automatycznie przy zawieraniu ubezpieczenia jest dopłata tudzież zwyżka za zarobkowy przewóz osób 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze codziennie karać taki plew..A samochody na kasetę i na poczet mandatu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbije sobie gruszke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik Wschodni widze ze również wpisuje sie w narracje scigania i pisania nie prawdy. Wiekszosc kierowcow raxify ma licencje na przewoz osob tylko witd jej nie uznaje bo w ustawie jest napisane m. In. Ze na przejazd ma byc podpisana umowa w siedzibie firmy przed wykonaniem uslugi. I o to sie rozchodzi, moze to ktos w koncu napisze droga redakcjo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo ITD Lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panstwo  represyjne tylko kary kary straszaki a smi lukraywne pensje i oni się uważają że są katolikami w niedziele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złotówy zacierają łapska. Jakość świadczonych przez taxówki usług jest conajmniej dyskusyjna. Banda starych ormowców i dlatego na wojenkę swoich kumpli z komisariatu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla służb lublin daje dobry przykład w zeszłym tygodniu w Warszawie 11 w ciągu dnia jeden porzucił samochód i uciekł piechotę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik pracuje dla służb mundurowych, bo jeśli nie to uczciwie napisał by że osoby zamawijące taxi fy to taksówkarze (byli milicjanci bądź policjanci) którzy inforormują swoich kolegów z itd lub policji i potem jeszcze poświadczają że nie dosali poaragonu. Sprawdzcie to i napiszcie w końcu jak wygląda konkurencja na wolnym rynku przewozów w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dobrze że chociaż taksówkarze zamawiają bo nawet wasz przedstawiciel chwalił się w telewizji że jeździ taksówką może Chciał zaoszczędzić parę złotych taniej wyszło wziąć słupa z PKP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy wykonujący te przewozy stwarzają jakieś zagrożenie w ruchu drogowym ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jedynie jestem ciekaw, skąd poicja czy ITD wiedzą który samochód akurat wykonuje przewozy korzystając z taxify. Wygląda to na zmowę taksówkarzy, którzy specjalnie zmawiają kurs a potem nasyłają służby. Bo nie uwierzę, że np. policja sprawdza auta, w których jedzie więcej niż jedynie kierowca i pyta czy przypadkiem nie korzystają z niedozwolonej apki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wkroczyć do warszawskiej siedziby taxify i będzie posprzątane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...