Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Już wiadomo, kto pokieruje Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 stycznia 2019 r. o 16:25 Powrót do artykułu
Pieprzysz jak potłuczony, akurat Monice nikt nie ma nic do zarzucenia. Widać, że jesteś spoza COZL i nie znasz sprawy, nic tutaj nie zawiniła. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta Pani ma wiele za uszami i wszyscy o tym wiedza 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ok, to jest już konkretne stwierdzenie. Podziel się z nami swoją wiedzą, jeżeli masz rację to będę pierwszym, który napisze tutaj przyznanie się do błędu i do niewiedzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieprzysz jak potłuczony, akurat Monice nikt nie ma nic do zarzucenia. Widać, że jesteś spoza COZL i nie znasz sprawy, nic tutaj nie zawiniła.
 Ma. Ale to sprawy między nią a konkretnymi osobami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie słyszałem żeby komuś doj...ła przy zmianie dyrekcji, parę innych osób zato tak. Jeżeli tak było w Twoim przypadku, to muszę odwołać moją opinię, choć czynię to niechętnie. Przynajmniej ja mogę powiedzieć, że nie miałem powodów do wk...u.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby była kierowniczka zamówień publicznych w COZLU  p. B. Cz.-Ł. wylewała  swoje żale w komentarzach na osoby, które bardzo lubiła. Wstyd Pani B., czyżby tęsknota za stanowiskiem i dużymi zarobkami. Ale jak to mówią To se ne wrati. Więc chyba pora zaprzestać wylewania żalów, pisania pseudonimowych donosów oraz wylewania przysłowiowych pomyj na innych ludzi i rada zanim się zacznie szczekać to trzeba pomyśleć-przemyśleć co się samemu robiło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylu byłych pracowników przewinęło się przez zamówienia (BCŁ, LC, AS, GP), że jest komu wylewać żale na MT.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieprzysz jak potłuczony, akurat Monice nikt nie ma nic do zarzucenia. Widać, że jesteś spoza COZL i nie znasz sprawy, nic tutaj nie zawiniła.
Ma. Ale to sprawy między nią a konkretnymi osobami.
 Ale że strzeliła z ucha na kogoś, kto ściemniał w pracy, czy może jakieś bezpodstawne oskarżenia rzucała? Bo podpaść to można na wiele różnych sposobów, czasami czyniąc to, co należy czynić w danej sytuacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wot, morda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada ! Kompromitacja i bałwochwalstwo z ......... Kraśnika sitwy tow. stawiowiarskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...