Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Już wiadomo kto zostanie nowym marszałkiem województwa

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 listopada 2018 r. o 18:18 Powrót do artykułu
kto to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo. Brawo. Brawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu nie ja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto to?
 niewiesz polityk PiSu????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się nie cieszę. To normalne, czy będę musiała się leczyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że nie Michałkiewicz, bo mógłby zostać równie dobrze Sosnowski :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to ten co jak donoszą kraśnickie media chciał haracze polityczne? To już PiS nie ma kogoś lepszego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I błąd. Minister sportu powinien zająć się gospodarką, a bankowiec zdrowiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak zadowolenia jest tu podejrzany, a nawet brzmi złowrogo. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Region zamojski nul czyli zero i nie mówcie mi o Mulawie bo A od on z bilgorajakiego B od 20 lat bardziej związany jest z Lublinem, Puławami, Krasnikiem niż z Zamojszczyzna zresztą oficjalnie podaje że mieszka w  Natalinie pod Lublinem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Kto do Sejmu po Stawiarskim?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Region zamojski nul czyli zero i nie mówcie mi o Mulawie bo A od on z bilgorajakiego B od 20 lat bardziej związany jest z Lublinem, Puławami, Krasnikiem niż z Zamojszczyzna zresztą oficjalnie podaje że mieszka w  Natalinie pod Lublinem.
 Nie przypisuj Mulawy do Puław. On tylko doi kasę z naszej fabryki. Chętnie go oddamy do Zamościa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ładnie Zamość wydymali. Zero miejsc w Zarządzie. Przegrany Stefaniuk z Białej dostał komisja w górę. Zamojszczyzna dostała czarna polewke. Wszystkie pieniądze będą dzielone między Lublin, Biała i Chelm. No może jeszcze Biłgoraj coś dostanie. A tak na PiS głosowali...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze. *** zamojskich wieśniaków!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie skończą się pielgrzymki busów dowozacych do UMWL z zamojskiego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO! GRATULACJE !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamość głosował na PSL nie na PiS 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łata nigdy nie Lublina się z Hetmanem więc przypisywanie Mulawy do Zamościa jest nie na miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jaja. Wyboru do sejmiku nie mają znaczenia bo i tak w teczce przywiezie się spadochrony.... Ja pier.dole. Co za bagno. Szkoda, że w Sejmie marszałkiem nie został jakiś zięć Biereckiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda że K. Gałaszkiewicz ma zostać starostą  zamojskim, a miejsce po nim w sejmiku ma zająć Robert Bondyra z Tyszowiec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...